0 oy
336 göst.
Diğer kategorisinde (264 puan) tarafından
Merhaba arkadaşlar bu uygulamayı cok kısa süre önce keşfettim gebelik sorularının olduğu yeri okuyordum arada burayı bilmiyordum ben yaa cahil kalmışım tanışalım istedim bi kaç post okudum birbirini tanıyor insanlar burda galiba ☺️☺️

19 Cevaplar

+1 oy
(27,340 puan) tarafından

Kaç kurtar kendini:D

(264 puan) tarafından
Korkutmayın kızlar ne var ki☺️☺️☺️
(27,340 puan) tarafından
Hiç sadece linç tayfa dolandırici yalan söyleyen abartılar  saçma sapan postlar yani var birşeyler
(264 puan) tarafından
Oo baya bişiy varmış ben anneler bilgi alışverişi yapıp sohbet ediyor diye düşünmüştüm
(27,340 puan) tarafından
Alışırsin endişe etme sjsjsj
(264 puan) tarafından
İnsallah güzel insanlarla karşılaşırız ☺️
-Reklam-
0 oy
(119,154 puan) tarafından
ahaa hosgeldin
(264 puan) tarafından
Hoşbuldum☺️☺️
0 oy
(3,173 puan) tarafından
Tanıyan ayrı pişman tanımayan ayrı Allâh kurtarsın canım ☺
(264 puan) tarafından
Amiin ne diyelim☺️☺️
0 oy
(7,619 puan) tarafından
Miyeba İbrahim (oğlum) demeli (merhaba)
(264 puan) tarafından
İstanbuldayım henüz cocugum yok maalesef geçen sene evlendim 3 ay önce bebeğimi kaybettim 5 haftalık bu uygulamayı da ozmn indirmiştim 28 yaşındayım☺️
(7,619 puan) tarafından
Geçmiş olsun rabbim hayırlısıyla nasip etsin inşallah
(7,619 puan) tarafından
Bende vanlıyim Balıkesir'de yaşıyorum
(264 puan) tarafından
Amiin inşaallah
(264 puan) tarafından
İstanbul'da yaşıyorum bende evlenip geldim buraya bursadan
0 oy
(92 puan) tarafından
Hoşgeldin canimm
(264 puan) tarafından
Hoşbuldum canım
0 oy
(2,702 puan) tarafından

Hoşgeldin tatlım Gel gel hobbiidi bombastik olsun böyle paylaşılan olayları gör de nasılmış sende öğren çömez öğrenci şaka şaka Hoşgeldin canım tekrar dab

(264 puan) tarafından
Hoşbuldum canım☺️☺️
0 oy
(1,407 puan) tarafından

Hoşgeldinnn ,girince çıkamıyorsun yalnız haberin olsun:D

(264 puan) tarafından
Hoşbuldum evet yaa  zaten ailemden farklı şehirde yaşıyorum  burası bana arkadaş olur napalım☺️
(1,407 puan) tarafından
Bende öyle canım 2, sene önce kızıma hamileyken indirdim , öylesine yani hiç aklımda yoktu:D
0 oy
(282 puan) tarafından
Kız boşver tanıyıpta napacn. Yada önce sen tanıtsaydn kendini
(264 puan) tarafından
Dimi ya paylaştıktan sonra farkettim kendimle ilgili bişey yazmamışım ahahah geçin sene evlendim 28 yaşındayım 3 ay önce bebeğimu düşürdüm ozmn indirmiştim bu uygulamayıda silmeye kıyamadım hala ayına bakıyorum bugünde tesadüfen burayı gördüm
(282 puan) tarafından
Aynı yaştayZ bak :)  üzüldüm canım hakkından hayırlısı inşallah.  Bi sonraki meleğin sağlıkla gelsin inşallah
(264 puan) tarafından
Amin inşallah canım
0 oy
(2,588 puan) tarafından

Sen de girdin günaha :P

(264 puan) tarafından
Deme yaa o kadar değildir diye ümit etmek istiyorum ☺️☺️
0 oy
tarafından
Merhaba ben Nurgül 27 yaşındayım 3 tane evladım var tokatliyim☺️
(264 puan) tarafından
Allah bağışlasın bende 28 yaşında İstanbul'dayım henüz bebeğim yok yeni kaybettim sayılır 3 ay önce düşük yaptım benimde  adım kader bu arada☺️
0 oy
(2,674 puan) tarafından
Merhaba canım, Meryem ben. 22 yaşındayım 6 aylık oğlum var. Esenyurt'ta yaşıyorum. 2 senelik evliyim. Allah izin verirse üniversite son sınıf öğrencisiyim bitmek üzere. Sen de tanitsa idin kendini? 
(264 puan) tarafından
Postu paylaştıktan sonra kendimi tanıtmadığımı farkettim ya geç farkettim
Bende istenbuldayım 28 yaşındayım gecen sene evlendim bebeğim yok henüz düşük yaptım çocuk gelişimciyim ama anne olmak istediğim için çalışmıyorum evdeyim
0 oy
(1,162 puan) tarafından
Disardan gördüm yeşil türbe içeri girdim estağfurullah tövbe gibi bi yer burası skdjdhshshs
(264 puan) tarafından
Bu yazılanlara göre en iyi özetleme oldu
0 oy
(790 puan) tarafından

Ben nuriye ama mahallelim nuriş der doğma büyüme izmirliyim ama aslen maraşlıyım 25 yaşındayım yarışmaya izmir aliağadan katılıyorum :D elifmelek mahlam benim ismimi değiştirecektim nuriyeyi sevmiyorum ama resmi evraklarla uğraşmak zor geldi ama sosyal medyada elifmelek olarak kullanıyorum hep benim için anlamı adaleti elif gibi dim dik tutan melek adaletin meleğide olabilir adalet okudum hayalim savcı olmaktı hayatlar katibelik için kpss kovalamak oldu sanırım 2 haftadır bu uygulamadayım

(790 puan) tarafından
Benim eşim istemiyordu çalışmamı ama ev kirası hayat şartları benimkini yeriz seninkinide ev için birikim yaparız diyor eşimle tanıştığımda benim eşim asla çalışamaz diyen bir adamdı şimdi hayat onuda eğdi büktü 28 haftalık hamileyim  2024 kpss sine hazırlanıcam inşallah atanırımda kısa zamanda ev sahibi olabiliriz  ev sahibim etmicek ev için 2 binden 10 bine çıkardı seneye harelde 50 ister vicdansız en azından başımızı sokacak bir evimiz olsaydı iyi olurdu eskide olsa bir arabamız var şükür 38 yaşında ama bir 38 yıl daha götürür gibi geliyor bazen
(264 puan) tarafından
İnşaallah güzel gönlüne göre bi eviniz olur canım bu devirde gerçekten zor artık geçim çok şükür eşim fiyatların böyle uçmadığı dönemde almış yoksa bende mecbur kalabilirdim çalışmak için bide yeni evliyim hem evlilik hem iş bambaşka bi şehire geldim bide beraber götürmekte çok zorlanırım diye korktum 3 vy önce bebiğimi kaybettim düşük yahtım
(790 puan) tarafından
Çok üzüldüm bende annemlerden 2 saat uzaklığa geldim ulaşım yok telefon zor çekiyor eve internet bağlanana kadar telefon çeksin diye oda oda geziyordum oturduğumuz sitenin trafosu sorunlu günde 5 6 saat elektrik kesintisi oluyor hatta o yüzden kara kara düşünmeye başladım kışın ben çocuğu nasıl ısıtıcam diye  allahtan mart nisan gibi doğum hayırlısıyla bende 4 defa yalancı gebelik yaşadım 2021 in şubatın ilk haftasında evlendim pandemi geliniyim bende çok zorlandım tanımadığım bilmediğim yer araban yoksa evimin orda bir yere gidemezsin birde tenha normalde sokak köpekleriyle domuzlar cirit atıyor evim birde yokuş gibi bir yerde evde duruyorum hamilelik öncesine kadar ayda 1 hafta annemlerde kalıyordum sırf rahatlamak için deniz var ama gidemiyosun taksi felan çağırmadan
(264 puan) tarafından
Yaa kötü olmuş canım inşallah seneye kışı görmeden çıkarsınız ondan ben korkudan adım atamazdım dışarı dağ gibi bi yer desene benimde 4 saat ailemle aramda her ay gidiyorum 1 hafta kadar kalıyorum doğup büyüdüğüm yer bursa yani çevrem arkadaşlarım orda yapayalnız kalıyo insan burdada komşuculuk bile yok bir senedir kimseyi görmedim yani dağ gibi sayılır benimde tek iyi yanı denize yürüyerek gidebiliyorum sürekli ordayım bende kitap kuruyemiş takılıyom bi başıma eşimde çalışıyo yoruluyo çık biyere çıkamıyoruz Allah yardımcımız olsun bebeğini sağlıklv kucağına alırsın inşallah ☺️
(790 puan) tarafından
Eşim çıkmak istemiyor ya taşınma masraflarından ev alana kadar idare edelim diyor sen adliyeyi kazan belki o zaman merkezde uyguna ev buluruz diyor oraya geçeriz diyor bilmiyorum
0 oy
(433 puan) tarafından
Bende dilan üçüzlere hamileyken açtım ve silmedim kaldı öyle güzel ve kötü anılarım var burda 
(264 puan) tarafından
Bende kader Allah bağışlasın canım inşallah kötü anılar olmaz artık bende bebeğimi 3 ay önce kaybettim düşük yaptım o zmn açmıştım silmeye elim varmadı hala takip ediyorum gelişimini burdan burayıda yeni gördüm tanışayım istedim burdaki annelerle☺️
0 oy
(1,096 puan) tarafından

Merhaba hoş geldin :angel: Ben Ceren 24 yaşındayım 4.5 yıllık evli 2 çocuk annesiyim diyarbakirda yaşıyorum memnun oldum:)

(264 puan) tarafından
Merhaba canım bende 28 yaşındayım geçin yıl evlendim istanbulda yaşıyorum 3 ay önce bebeğimi kaybettim düşük yaptım ozmn bu uygulamayı indirmiştim hala kullanıyorum tanıştığıma memnun oldum☺️
(1,096 puan) tarafından
Rabbim yine sağlıklı bir hamilelik nasip etsin inşallah
0 oy
(6,953 puan) tarafından
Hoşgeldin canım 32 yaşındayım bir kızım bir oğlum var 5,5 yıllık evliyim aslen Muşlu doğma büyüme Bursalıyım gurbete gelin geldim maalesef. 
(264 puan) tarafından
Merhaba canım bende 28 yaşındayım geçen sene evlendim bebeğim yok henüz bende bursadan istanbula gelin geldim benim gurbatimde burası keşke bursada olsaydım bende ☺️☺️
(6,953 puan) tarafından
Ay deme kız hala aklım Bursa da Bursa bambaşka  ❤
(264 puan) tarafından
Öyle gerçekten yaa  her ay gidiyorum hala daha☺️
(6,953 puan) tarafından
İlk zamanlar öyle olur sonra sonra alışırsın artık gerçi alışmayıp ne yapacağız  :))
(264 puan) tarafından
Mecbur alışıyoruz yaa ilk aylara göre artık bi evimide özlüyorum gideyim diye ne tarafa gitsem diğer taraf burnumda tütüyor☺️
0 oy
(1,408 puan) tarafından

Hoşgeldin canım, burası girdap gibi girince çıkamıyorsun ama :D

(264 puan) tarafından
Evet yaa güzel ama İstanbul'a gelin geldim kimsem yok o yüzden burası iyi geldi bana☺️
0 oy
(929 puan) tarafından

Hoşgeldin cnm iyiki gelmişsin ama burda çoğu şeyi öğrenebiliyor insan çok tecrübe var yani umarım sana da iyi gelir:)

(264 puan) tarafından
İnşaallah iyi gelir 3 ay önce bebeğimi kaybettim 5 haftalıkken o zmn indirmiştim birşeyler sormuştum burda annelere ama bu kısmı daha bugün öğrendim
(929 puan) tarafından
Allah yerini doldursun inşallah cnm
(264 puan) tarafından
Amin canım inşallah
0 oy
(299 puan) tarafından
Merhaba canım bnde 1 buçuk senelik evliyim 9 aylık bı kızım var , daha çok yenide hamile olduğumu öğrendim ne kese var ne bişey ama hamileyim , 22 yaşındayım lise mezunuyum çocukluk aşkımla yuva kurmayı seçtim şükür mutluyum . 
(264 puan) tarafından
Ayy Allah bağışlasın bende 28 yaşındayım gecen sene evlendim 3 ay önce düşük yaptım burayı silemedim hala bende ne kadar güzel çocukluk aşkıyla hala aşık kalmak☺️ bende üniversite mezunuyum çocuk gelişimciyim benimde çocukluk aşkı sayılır 20 yaşında tanıştım eşimle iyiki tanışmışım
(299 puan) tarafından
Şükür çok aşığımm:) kıyamam ya Rabbim yeniden çifter çifter nasip etsin inşallah, rabbim ağzınızın tadını bozmasın inşallah.
(264 puan) tarafından
Aminn isteyen herkese inşaallah

İlgili sorular

+1 oy
8 cevap 259 göst.
18 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Filiz039 (418 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 292 göst.
18 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Elif_851 (26 puan) tarafından soruldu
+1 oy
16 cevap 656 göst.
10 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Fisuun (4 puan) tarafından soruldu