0 oy
1,403 göst.
Aile kategorisinde (8,909 puan) tarafından
Ne yazık ki aylardan beri hayalini kurduğum suda doğum değilde acil sezeryanla oglusumu kucağıma aldım oğlumun plesanta bağlarından biri koptuğu için 2 gündür tansiyonum 15 16larda geziniyordu doğum sırasında farkedildi plesanta bağının koptuğu 10 dakika daha hastaneye geç gelseymisiz Allak korusun gebelik zehirlenmesinden oğlum ve beni kaybedebilirlermis psikolojim Allak bullak hala 2 defa soka girdim gece acil müdahaleye aldilar beni deli gibi uykum olduğu halde uyuyamıyorum uyanirsam ölürüm oğlumu bidaha göremem diye lütfen dua edin bana oğlumu hala kucağıma doğru düzgün alamıyorum kollarım uyuşuk olduğu için desteksiz tutamıyorum anında düşürüyor gibi oluyorum ben hiç böyle hayal etmemistim dualarınıza ihtiyacım var 

59 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Gözün aydın canım güzel düşün bak Rabbim sağ salim sizi kavuşturmuş.

Bu günler geçecek hiç korkma. Çok güzel günler geliyor ☺️.

Analı ogullu ne hikâyeler dinleyeceğiz senden.

Sen güçlü bir kadınsın hemen toparlayacagina eminim
(8,909 puan) tarafından
Amin cnm insallah
(4,164 puan) tarafından
Gozun aydin canim ve gecmis olsun.  Rabbim ikinizede sifa versin en kisa surede. Genel anestzi oldusyan bikac gune anca ayilirsin tam.  Bebis nasil
(8,909 puan) tarafından
Gayet iyi o maasallah ne bana ne kimseye sorun çıkartmayan sakin ve sağlıklı bi bebis :))))
-Reklam-
+1 oy
(6,178 puan) tarafından
Ayyy yagmurrrr gözün aydın kuzum öncelikle ❤️hosgelmis paşa ☺️ hiç endişelenme üzülmede çok şükür ikinizde iyisiniz uyuşuklukda geçer ayağa da kalkarsın bebeginle çokta güzel ilgilenirsinde kafana hiç takma böyle şeyleri ❤️❤️
(8,909 puan) tarafından
İnşallah Seldacim evlatla sinanmak berbat biseymis
(6,178 puan) tarafından
Çok daha iyi olacaksınız inşallah kuzum ❤️❤️
0 oy
(1,744 puan) tarafından
Allah yardım etsin inşallah bende öyle planlamadığım halde acil sezeryan küvez herşeyi yaşadım biz plan kurarken Allah'ın planı ztn var Rabbim hayırlısıyla atlatsın bu süreci
(8,909 puan) tarafından
Amin cnm insallah
0 oy
(8,906 puan) tarafından
Ayyy çok geçmiş olsun..bebeğin de hayırlı olsun. Allah bir an önce kollarında yavrunla evine gelmeyi nasip etsin inşallah. Ama sen artık annesin. Dünyanın en güçlü kadını sensin. Yapamayacağın bişe yok. Ayy kuzum benim. İkiniz de hemencecik iyilesirsiniz inşallah.
(8,909 puan) tarafından
İnşallah cnm
0 oy
tarafından
Geçmiş olsun canım. Bende senin gibi normal dogul hayali kurarken sezeryan oldum seni çok iyi anlıyorum 

Birde sen şuan lohusa olduğun için hormonlar tavanda

İnsan herşeye üzülüyor. Hepsi gelip gecici
tarafından
Eğitmen neden kötü anne olasın. Hepimiz o yollardan gectik. Zor bir sürec evet ama inan zamanla herşey yoluna girecek. Sen anın tadını çıkarmaya calis
(8,909 puan) tarafından
Gerçekten zor ve berbat Bi sürecmiş evladını kucağına alamamak ona yetememek duygusu berbat ötesi biseymis gerçekten
(7,447 puan) tarafından
Geçicek ama bu günler bak yanında çok şükür benim İlk oğlum erken doğdu küvezde kaldı üç hafta ayrı kaldık kilo almwsını bekledşk sadece çok şükür ama hastaneden eli boş dönmek o kadar zordu ki ama asla moralimi bozmadım ve oğlum da hızla topladı ve taburcu oldu şimdi 22 aylık olduk bile :)
(8,909 puan) tarafından
En azından yanımda sağlıklı buna sukrediyorum sanırım bağımı tam kuramadigim için anestezi yüzünden böyle oldum ama yavaştan başladık ana oğul olmaya
(7,447 puan) tarafından
O bağ zamanla oluyor zaten biraz zaman geçirin bak nasıl aşık oluyorsun ❤️
0 oy
(13,852 puan) tarafından
Geçmiş olsun ve gözün aydin. Şuan lohusa olduğun için kaybetme korkusu yaşaman çok normal. Zor bi doğum sürecinin olmasi da tuz biber olmuş. Rabbim hastaneden kucağinda çikmayi nasip etsin. 
(8,909 puan) tarafından
İnşallah hepsi gecicidir
0 oy
(1,096 puan) tarafından
Allah sağlıcakla buyutebilmeyi nasip etsin yavrucugunu sana seni de ona bağışlasın. Lohusalık psikolojisi ile kendini harap etme böylesi hayirliymis sizin için.
(8,909 puan) tarafından
İnşallah hayırlısı olur
0 oy
(2,586 puan) tarafından
Rabbim yardımcın olsun çok geçmiş olsun 

Dogum öngörülebilir bir durum değil zaten . Sağ salim kucağına aldın ya Rabbim bir ömür ayırmasın.  Geçecek emin ol ve sakin ol. Bolca kokla meleğini 
(8,909 puan) tarafından
İnşallah Tuğba onun kokusu sayesinde dayanıyorum:))))
(2,586 puan) tarafından
Daha bismillah  :))) öyle zamanlarını göreceksin ki doğum falan kolaymış diyeceksin Rabbim hayırlı evlat eylesin canım
(8,909 puan) tarafından
Amin cnm insallah
0 oy
(4,983 puan) tarafından
Gecmis olsun canm gözlerin aydın 

Olsun yavrum yanında ya sagsalim o kokusunu içine çeke biliyorsun hamdolsun bu süreci daha çabuk atlatmak senin elinde sürekli böyle şeyler düşünüp kendini yıpratma sen güçlü bir annesin kimseye ihtiyacın olmadan minigine sımsıkı sarilabileceksin bu sadece geçici bir süreç 
(8,909 puan) tarafından
Amin cnm inşallah
0 oy
(618 puan) tarafından

Hayırlı olsun  Cook geçmiş olsun oğlun için güçlü ol <3 sade nescafe iç bol bol birde rezene  en kısa zamanda toparlarsn inşallah <3

(8,909 puan) tarafından
Amin cnm insallah Rezene Süt için mi
(618 puan) tarafından
Hem süt için hemde o biraz sakinleştiriyor uyutur seni uyumanda lazım bol bol su iç
0 oy
(7,447 puan) tarafından
Allahım yardımcın olsun canım benim bir an önce inşallah herşey yoluna girer ve oğlunla beraber evinize gidersiniz sen ve oğlun çok güçlü hep bunu düşün ❤️
(8,909 puan) tarafından
Onun için dayanıyorum ya yoksa psikolojik olarak cokerdim
(7,447 puan) tarafından
Bak sakin ol sen çok güçlüsün bebeğin çok güçlü ve sen çok güzel bir annesin küvez sürecinsen geçen bir anne olarak söylüyorum sana erken doğdu ilk oğlum ve 3 hafta küvezde kaldı keseyi üstten yırtmıştı öyle suyum gelmişti kilo almasını bekledik sadece kendimi bırakmadım dedim küveze girecek bu normal bişey ve hızla topladı oğlum, senin oğlun yanında sende iyisin çok şükür daha da iyi olacaksın şu an hormonların tavan o yüzden farklı düşünceler olur ama geçicek
(8,909 puan) tarafından
Anestezi mahvetti beni oğluma yetmiyor bakamıyor gibi hissettirdi
(7,447 puan) tarafından
Lohusalık dönemi böyle bir dönem ama hepsi geçicek :)
0 oy
(7,121 puan) tarafından
Yaaaa yağmur :( yanında kim var balım . Geçecek inşallah güzel düşün dinlen bol bol bebeğin sana ihtiyacı var . 
(8,909 puan) tarafından
Onun bana benim ona ihtiyacım var
0 oy
(7,290 puan) tarafından
Gözün aydın bitanem korkma,stres yapma bak yanında yavrun elbet alacaksın onu kucağına sadece kendine gelmen gerekiyor sen güçlü bir annesin kendine gel elbet olacak aksilikler bak ikimizde sapa sağlamsiniz gelip geçici bunlar kendine haksızlık yaoma 
(7,290 puan) tarafından
Yağmurum yanında kim varsa hemen kimyon,ve sade Nescafe aldır Nescafe yi iç narkozu at vücudundan uyuşukluk gider hem kimyonuda kaynamış suya at bir iki çay kaşığı kadar soğusun bir iki yudum iç dur gazını çıkartmana yardımcı olur gazı nekadar çabuk çıkarırsan okadar çabuk iylesirsin kuzum
(8,909 puan) tarafından
Aldirdim hepsini şimdi sipariş verditim şu gaz çıksada rahatlasam ne zormuş yaa :))))
(7,290 puan) tarafından
Malesef onu pırt yapmadan rahatlayamazsin canım :D
(8,909 puan) tarafından
Lavman yapacaklar 1 saat önce ortalığı yıktım ağrıdan yahu ne zormuş be sezeryani ayrı suyu ayrı normali ayrı dert :))))
(7,290 puan) tarafından
Oyyy kuzumbi an önce duzelirsin inşallah

Eeee kolaymi kız analık :)))
0 oy
(8,983 puan) tarafından
Canım ya neler yaşamışsın Rabbım kolaylık versin insaAllah sağ sağlam başka bisey çıkmadan bebeginle eve geçersin....hosgelmis bebegin
(8,909 puan) tarafından
İnşallah cnm
0 oy
tarafından
Aaaa dün sürpriz haber postunda yazmıştımn dilek kapın acıkmış gözün aydın inşallah hemen toplanır canım bende aynen öyle doğurdum normal bekliyorduk gece bir anda kanamam oldu bel ağrıssiyla gece gittim hemen doktoru arayıp sezeryana aldılar eşi ayrılmıştı çok şükür biraz daha geç gitsek bebek için hayati risk tasiyormus birde bağ dolanmisti boynuna biz hemen atlattık rabbim senin yavruna da şifa versin insallah
(8,909 puan) tarafından
Amin cnm insallah aylarca normale hazirlandim Bi an acil sezeryan olayını duyunca 17 18 tansiyonlarla doğuma girdim cidden berbat biseymis yaa
tarafından
Canım üzülme bende 39+0 da doğurdum bütün antebi yürüdüm kolay olsun diye ama nasip önemli olan bebek ve senin sağlığın için hci zorlanmadı beni sezeryan sen de güçlü bir kadınsın güçlü bir annesin çabuk toparlanirsin hiç endişe etme canim
(8,909 puan) tarafından
İnşallah cnm
tarafından
Nasıl oldu canım biraz daha iyi misin
0 oy
(7,606 puan) tarafından

Öncelikle gözün aydin bunada şükür sagliklisiniz ikinizde Kotu dusunceleri at kafandan bebegin ve senin icin iyi dusun bu zamanlar gecer iyiki farkedilmis canim  anali babali buyusun insallah <3

(8,909 puan) tarafından
Amin cnm insallah
0 oy
(69 puan) tarafından
Bende plasenta ayrılması sebebi ile erken doğum yaptım ki ben fena sancı ile hastaneye gittim doğum sancıları fırladı bebeğin kalp atışları gitti düşün bebeği kaybediyoruz lafı beni yıktı hemen sezaryen oldum çok şükür 11 aylık teyzesi senin bebisinde büyüyecek sen şimdi o olumsuzlukları unut bebeğine odaklan onun artık sana çok ihtiyacı var sağlıkla büyüt inşallah ❤️☺️
(8,909 puan) tarafından
Amin cnm insallah
0 oy
(1,824 puan) tarafından

Ahh gözünüz aydın geçmiş olsun canım benim. Şu an ameliyat acısı lohusa hormonları seni daha çok etkilemiştir sen çok güçlü bir annesin hepsi çarçabuk geçecek inşallah geçici olduğunu bil oğlunun yüzüne her baktığında gülümse o çok şanslı emin ol senin gibi bir annesi olduğu için ❤️<3

(8,909 puan) tarafından
Çok saok cnm çok teşekkürler ederim :)))))
0 oy
(5,406 puan) tarafından

:'( çok üzüldüm, ama bak buna şükür iyisin bebeğin iyi, bugün toparlanirsin bebeğini seversin. Yavaş yavaş ama olacak öyle düşün. Moralini yüksek tut bebeğin e bak ve yaninda olduğu için sevin ☺ Rabbım şifa versin huzur selamet versin 

(8,909 puan) tarafından
Amin cnm insallah :))))
0 oy
(372 puan) tarafından
Çok içten bütün kalbimle sana dua ediyorum Allah'ım bu yaşadıklarını biran önce sana unuttursun yavrunu büyütmenin keyfini yaşatmayı nasip etsin evladına sağlıklı uzun ömürler versin inşaallah..
(8,909 puan) tarafından
Amin cnm inşallah

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 282 göst.
19 Haziran 2021 Aile kategorisinde Perii2345 (57 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 199 göst.
19 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde nefestugce.asaf (838 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 446 göst.
26 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde Lemka (632 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 444 göst.
11 Mayıs 2019 Diğer kategorisinde Muhabbat (102 puan) tarafından soruldu

379,634 soru

11,364,381 cevap

34,841 kullanıcı

...