0 oy
416 göst.
Diğer kategorisinde (5 puan) tarafından
Merhaba kızlar yarın görümcemin kınası var siz nasıl davrandiniz kinada agladiniz mi çok merak ettim ben çok duygusalim çok ağlarım kesin 

10 Cevaplar

0 oy
(6,579 puan) tarafından
Görümceyede aglamazsin yaa:))) gerçi benim yengeler agladiydi benim kına gecem de artık üzüntüden mi mutluluktan mi orası meçhul:D
(2,401 puan) tarafından
Gerçekten değişik ismin kim koydu o an aklından ne geciyordu nasıl bir duygu içindeydi merak etmiyor değilim
(1,742 puan) tarafından
Annemin arkadaşı koymuş çok sevdiğim teyzem ismimi de çok severim.
Evet bende düşünüyor ve merak ediyorum neden diye.
(6,579 puan) tarafından
Bence güzel kulağa hoş geliyo ben çok beğendim yada ilk defa duyduğum için değişik geldi:)
(1,742 puan) tarafından
Sağol canım ♥️☺️ ben seviyorum ya hoşuma gidiyor.
(6,579 puan) tarafından
Bende sevdim valla cnm ❤️ hayırlı geceler hepinize ☺️❤️
-Reklam-
0 oy
(2,401 puan) tarafından

Yani aranizdaki samimiyetinize bağlı beni evden cikarttiklarindan Annemden çok kayın validem ağlamıştı :'(

tarafından
Valla ne kına gecemde ağladım nede evden çıkarılırken :D annemede dedim sakın ağlama ölüme gitmiyorum aile kurmaya gidiyorum diye ailemde ağlamadı tek kına gecesi sonunda babamla dans ettik babam sarıldı ağlayarak dans etti o zaman bi gözlerim doldu :D
0 oy
tarafından
düzenlendi

Kız ben tanımadığımın kınasında bile gözlerim dolar ki bir de söz konusu ablamsa kimse tutmasın beni oturur ağlarım valla :):)

(5 puan) tarafından
Görümcem canım
tarafından
Ablam dediğime bakma canım görümcem işte. Alışkanlık bir de görümce kelimesi bana biraz itici geliyor :)
0 oy
(774 puan) tarafından
Görümcemin kınası değilde bi dönem biraz sıkıntılar olmuştu burdan başka şehire gidiyordu kaynanam tek bir gözyaşı bile dökmedi ben sarılıp ağlamıştım yaşadıklarına gerçekten çok üzülmüştüm ayrılmasına da keza öyle gerçekten seviyorsan o sevgi bağı oluştuysa insan ister istemez duygulanır yani 
0 oy
(3,251 puan) tarafından

Kına günü içim buz kesmişti benim hakkımda kaynanamla konuştuğunu duydum kendimi zor tuttum birşey dememek için o yüzden hiç ağlamadim hatta evden çıkarken bile hiç ağlamadım eve gelip bir güzel oynadım gitti diye :D

0 oy
tarafından
allah belasini versin
0 oy
(1,276 puan) tarafından
Duygulanırsam ağlarım.. yalandan da kimse ağlatamaz.. sen hissettiğin gibi davran görümce diye duygularını saklama.. mutluluktan da aglanir üzüntüden de seçim senin ;)
0 oy
(7,106 puan) tarafından
Ağlama kız ne aglayacaksin . Ellerin patlayan kadar alkış cal :) 
0 oy
(4,272 puan) tarafından
Ben kendi kınamda hiç ağlayamadım Bi kal geldi o zaman kocamla kaynanam bile ağlıyodu benm 32 diş resimlerim var ay millet neler dedi acaba kuzenlerim arkadaşlarım kulağıma eğilip ağlasana 2 damla dök bari diye diye döndü etrafımda yazık :))) ama kına bitti eve geldik herkes uyudu sabaha kadar tek başıma ağladım :(( ondan sonra gittiğim kınalarda da hep ağladım elimde olmadan görümceni sevmesen bile o anın duygusuyla kendi evden çıkışın vs geliyor aklına bence ya 
0 oy
(15,267 puan) tarafından
Gelin almada ağlanır bence o da insan kendininkini hatırlıyor diye üzülür gorumcemi severim ama evlendi diye de ağlamam daha neler :)

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 185 göst.
16 Ocak 2024 Diğer kategorisinde 2prensannesi. (1,369 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 410 göst.
20 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Pampers (238 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 345 göst.
8 Aralık 2022 Aile kategorisinde oylede.guzel1 (161 puan) tarafından soruldu
0 oy
50 cevap 904 göst.