0 oy
1,266 göst.
Diğer kategorisinde (1,094 puan) tarafından

image

bir ara is başvurusu yapmaya gitmiştim türbanlı kabul etmiyoruz dediler ondan sonra çocugumun bezi dısında asla ordan birşey almadım bide üstüne bunu yapmış allah belâlarını versin şikayet etmeyi bilmiyorum belki siz biliyorsunuz diye atıyorum buraya

29 Cevaplar

+19 oy
(3,568 puan) tarafından
Canim arabistan da tuvaletlerde marketlerde ve hatta futbol toplarinda da arapca yazilar yaziyor kaldi ki bu rastgele koyulmus arapca harfler kuran ayeti yazmiyor orada arapca alfabesine kutsallik yüklemeye gerek yok cehaletimiz icler acisi gercekten
(2,103 puan) tarafından
Bende ilk ayet falan sandım bilmediğim için şuan öğrendim ki rast gele bir şeymiş bana da eltim söyledi bugün baya tepki gösterdim ama ayet falan sandım bilmediğimden şuan öğrenince çok tepki gösterilmesine akşam veremedim
tarafından
Hafsa soylediginin tam aksi olabilir aslinda . Hani iktidarin ve destekleyenlerinin dini konularla somuru yapma huylari varya :)
(5,715 puan) tarafından
Oda olabilir. Yani her iki yönden de bu seçimle ilgisi olduğunu düşündürdü
tarafından
Hayirdir insallah ters konusmadin hasta degilsin dimi :)
(5,715 puan) tarafından
Ben mi
-Reklam-
+7 oy
(5,715 puan) tarafından
Senin şu an yaptığın çok ayıp!!! İftira atıyor sun resmen görümcem şu an A101 de çalışıyor ve türbanlı evimin dibinde A101 var çalşına bayan elemanlar türbanlı hangi A101 seni türbanın dan dolayı kabul etmedi nerde yaşıyor sun hangi mahalle hangi şehir 
(1,408 puan) tarafından
Bende örtülüyüm ama 15 ay a101 de çalıştım
(5,715 puan) tarafından
Yaw artık neye nasıl saldıracaklarını bilmiyorlar yazık gerçekten
(682 puan) tarafından
Ya bide şu var. Türkçe nasıl bir dilse arabca da öyle bir dil nazır bizde abc var onda da harf var ve o harflerdu bu harfler. Kur'an harfleri diyip duyar kasmayın Allah için ya. Hadi okusunlar bakalım ne yazıyor orda meali neymiş merak ettim. Biraz aklınızı calisitirin yahu. Ve evet hafsa katılıyorum sana bnim 3 kuzenimde hepside kardeş bu arada türbanlılar a 101 de çalışıyorlar.
+4 oy
(7,689 puan) tarafından
Bizim burada a101 de türbanlı bir abla çalışıyor ve bu çorap postu 13773838 oldu artık 
(744 puan) tarafından
Aynen aynisjnj yazcaktim burda da var calisan
(7,689 puan) tarafından
O şubenin sıkıntısı yani tüm a101 lere itham etmek doğru değil
(3,757 puan) tarafından
Alfabeyi kutsallaşıtıran insanların var olması beni çok üzüyor. Eğitim sistemimiz bitmiş ölmüş de gömeni yok.
(682 puan) tarafından
O zmn Türkçe alfabeyi de kutsallastiralim hep birlikte. Bnce cahileye donemi bu dönem :)))
0 oy
(697 puan) tarafından
Doğru değilmiş arkadaşım biri paylaşmıştı öyle bir ürün yokmuş
0 oy
tarafından
Canım bu doğru değil. Gidip kendi gözünle görmeden yaptığın şeyler markayı karalamaya girer ki sanırım sizin olduğunuz muhitte ki kapalı almıyordu çünkü bizim burada ki A101’lerde kapalı çalışanlar da var. 
0 oy
(2,426 puan) tarafından
Bi sürü türbanlı gördüm çalışan karalama kampanyası mı başladı şimdi 
0 oy
(1,279 puan) tarafından
Bir karalama kampanyası belli ki.. algı yaratmaya çalışanlar var. 
0 oy
(1,197 puan) tarafından
Ne alaka şubede mi dediler etmiyoruz diye bir sürü turbanli çalışanları var ya 
0 oy
(672 puan) tarafından
Onlar kuran harfi değil Arapça harf yani a b c yazıyor gibi düşün 
0 oy
(1,820 puan) tarafından
Bizim buradaki a101 de 3 tane kapalı var .
0 oy
(3,757 puan) tarafından
Araplar fifa dünya kupasında salamun aleyküm diyerek kalça sallarken biz Arap alfabesini kutsallaştırıp duyar kasıyoruz, vallahi pes ya!
0 oy
(486 puan) tarafından
Eşim a101de müdür   boyle urun yok. Algıdan baska bisry değil. Ayrıca genelde türbanlı çalışıyor hemen gaza gelmeyin 
0 oy
(567 puan) tarafından
kuran harfi diye bişey yoktur arapça harf diye bişey vardır.çoğu çorapta ingilizce bişeyler türkçe bişeyler yazması normalse arapça harflerle bişeyler yazmasıda normal yani niye bu kadar abartıldı anlamadım.Abcd yazıyor işte
0 oy
(7,754 puan) tarafından
Ayyy artık gına geldi 
0 oy
tarafından
Ne uzadı konu ya. ARAPÇA DA BİR ALFABE DİR. AYNI LATİN ALFABESİ GİBİ. KUTSAL DEĞİLDİR. arkadaşımın yaptığı birşeyi hatırlattığınız bana. Çok iyi arapça yazardı ilahiyatçıydı. Bir gün arapça küfür yazıp balkondan aşağı atmıştı. Alıp öpüp başına koyan koyana. Cahillik zor zaanat. 
0 oy
(2,732 puan) tarafından
Bende de herkes paylaşmış kızlar gördüm ama bana indirici gelmedi ya I kışlık çorap bu kış boyunca paylaşılmayan şimdi niye paylaşılsın şimdi ki ürünler hepsi yazlık yani ben okadar alışveriş yapıyorum görmedim iftira olabilir gör d dunuze inamiayin burda da kapalı bayanlar var çalışan ama sana nasıl sen kapalisin dediler bilmiyorum çok saçma yani 
0 oy
tarafından
Baydı artık ne corapmis harf alt tarafı ya evin yakininda 3 tane 101 var her birinde türbanlı çalışan var 
tarafından
Valla baydiki ne baydı. Dünden beri herkes aynı şeyi paylaşıyor. Admin binada bir el atmalı bence
Siyasi paylaşım postu yasaktır ! Diye paylaştığı gibi. A101 çorabı paylaşmak yasaktır! Diyede post açmalı☺️☺️
tarafından
101 acildigindan beri bu kadar gündem olmadı heralde :)
tarafından
Bir arada a101 fetonun diye boykot edildi. Kimse ordan birşey almasın denildi. Ama yine herkes a101in yolunu tutuyo
0 oy
tarafından
Bilip bilmeden bela okumayın insanlara o bela döner sizi bulur ne alakası var ben kaç tane başörtülü gördüm kaç tane semtte ilde 
0 oy
tarafından
O zaman aldığın çikolata paketlerini çöpe atma onların arkasında arapça  yazı yazıyor 
0 oy
(16,054 puan) tarafından
Ama burda sadece harfler var. Bu dinimizi karalamak amaçlı yapılan bir şey değil ki. Ayet hadis veya peygamber isimlerinden birinin yazılmadığı sürece bir sıkıntı yoktur. Harf yani bizim Türkçe harfleri gibi düşün. A B C yazan bir çorapla Arapça harfler arasinda fark yok

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 164 göst.
14 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde gozdekaracaa (249 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 164 göst.
4 Aralık 2022 Aile kategorisinde Ahdevefaa (173 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 364 göst.
12 Eylül 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+3 oy
10 cevap 738 göst.