0 oy
199 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (6,000 puan) tarafından
Kızlar evimi taşıyorum yeni gardop alscaz Allah nasip ederse bana model önerisinde bulunur musunuz olumlu ve olumsuz yönlerini

Eski dolabım sürgülüydü hiç memnun kalmadım kapaklı Bir model arıyorum Bi de iç dekoru nasıl olunca kullanışlı olur önerilerinizi bekliyorum 

6 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Kapaklı ve içi bol rafli en kullanışlı onlar :))
(6,000 puan) tarafından
Şu vivense bellona gibi markalara bakıyorum da hepsi bol askılı o kadar askı ne işe yarıyor anlamadım bence de raf daha iyi olur ya şöyle kat kat
tarafından
Askıda iyi gömlek elbise için harika birsy çok raf resmen iş rahatlığı herseyin yeri belli oluyor
-Reklam-
0 oy
(7,141 puan) tarafından
Benimki de sürgülü 2 senedir kullanıyorum hiç bi sıkıntı olmadı ya yanlış kurulmuştur ya kullanım hatasıdır canım içi içinde iki yanda 3 4 katlı raf olsun dar şekilde yazın kisliklari kışın yazliklari koyarsın pantolonlarınızı koyarsın evde giydikleri izi koyarsın 2 ortada da geniş yer olsun üstü yine raf olur yorgan battaniye falan koyabilirsin ya da diğer tarafa sigmazsa günlük giydiklerini oraya alırsın atta da aski yeri olsun mis gibi dolap aşkının altına da birer çekmeye köydür iç çamaşırlarınızı koyarsınız oh 
(6,000 puan) tarafından
Evet bende tam böyle bişey hayal ediyorum ama online den baktıklarımın hepsi bol askılı mesela Bi dolapta 3 bölüm askı var benim eşim gömlek bile giymez benim elbiseler var sadece bir bölüm askı yeter anlattığın gibi. Raf daha lazım bize kat kat ama öyle de hiç yok inşallah hafta sonu mağazalara bakarsam bulabilirim tam anlattığın gibi
(7,141 puan) tarafından
Benimki aynen anlattığım gibi kuzum sadece altta iç çamaşırı çekmecesi yok Bellonadan aldım ben
0 oy
(3,425 puan) tarafından

Benim dolabim bu modalifedan aldık biz yatak odam bu degil internetten aldım resmi memnunum buyuk baya benim esimin bebegimin kiyafetleri sıgıyor

image

(6,000 puan) tarafından
Çok güzel cnm güle güle kullan aynısı eltimde de var bende çok beğeniyorum hatta almak istiyorum ama beni kıskandı gibi düşünmesin :)
0 oy
(4,237 puan) tarafından

Benim bu yaptrdigim dolap . Bide ikili surgulu kapakli dilap var yatak

Odasi takimimin hazir dolabi

image

image

(1,817 puan) tarafından
Çok güzel mantıklı olmuş ebeveyn banyo su orası .. benimki yan gidiyor böyle uzunlamasına olsa bende düşünürdüm
(4,237 puan) tarafından
Aynn orasi u seklindeydi. O u yeri kapatayim dedim sadece yani acik kapak olan kisim. Sonra odam genis zaten dedim 60 cm daha daralsa olur. Diye dusunup ustten yanlardan da dilap yaptirdim. Kapali kapaklar asma yeri sadece
(1,817 puan) tarafından
Ebeveyn banyosunu zaten banyo olarak kullanan çok az vardır :) benimde ne ararsan var içinde evin bütün kalabalığı orda valizler ütü masası yorganlar.. ama buda çok mantıklı olmuş aklımda olsun canım sağol :D
(4,237 puan) tarafından
Eica ederim:)) ebeveyn banyosunu kullaniyoruz biz banyo olarak ikisi de ayni metrekarede. Digerinin de klozetini kullaniyoruz :) misafir geldiginde falan evin genel banyosu temiz kalsin diye dusu ebeveynde  digerinin de vc si kullaniyorz
(6,000 puan) tarafından
Ay ne güzel ya valla tam ihtiyacım olan şey. Süpürgeyi kurtutmalığı nereye koyacağımı şaşırıyorum birgün kendi evim olur da ebeveyn banyom olursa aynı böyle birşey yapmayı isterim güle güle kullan canım
0 oy
(11,366 puan) tarafından
Benim dolabim şuan evde değil canım ev taşıyorum ama iki tarafı da aynı olsun benimki sürgülü hiç sorun yaşamadım iki tarafta da boydan raf var çok rahat oluyor iki tarafın da 4 cekmece askılı var yani çok kullanışlı 
(6,000 puan) tarafından
Benimki sürgülüydü kapakları kaymıyordu Bi zaman sonra. Bi de o rayları çok tozlanıyordu tornavidayla sil Allah sil çok pişman oldum aldığıma sonra kapaklar kaymaz kullanılmaz hale gelince atmak zorunda kaldık onu. Dar yatak odaları için kullanışlı ama temizliği zor ve ömrü kısa bence cnm benim deneyimlediğim kadarıyla
(11,366 puan) tarafından
5 senelik benimki canım çok memnunum raylarini da supurgenin küçük fırçalı başlığıyla supuruyorum hiç sorun yasamadim
0 oy
(48,713 puan) tarafından
benim surgulu cok memnunum 

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 42 göst.
11 Ekim 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Prems annesi (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 1,756 göst.
0 oy
3 cevap 66 göst.
17 Mart 2024 Diğer kategorisinde Mavi.19.22 (61 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 83 göst.
8 Mart 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Nur.06 (564 puan) tarafından soruldu

380,907 soru

11,404,108 cevap

34,942 kullanıcı

...