0 oy
291 göst.
Diğer kategorisinde (26 puan) tarafından
Merhabalar ben Elif 21yaşındayım İstanbulda yaşıyorum 8aylık evliyim ve sanırım buraya da hamile olduğum için katıldım 7gündür adet olmuyordum  ve hamilelikten şübheleniyordum bu sabah dayanamadım test yaptım silik çizgi çıktı birazdan kan vermeğe gidicem ama çok korkuyorum ve heyecanlıyım  Tanıştığımıza şimdiden memnun oldum umarım iyi anlaşırız;)

17 Cevaplar

0 oy
(12,791 puan) tarafından
Hayırlı olsun Elifcim. Hoşgeldin her ne kadar tanışma yerine taşınma okuyup e nereye taşınıyormuş desemde sonunda mevzuyu anladim :) 
(26 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
(479 puan) tarafından
Hayırlı olsun şimdiden umarım sağlıkla alırsın kucağına bebeğini kan tahlilinde çıkar inşallah bı bebek ☺️ben de Sümeyye bu arada 
(26 puan) tarafından
İnşallah memnun oldum
0 oy
(7,928 puan) tarafından
Bana beni hatırlattın bende ilk hamile olduğumu duyduğumda doktora inanmadım doktorda bana şaşırdı neden inanmıyorsun demişti çünkü doktor bize çocuğunuz olmaz demişti hemde korktum o an karnında bir can buyucek hareket edecek doğacak bir anda tüm duyguları yaşadım 20 yaşındaydım o zmn... Neyse bende Suzan kardeşimjn adı Elif çok memnun oldum tanistigimizq
(26 puan) tarafından
Yaa bende çok memnun oldum heyecandan sabah 5de uyanıp yaptım hala heyecanlıyım eşime basıl söyleyicem onuda bilmiyorum
(7,928 puan) tarafından
Vala 2 tane doğurdum ikisinide aynı anda öğrendik hamile olduğumu ilkinde eşim çok kız istiyordu benle geldi heyecandan kız olsun diye dualar ediyordu kız oldu duası kabul oldu ikincisinde ise cinsiyetini öğrenmeye kaynimla gittim dedim söylemem eve gidene kadar ama dayanamadım aradı dedim oğlumuz oluyor dayanamam ben ya hemen söylerim
(26 puan) tarafından
Sağlıkla büyüsünler inşallah
(26 puan) tarafından
Birde ben tecrübesiz olduğum için bu gün gidip kan testi vere bilirmiyim yoksa sabahı bekleyim söylermisiniz?
(7,928 puan) tarafından
Git ver cnm ila sabah olmasına gerek yok
0 oy
(745 puan) tarafından

Canım hosgeldin öncelikle :) Hayırlı olsun inşallah güzel haberlerini alırız . Tuba bende 25 yaşındayım memnun oldum :)

(26 puan) tarafından
İnşallah memnun oldum:)
0 oy
tarafından
Hoşgeldin :) hayirlisi olsun sevgi bende 
(26 puan) tarafından
Memnun oldum:)
0 oy
(7,121 puan) tarafından

Tanisacagim ama aklında tutmazsan bir daha seninle  konuşmam :woot: Ayşenur bende 18 yaşındayım 2 bebeğim var 1.75 boyum 

(26 puan) tarafından
Ben şimdi gidip kan testi vere bilirmiyim yoksa yarınımı beklemeliyim ?
(7,121 puan) tarafından
Sabah vermen lazım
tarafından
Kız sen ne ara 18 e küçüldun :D bende 15
(7,121 puan) tarafından
Hissettiğin yaş önemli olan kimlik yaşı sadece resmi dairelerde geçerli dnbdbdbdb
tarafından
Tabi haklısın  :D
0 oy
(984 puan) tarafından

Ayy kızımın adı elif. Senası da var tabi <3 memnun oldum ben de giresunluyum adım pınar ben de 21 yaşımdayım..

Bu arada sonuç çıktı mııı 

(26 puan) tarafından
Bende memnun oldum canımm
Dersden şimdi çıktığım için gidiyorum daha
0 oy
tarafından

Hayırlı olsun canım. Sağlıkla al kucağına inşallah kolay hamilelik geçirmeni dilerim :) memnun oldum ben de Duygu :)

(26 puan) tarafından
Bende çok memnun oldum
0 oy
tarafından
Sen iyi olursan herkes iyi okur herkes iyi anlaşır hoş geldin canım. İnşallah hakkında hayırlısı olur hayırlı haberler alırsın.
(26 puan) tarafından
İnşallah teşekkür ederim
0 oy
(7,444 puan) tarafından
Hoşgeldin elif :) ben 28 yaşındayım 7 yıllık evliyim ve 22 aylık ve 4 aylık iki oğlum var ❤️ İstanbulda yaşıyorum bende :) sağlıkla kucağına almak nasip olsun inşallah :)
(26 puan) tarafından
Memnun oldum:)
(7,444 puan) tarafından
Bende memnun oldum canım :)
0 oy
(2,724 puan) tarafından
Hosgeldin aramıza 
0 oy
(232 puan) tarafından
Memnun oldum canım teslin fotosunu at da bakalim nasıl çıkmış
0 oy
(3,950 puan) tarafından

Hoş geldin aramiza canım<3sağlıkla gelsin bebegin<3.  Kız kendinle ilgili niye o kadar aciklama yaptın. Yarin birgun burda eş akraba dedikodusu yapacaksin biri seni tanır. O yuzden cok fazla aciklama iyi değil ona gore:D:D

0 oy
(6,852 puan) tarafından

Tanışalım sekerim bana burda doğum kontrolcü Merve derler bi de hangi postta bi karış yazı varsa şıp diye ben oldugumu anlarlar hahahah en uzun postları ben acarim en uzun yorumları ben yaparım :D 26 yaşındayım 2 yıllık evliyim 13 aylık bi oglum var ellerinden öper Ankara'da yaşıyorum tanıştığını çok çok sevindim yarışmacı arkadaşlara başarılar diliyorum :P :D

tarafından
Kım dıyo benden baska onu merve ahshhss
(6,852 puan) tarafından
Yok aşkım aldatmadım seni korkma bi sen tek sen hep sen :D valla postu okurken gözde beni yakalar demiştim :D
tarafından
Kız şansa denk geldı he artık gırmıyorum buraya :)
(6,852 puan) tarafından
Niye kız ben seni arıyorum valla postlarda
0 oy
(2,015 puan) tarafından
Ben de 8 aylık evli hamile kaldim şimdi de gebeligin 8.ayındayım. öğrenince şok olmuştum hamilelik düşünmüyordum çünkü

Allah yokluğu ile sınamasın ınşaallah bekliyoruz minik kuşumu bakalım 
(26 puan) tarafından
Ben üni son sınıf öğrencisiyim birde öğretmenlik bölümünden
(2,015 puan) tarafından
Ben de yüksek lisans yapıyorum uzadı bu sebebin de etkisi var hayırlısı olsun bitiririz ınşaallah
(26 puan) tarafından
İnşallah
0 oy
tarafından
Merhaba elif memnjn oldum kan sonucu çıktı mı 
0 oy
tarafından
Hoşgeldin canım Kübra bende 26 yaşındayım 7 yıllık evliyim 2 yaşında kızım var ve 2 aylık da oğlum darıca da yaşıyorum bende hakkında hayırlısı olsun 
(26 puan) tarafından
Memnun oldum teşekkürler

İlgili sorular

+1 oy
8 cevap 259 göst.
18 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Filiz039 (418 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 336 göst.
+1 oy
16 cevap 656 göst.
10 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Fisuun (4 puan) tarafından soruldu
0 oy