0 oy
224 göst.
Diğer kategorisinde (2,804 puan) tarafından
Eşim 2 iş yapıyor biri geçici bekçilik biride kendi halı yıkama dükyanı yaz geldi 2 iş bir arada yürütmek zor oluyor, bahçelerinde var kayısı oda hastalık kapmış bu yıl üstüne bide göz enfeksiyonu kapmış kendisi zatn bir boğazı şişse başlar lanet etmeye bıktım usandım demeye benimde canımı sıkmştı bir kaç gün önce bende pek oralı olmuyorum kendisiyle şimdi aradı geleyim annemin orada mangal yapalım. Diyor akşama kadar çocukla uğraşmaktan dışarda dolanmaktan pert oldum bide hamileyim vallahi kolum kalkmıyor çocukta burnu akıyor öksürüyor şimdi çıkarsak içeri sokamam iyice artar dedim hastalık bide banyo yaptı bana demediğini bırakmadı bnm yanmd olmak istiyormuş da ben olmuyormuşmda bilmem ne benimle olmak istiyorsan gel evine. ailesiyle bir arada olma zorunlupumuz var sanki psikolojisi bozulmuş falan fistan, bana gelince gram dinleme sohbet yok he desem koşa koşa anasına off bıktım vallahi ne yapacam ben bu adamla.. Git yap ye dedim onada  saydırdı... Bide yanına gittik bugun dükyana kardeşi aradı koşa koşa onu almaya gitti biz laf etmem diye bizide götürdü sonra eve şutladı eee ne analdm ben bu işten 

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
İtiraz etmeseydin güzelce gitseydiniz keşke hiç yoktan huzursuzluk çıkmış aranızda saydıklarının hepsi kaynanaya gitmemek için birer bahane gibi geldi bana siz eşlerinizin annesine iyi davranın eşinizi kırmayın ki aynı davranışı kendi annenize karşıda görün ☺️
tarafından
Çok zor ya insan ihtiyaç duyuyor
(2,804 puan) tarafından
Kendisi bahane arıyor ben mecbur değilim sırf morali bozuk diye onlarla zaman geçiremm borali bozuksa ve desteğe ihtiyacı varsa gelsin bizle zaman geçirsin
tarafından
Anlıyorum canım ne diyim Allah yardımcın olsun ınsallah evinizin huzuru bozulmaz bir daha
(2,804 puan) tarafından
Her zamanki haller işte burda anlatıp az sinirlerimi yatıştıeıyorm
tarafından
İyi geliyorsa her zaman dinlerim canım ❤️❤️
-Reklam-
0 oy
(3,333 puan) tarafından
Benle ilgilenmek ailesiyle cumbur cemaat mangal yakmaksa abi olayi cok yanlış anlamis. Evle isten dlayi ilgilenemiyon bari bos kalinca eve gecte bebelerinle ilgilen. O kadar haklisin ki canim ama ne dersen de seni asla anlamayacak
(2,804 puan) tarafından
Morali olmayınca sanki suçlusu ben mişim gbi hemn aile toplanması lazımgbi davranıyor nefret ediyorum
(3,333 puan) tarafından
Benim kocamda oyleydi inan. Surekli bunlar küsüyordu bi depresyona falan girerdi. Inan evden de kovdu hala görüşüyor o. Ama beni saldi mecburen. Dedim beni zorlarsan seni boşarım :( her zaman onlarla olmak zorunda hissederdi. Aile olmaya yeni basladik inan. Cok dua ettim onlardan da darbe yiyince niyetimi anladi salah adam.
0 oy
(2,587 puan) tarafından

Benim eşim de annesine çok düşkündü mangalı onların bahçede yapardık hep .  Et pisirecegimde bile cagirirdi dışarıdan yemek söylerken vs annesi olmadan asla boğazından geçmezdi ben çok kınadım oğlum 2 yaşına girecek eline ne versem mutlaka bana isirtir ne yerse mutlaka tadını begenirse bana da verir 

Erkek bebeğe hamileysen hazırlıklı ol :))
(2,804 puan) tarafından
2 yaşında oğlm var zatn yoldakide erkek mesele bu değil beni bahane ediyor yanda olmuyorsun diye ama asıl istediği kendi ailesi ben bahmw

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 224 göst.
22 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Abcdefkjlmn (220 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 114 göst.
+1 oy
35 cevap 876 göst.
20 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 562 göst.

378,370 soru