0 oy
235 göst.
Diğer kategorisinde (2,132 puan) tarafından
İyi akşamlar arkadaşlar, herkesin bir derdi var durur içerisinde...

Daha önce yazmıştım boşanma sürecindeyim diye. Babam müstakil evde oturuyor, karşı dairesine taşınacaktım. Birkaç tadilat işi vardı, Ramazandan sonra taşınacaktım. Ben eşyaları toplamaya başladım ama bir müteahhit geldi. Kentsel dönüşüm için görüştük. Eğer evi verirsek yıkılacak, o durumda taşınmam çok saçma olacak. Belediyelerde işler durmuş durumda, seçimi bekleyelim dediler. Ben de kızımı alıp anneme gittim şehir dışına. Seçim için geldim ama süreç uzadı biliyorsunuz. 

Eşimle küslük yok aramızda ama bu şekilde aynı evde olmak beni çok geriyor. Aynı sofraya oturuyoruz. Evde hiçbir şey yapmak gelmiyor içimden. 

Bana dua eder misiniz bu süreç biran önce bitsin. Anlasacak mıyız anlasmayacak mıyız belli olsun ki ben de evimi düzenimi kurayım. 

3 Cevaplar

+2 oy
(2,593 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun.  Boşanma kararı aldıktan sonra babamın evine dönerim ama yine onun evinde kalmam. Allah yardımcın olsun çok zor bir süreç çok zorlanacaksn kaldiramadigin ağır geldiği dönemler olacak ama geçecek.  Çok güçlü çok iyi bir şekilde dimdik devam edeceksin hayatına. Seveceksin sevileceksin hayat güzellikler getirecek .Rabbim güç versin. 
(2,593 puan) tarafından
Emin ve kararliysan ilk yapacağın şey ordan ayrılmak senin için canım diğerleri rayına oturur zamanla
(2,132 puan) tarafından
Evet canım şu ev işi belli olsaydı hemen hemen gidecektim. Boşanmak isteyen benim. Kaldıkça eşim de umutlaniyor galiba. Saçma bir durumda kaldık
(2,093 puan) tarafından
Bu yorum boşanmayı düşünen beni duygulandırdı çok güzel yazmışsın
İnsallah getirir bizede güzellikler..
(2,593 puan) tarafından
Getirir getirir emin ol. Allah yardımcın olsun senin de. Rast gele biri olarak yazmadım bende daha önce bosandim. Güçlü olmak dik durmak ve kendi öz saygınız önemli olan.  Ozsayginizi yitirmenize sebep olan erkek olmasın daha iyi. Olmayacaksa da zararın neresinden donulurse en az hasarlı olarak atlatır ve hayatınizi kurabilirsiniz ❤
(2,093 puan) tarafından
İnsallahh
Teşekkürler :)
-Reklam-
0 oy
(1,763 puan) tarafından
Eşinle nikahın devam ediyor mu yani aranızda bir sorun yoksa neden bosaniyorsunuz o u anlamadım yiyin için aman başka zaman yine bosanirsiniz vardır her şeyde bir hayır 
(2,132 puan) tarafından
Nikah devam ediyor bu süreç bitmediği için. Eşimin psikolojik sorunları var, sürekli sanal seks veya sanal sohbet işlerinde. Daha önce tedavi oldu ama yarım bıraktı. Çok kez affettim ama artık affedemiyorum.
0 oy
(48,733 puan) tarafından
hakkinda hsyirlisi olsun düzelme umidi yok mu hic
(2,132 puan) tarafından
Amin canım. Düzelme ümidi yok gibi. Büyük konuşmak istemem ama olacaksa da şimdi değil. Belki tedavisi bitince birkaç yıl sonra ama pek istemiyorum böyle olmasını
(48,733 puan) tarafından
hayirlisi olsun canim babanda kalamiyor musun yeni esi mi var
(2,132 puan) tarafından
Babamın evi müsait değil. Eşi yok ama kiracısı var. Bir odasını bir çocuğa kiraladı. Annemin de evi küçük ve başka şehirde. O yüzden bekliyorum. Rabbim çaresiz bırakmadı, aç açık değiliz ama yine de beklemek yoruyor

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 424 göst.
4 Temmuz 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 278 göst.
2 Mayıs 2024 Aile kategorisinde Mhmd8mrn (6,010 puan) tarafından soruldu
+1 oy
7 cevap 289 göst.
25 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Sedadz (655 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 236 göst.