0 oy
446 göst.
Diğer kategorisinde (632 puan) tarafından
Cok aci cekerek 16 saatlik sanciyla bebeyimi bugun kucagima aldim kizlar.ama cok zor.resmen nefret etdirəcək gibi doğuşa.ama bebeyimi kucagima alinca bir an herseyi unutdum vallahi.Rabbimherkese sağlıqlı doğuş və bebek nasib etsin inşaallah.kolaylikla

8 Cevaplar

0 oy
(237 puan) tarafından
Gözünüz aydın. Allahım güzel uzun ömürler versin
(632 puan) tarafından
Saol canim Allah razi olsun
-Reklam-
0 oy
tarafından
Gözün aydın allah analı babalı büyütsün  cnm
(632 puan) tarafından
Saolasin canim Allah razi olsun
0 oy
tarafından
Gozun aydin can ALLAH atali anali boyutsun INŞALLAH 
tarafından
Hee vallah mende agridan olurdum az qala dedim keys eleyin hec qulaqda asmadilar mene acimasizdilar hekimler
(632 puan) tarafından
He de pulunu veriremde.sen kesrini elə.diresdi mennenki dogacaqsan.kesrkada qarnın cırılır bundanda için cirix cirix olurda.ikiside zulmdu
tarafından
Mence kesr daha asand olardi cirixdansa
tarafından
Mence kesr daha asand olardi cirixdansa agri az olardi
(632 puan) tarafından
Mende elə dedimde .deyirler yoxe cirix 10 gune sağalır kesr aylar çəkir nem neler
0 oy
(592 puan) tarafından
Gozun aydin canim, saglikli uzun omurleri olsun bebisinin..
(632 puan) tarafından
Saol canim Allah razi olsun
0 oy
(194 puan) tarafından
Burda bir sürü hamile var onları Korkutman doğru değil lütfen biraz düşünceli olun 
(632 puan) tarafından
Ben kimseyi korkutmuyorum başıma geleni anlatiyorum.ben boylr dogurdum diye herkese boylr doğuracaq demədim.kimisi 2 3 saat cekiyor kimisi saatlerce.sadece benimki kotu oldu
(194 puan) tarafından
Ama her ne olursa olsun güzel Bi şekilde anlatman gerekiyordu buradaki çoğu kişi hamile benim doğumuma az var sayende korkuyorum doğumdan ister istemez etkileniyoruz lütfen anlayışlı ol
(632 puan) tarafından
Yaa dogusa girene kadar bana tehlikelk kotu bisey dediler ben yinede girdim ama nolsun ben kəndi basima geleni anlattim.herkrsde oyle oluyor demədim.benimle dogusa giren kiz 2 saatde doğurdu.ama ben uzun sürdü.herkesde ayni olmuyor
0 oy
(1,948 puan) tarafından
Amin canım hayırlı olsun Allah analı babalı büyütsün inşallah 
(632 puan) tarafından
Saolasin canim benim
0 oy
tarafından
Gözün aydın Rabbim analı babalı büyütsün inşallah
(632 puan) tarafından
Saolasin canim benim
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Gözün aydın kuzum ee canından can çıkıyor kolay değil ben doğum edene kadar öldüm geberdim karnıma bastılar sonra bebek çıktı..☹

ALLAH başka dert vermesin bebeğini sık sık emzir canım ❤❤
(632 puan) tarafından
Saolasin canim.Allah razı olsun.Benimkinide karnima basdilar cnm.ama yinedr cikmiyirdu bebek.dikis falan oldu bende çök zor. Sutumm yok canım.ama azina alamiyor ya ağzı çök küçük)

İlgili sorular

0 oy
59 cevap 1,404 göst.
18 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Egitmen (8,911 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 199 göst.
19 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde nefestugce.asaf (838 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 282 göst.
19 Haziran 2021 Aile kategorisinde Perii2345 (57 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 445 göst.
11 Mayıs 2019 Diğer kategorisinde Muhabbat (102 puan) tarafından soruldu

379,689 soru

11,366,001 cevap

34,846 kullanıcı

...