0 oy
876 göst.
Diğer kategorisinde (2,369 puan) tarafından
Kızlar şimdi biz ikinci bebeğe karar verdik özür dileyerek soruyorum LİNÇ TAYFA GELMEYİNNNNN

Adet oluyorum şuan bittikten sonra ne kaqr süre sonra bebek yapmaliyiz yani yumurtlama gününe mi gelmesi gerekiyor hemen olması için 

İlk çocuğumda hamielymisim bilemedim zaten istedik ama bilmiyordum öyle yumurtlama günü falan  

26 Cevaplar

+2 oy
tarafından

Kiz oluşuna bırakacan kocanla gerekeni yapacan Allaha güvenecen, dayanacan, bırakacan, hayırlısını iste bak bakim neler oluyor :)

(2,369 puan) tarafından
Öyle orası ama canım bazı günler de çabuk oluyor hormanlar iyi çalışıyor yumrtlama günlleri var ya
(10,230 puan) tarafından
Ay güldüm buna gerekeni yap kız :)
tarafından
Kız nepacan hangi gün ne oluyor, Allah daha iyi bilir ben sana Allah GÜVEN, Bırak, ona teslim ol, işini yap duanı et, Rabbim ayarlar
-Reklam-
0 oy
(1,389 puan) tarafından
Ay ne guzel bu post linc edilirmi hiic))

Canim ben flo uygulamasini indirmistim adet oldugum gubu kayd etdim o bana tahmini yumurtlama gunlerimi hesapladi.yani kac gunde bir adet goruyorsun buda baza alinir ben 26 28gun adet goeuyordun yumurtlama tarihim adetden 11 -16 17gun aralari diye gosteriyordu kolay bir uygulama .tavsiye ederim ve o gunleride 1gun aralikla degerlendirin Rabbim kismet etsin insAllah.
(2,369 puan) tarafından
İnşallah canım sne ne yaptın doğurdu.nmu güzel cevabın için teşekkür ederim birde kız istiyorum hayırlısı ile oğlan tattım mevlam birde kız tattirdin hatimim var sanada dua ederim
Canım benim
Ay ne bilim kız cinsel içerikli diye
(1,389 puan) tarafından
Yok canim daha dogurmadim 33haftadayim 1aya gelecek melegim insAllah .ay insAllah bu sefer kizin olur
0 oy
(5,368 puan) tarafından
Öncelikle Rabbim hayırlı sağlıklı sıhhatli ömürlü evlat nasip etsin ben hiç yumurtlamaya dikkat etmedim ben doktora gittiydim o bana bı ara bı gün olsun dediydi mesela pazartesi oluyodu salı ara veriyoduk öyle daha iyi sonuç alırsın yunurtalama gününe mutlaka biri denk gelir dediydi
(2,369 puan) tarafından
Anladım canım teşekkür ederim
0 oy
(984 puan) tarafından
Linç edilecek Bi şey yok cano bunda. Kendimden örnek vereyim. Evlendim. İlk ay bebek istemedim. Sonra eşim ikna etti sağ olsun aklıma da yattı. 2 günde bir ilişki oldu. Yumurtlama günlerini takip ettim o gün illaki ilişki oldu ama sonrasında ilişki olmasın zaten yumurtlama günü değil demedim. Afedersin fırsat buldukça ilişki yaşadık. 5 ay içinde hamile kaldım. Tabi herkeste farklı olur orası ayrı.

Bu arada çocuğun kaç yaşında canım 
(2,369 puan) tarafından
Canım çocuk şuan 30 aylık eğer hamile kalırsam o doğana kadar 38 40 aylık olcak büyük
(2,369 puan) tarafından
Cevabın için teşekkür ederim canım
(984 puan) tarafından
Hmm ne güzel yaa ben de isterim o yaşlarda. Allah en kısa zamanda nasip etsin canım hayırlısı olsun
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Akışına bıraksan olmuyor mu canim, yani geç gebe kalan biri misin, adetin bitti mi korunmasız devam ederseniz gün aşırı bile ilişki olsa tutar inş. Yumurtlama takip etme programları da var ordan bakabilirsin 
(2,369 puan) tarafından
Tamam canım akışına birkaacaktim bende ama şimdi adet oldum ya bitiminde sonra olsa hemen kalirmiyim diye düşündüm
0 oy
(7,444 puan) tarafından
Niye linçleyelim ya :) özellikle takip etmedim ikisinde de denk geldi peşpeşe oldu çocuklarım peppap uygulamasını kullanırım yıllardır bana tahmini regly tarihini en net söyleyen program o amaçla kullanıyorum bakabilirsin sende :)
(2,369 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım bazıları öyle değil ama cinsel içerikli oluyor ya
(7,444 puan) tarafından
Bu mu cinsel içerikli ohoo neler paylaşıyor insanlar bu çok masum :) inşallah hemen olur canım ne güzel olur güzel haberlerini de almak nasip olsun ❤️
(2,369 puan) tarafından
İnşallah canım haber vereceğim
(7,444 puan) tarafından
❤️❤️❤️
0 oy
(455 puan) tarafından
Canım zaten bi çocuğun var hamile kalamama gibi bir sorunun yok akışına bırak gitsin. 
(2,369 puan) tarafından
Sağolasın canım m tabikide Allah bilir ne zaman verecek ama ben sadece hani adet bitiminden sonra mı diye sormuş tum
(455 puan) tarafından
Evet adet bitiminden sonra yumurtlama oluyor adetin bittikten sonra gün aşırı ilişki olması tavsiye edilir. Hayırlısı olsun canım.
0 oy
(1,477 puan) tarafından
Oluruna birak ;))))ver gitsin bir gunde bir yumurtlama gunune kadar 
(2,369 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Ahahaha kız süs utandırmaa zaten zor açtım
(1,477 puan) tarafından
;)) utanilacak bisey yok cnm hepimiz ayniyiz
0 oy
(5,575 puan) tarafından
Adetten çıktıktan ilk bir hafta 10 gün içinde sık sık denemeye bak :-):-):-)
(2,369 puan) tarafından
Tamam canım teşekkür ederim
(5,575 puan) tarafından
Rica ederim Hayırlsı olsun inşallah
0 oy
tarafından
Valla bacı adetin bittikten sonraki gün başla çalışmalara adetinin 15. Gününe kadar arayla veya her gün ilişkiye gir olur Allah'ın izni ile benim öyle oldu 
(2,369 puan) tarafından
0 oy
(1,798 puan) tarafından
Adetin hemen arkası zaten yumurtlama günü temizlendikten sonra eşine yaklaşabilirsin 2 güne 1 iyi bir olasılık hamilelik için 
(2,369 puan) tarafından
(1,798 puan) tarafından
Rica ederim canım Allah gönlünüze göre versin hayirli evlat olsun
(2,369 puan) tarafından
İnşallah bacım amin
0 oy
(330 puan) tarafından
Gun asiri duzenli bir iliski kurun hemn olmasini istiyorsaniz. Bazen gec yumurtlayabiliyor kadınlar yada daha erken.
(2,369 puan) tarafından
0 oy
(645 puan) tarafından
Yumurtlama döneminde Hamile kalman daha yüksek csnim adet gününden 11 gün sonra diye biliyorum o zamanlar da yapmaya çalışmanız gerekiyor :) niye linclensin ki 
(2,369 puan) tarafından
Tamam canım teşekkür ederim bilmiyom kız ne post açarsan bı linç tayfa var geziyor ya sürekli olumsuz konuşuyor
(645 puan) tarafından
Rica ederim ne demek. Bosver ya bazen insanlar eleştirecek bisey buluyor
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Hayırlısı olur inşallah canim,adet bitiminden sonraki 2. Günden sonraki günleri değerlendirin 
(2,369 puan) tarafından
Tamam canım
0 oy
(10,784 puan) tarafından
Kız linclicek ne var :) programlar var çok fazla birini indir illa tahmini bir tarih veriyor.
(2,369 puan) tarafından
0 oy
(1,189 puan) tarafından
Benim adeten hemen sonra tutmuştu etesi günü 
(2,369 puan) tarafından
Ya masllalah inslalah benimkide tutar
(1,189 puan) tarafından
Tutar inşallah canım benimki hemen tutmuştu doktora gittiğimde 7+5 gunluktu şok oldum yani
(1,189 puan) tarafından
İlk ay tutmasada her adet cikisindan sonra dene bı kaç aya tutar inşallah
(2,369 puan) tarafından
Tamam canım
0 oy
tarafından
Adetim biter bitmez korunmasız ilişki oldu zaten yeni bittim kalmam dedim ve hamile kaldım canım...
(2,369 puan) tarafından
Ya tammam canım
0 oy
(684 puan) tarafından
Bacım yıkandığın akşam rahim aşağıda olduğu için hala çok musaitsin bı sonraki akşam da ondan sonrasında iki günde bir olması ve adetin başlangıcında sanırım 12-14 günü yumurtlama günü oluyor o zamanlar da gün aşırı ilişki çocuk için en idael zamanlar diyorlar :)) ben kızıma adetin hemen pesi sıra olan ilişkide kaldım oğluma 2 ay korunmadıktan sonra 
(2,369 puan) tarafından
0 oy
(1,859 puan) tarafından
Neden linç edilsin ki canım benim doktorum şunu söylemişti bana tüm kadınlarda aynıdır adet başlamadan 14 gün önce yumurtlama olur demişti. Adet tarihinden yumurtlamaya kadar olan dönem değişkendir ama adet olmadan önceki süre değişmez dedi. Yani adet olmadan 14 gün önceye gidip o günü belirle 2-3 öncesinde ve sonrasında gün aşırı ilişki önermişti. 2. Ayda hamile kalmıştım. Hayırlısıyla kucağına alırsın inşallah.
(2,369 puan) tarafından
0 oy
(12,531 puan) tarafından
kim niye linçlesin kimin haddine? 

ben doğumdan beri korunmuyorum anca 11 aylik oldu kız hamile kaldım yumurtlama fln takıp etmedım ama her gün en geç gün aşirı ilişki yaşarız
(2,369 puan) tarafından

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 1,004 göst.
0 oy
12 cevap 1,299 göst.
+2 oy
9 cevap 164 göst.
0 oy
2 cevap 83 göst.

378,336 soru