0 oy
878 göst.
Diğer kategorisinde (2,369 puan) tarafından
Kızlar şimdi biz ikinci bebeğe karar verdik özür dileyerek soruyorum LİNÇ TAYFA GELMEYİNNNNN

Adet oluyorum şuan bittikten sonra ne kaqr süre sonra bebek yapmaliyiz yani yumurtlama gününe mi gelmesi gerekiyor hemen olması için 

İlk çocuğumda hamielymisim bilemedim zaten istedik ama bilmiyordum öyle yumurtlama günü falan  

26 Cevaplar

0 oy
(1,552 puan) tarafından

Takip etmek için uygulama indirebilirsin.. Kişiden kişiye, adet süresine göre falan değişiyor mu bilmiyorum ama benimkinde adet bittikten sonra 4-10 günler arasına hamile kalma ihtimali orta, 10. güne  yüksek diyor.. 11'e de orta diyor.. 4-11 arası denemeleri arttırabilirsin yani :happy:

(2,369 puan) tarafından
TAMAM canım teşekkür ederim
(1,552 puan) tarafından
Rica ederim.. Rabbim gönlüne göre versin
(2,369 puan) tarafından
Amin bacım inslalah
-Reklam-
0 oy
(11,278 puan) tarafından
Adet bittikten sonra 2 3 günde 1 şeklinde olmalı canım takvimim uygulaması kullanıyorum ben o yumurtlama gününü gösteriyor yüksek olduğu güne denk gelecek şekilde 2 3 günde 1 daha sağlıklı olur
(2,369 puan) tarafından
Anladım canım teşekkür ederim
0 oy
(1,646 puan) tarafından
Ben yumurtlama dönemi değil di hemen hamile kaldım bence kafanı meşgul etmek yerine akışına bırak öyle daha kolay oluyor 
(2,369 puan) tarafından
Tamam canım teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Beklediğin adetten geri sayarak tam 14 gun yumurtlama gerceklesir..

Sen o hafta bol bol yaparsan tutar :)
(2,369 puan) tarafından
0 oy
(181 puan) tarafından
Canım 2 gunde bir iliskiye gir . Yumurtlama zamanina denk gelir illaki 
(2,369 puan) tarafından
0 oy
(91 puan) tarafından
Canım normalde adetin ilk gününden 12. gün yumurtlama başlıyor 14.gün şans yüksek  16. Gün son buluyor ama bunlar standart veriler ben buna uydum o şekilde oldu ama ovilasyon testleri daha garanti sonuç verir yumurtlamanı takip edersin gerisi de takdiri ilahi
(2,369 puan) tarafından
Allah razı olsun bacım
(91 puan) tarafından
Ne demek rabbim hayırlısını nasip etsin

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 1,007 göst.
0 oy
12 cevap 1,310 göst.
+2 oy
9 cevap 164 göst.
0 oy