0 oy
90 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (64 puan) tarafından
2. Ay aşısı olucaz yarin banyisunu bugun yaptırdım uc gun yıkanmayacak diye. Süreç nasil oluyor ates huysuzluk agri siz neler yasadiniz onerileriniz var mi. Cocugum cok huysuz bir de gazlı zaten durduk yere agkiyor asi korkulu ruyam oldu resmen

5 Cevaplar

0 oy
(1,248 puan) tarafından
Huysz oluyi hemde baya bzmki oyke oldu eve geldim ciglk cuglga agldi vurukdaktan baua snra bsiyi yiktu eve grdim kiyamet kootu ilac icir goturmeden once
(64 puan) tarafından
Ay valla aklima gelmemisti sonrasinds veririm diyodum oyle yapayım gitmeden bi saat once iciririm gelince de veririm iyi olur teşekkür ederim. Sanirim bizimki de yeri göğü inletir. Birde 4 gündür kaka yapmiyor cifte huysuzluk olacak
(9,626 puan) tarafından
Neden bütün harfler birbirine girmiş.
(1,248 puan) tarafından
Uykuszm biliyonmu sabh 7 de kalktim doktora gitcez diye teyzeme gttik ordan doktora goturdum oglani 12 ye kdar hastanydik bu sefer kaynanamin rapor onaylanmams onla ugrastum ondan dlayi
(64 puan) tarafından
Vallahi anne olunca anladim bazen harfler degil ayaklarin bile birbirine giriyor
(1,248 puan) tarafından
Aynn oylee valla
-Reklam-
0 oy
(271 puan) tarafından
Çocuğa göre değişiyor o ya. Biz hiçbir aşıda ne ateş ne huysuzluk yaşamadık. Sadece halsizlik ve uykudan uyanmamak için emmek istemedi.
(64 puan) tarafından
Ah keşke uyusa ilk ay aşısında bile zir zir agladi eve kucakla sallayarak getirdim allahtan saglik ocağı eve beş dakika yoksa pert olmustum.
0 oy
tarafından
Çocuktan çocuğa değişir benimkiler de olmadı kızım iki ay önce oldu ikinci ay aşısını bir sorun olmadı ateş yapabilir doktorumuz ateş olur huysuzluk olursa duşta almicak baktın geçmiyor bir çay kaşığı calpol ver
(64 puan) tarafından
Gitmeden versem aglamamasi icin ya bir de kaka yapmadi 5. Gun yarın onun huysuzlugu var lavman yapsam mi yoksa beklesem mi kakayla aşı agrisi birleşince kötü olur mu acaba
tarafından
Hayır lavman falan verme çok küçük daha sekiz güne kadar yapmaması çok çok normal. Onun dışında da doktora sorarsın
(64 puan) tarafından
Aşıya gitmeden bir saat once yaptı kakasini kendi kendine çok şükür. Bugunde yaptı ama hep agladi hala ağlıyor
tarafından
Gazı vardır aktarlarda sütun gazını alan çaylar var karışık anadon rezene falan içeren o çok iyi içebilirsiniz. Gazı fazlaysa gaz damlası verilebilir. Tuvaleti de 8 güne kadar yapmaması normal.
0 oy
(9,583 puan) tarafından
Biz bugün olduk çok huysuz habire ağlıyor zaten gazlıydı iyice kasılıp kasılıp ağlıyor yavrucak
(9,583 puan) tarafından
Kız ben calpol vermiştim çok ağrısı var diye kaç saattir uyuyor baygın gibi emmeye bile uyanmıyor :/
(64 puan) tarafından
Ağladıkça yoruyorlar bir de asinin halsizligi var bizde şimdi eve geldik saglik ocagini birbirine katti. Sirada bekleyenler korktu bizimki de boyle aglayacak mi diye sordular. Eve kadar az agladi yorgunluktan bayıldı. bu gece rabbim yardim etsin bana tek başımayım
(9,583 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun
(64 puan) tarafından
Dün iyiydi bugun hep ağladı perişan oldum pilim bitti. Oturup agladim yarim saat. Simdi annem geldi bi yarim saat dinlendim inşallah gece huysuzlanmaz. Aşıdan sonraki gün sizinkiler de mi boyleydi ya yoksa benimki mi deli
(9,583 puan) tarafından
Bizim bugün 4. Gün dünden beri iyi çok şükür
0 oy
(4,948 puan) tarafından
Biz geçen hafta olduk,bebeğim çok huysuzlandi,çok ağladı ve gecede ateşi çıktı hafif aşıdan dolayı en zor asi buymuş Allah yardımcın olsun 
(64 puan) tarafından
Allah razi olsun ne kadar surdu peki ben uyku gurusu aldım askili zibini giydirip onunla uyuturum atesi cok yukselmez insallah. Yoksa kundak vs ates iyice cikar

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 263 göst.
0 oy
22 cevap 234 göst.
27 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Havva4545 (719 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 85 göst.
3 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde El-Fa-Mi (768 puan) tarafından soruldu
+1 oy
6 cevap 210 göst.
15 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,736 soru

11,367,556 cevap

34,850 kullanıcı

...