0 oy
274 göst.
Diğer kategorisinde (101 puan) tarafından
Ay kızlar 18 haftalık gebeyim evde iş yaparken bir yerden bir yere bişey koyarken ağrım sancım oluyor. İlk kızımda bunu yaşamadım. Benim gibi olan var mı ? Temizliğinizi nasıl yapıyorsunuz Allah için kafayı yicem ya 

17 Cevaplar

0 oy
tarafından
2 gebeligimdede kendim yaptım kuzum mecbur
(101 puan) tarafından
Mecbur tabi de ağrın da olmadı mı kuzum ya
tarafından
Oldu cnm
-Reklam-
0 oy
(437 puan) tarafından

Robot süpürge aldık. Markası Wiami. Diğer markalar gibi aşırı pahalı değil.  Hamilelik sürecinde O bana yetti. Şuan oğlum 3 aylık. Evi onunla süpürüp sildiriyorum. Ara da dip köşe temizlik yapıyorum. Mis gibi oluyor ev. Tavsiye ederim :)

(101 puan) tarafından
Derdim o değil bitanem mutfak dolapları vs sürekli kirleniyor gelen giden çok bende
(437 puan) tarafından
Evde büyük mü var ondan mı gelen çok
0 oy
tarafından

Bende 18 haftadayim canım dün bütün evi sildim süpürdü ama akşam ağrıdan delirdim resmen kasiklarim belim çok ağrıdı oğlum da benim de de böyle değildi hatta 7 aylik hamileyken ev tasimistim shshhshs 

Yavaş yavaş yapcaz napcaz etrafımız da da yok ki yakınlarımız gelsin yardım etsin:D

(7,225 puan) tarafından
Aynen benimde öyle bir oğlum var bundada kıza benziyor dedi bakalım gönlümden geçende o
(101 puan) tarafından
Bende ilk kızımda 8 aylık ev taşıdım ama bu gebelikte  bu beni mahvetti ayoll  benimde kizzzz
(7,225 puan) tarafından
2. Gebelik zor oluyor galiba yaşlandım diyorum ben. Gerçi benden yaşlı hamilelerin maşallahı var jsjs
tarafından
Vallahi bende öyle diyorum Emine yaşında 30 ama eşime diyom neden bilmiyom 60 gibi hissediyorum ben diyorum saçmalama diyo oda moral vermek ya taş gibisin masallahin var diyo diyom ufak at civcivler olmesin:))))
(7,225 puan) tarafından
Benimde 24 ama valla 40 imdan sonra hamile kalmış gibiyim ☺️
0 oy
(7,225 puan) tarafından
Her gün yapmıyorum olduğu kadar yapıyorum zaten yaptığım gün yatakta donemiyorum bacak ağrısından bende 17 +4 üm 
(101 puan) tarafından
Bu sene doğan çocuklar kerametli galiba nereye denk gelirse vuruyolar
(7,225 puan) tarafından
Bilmiyorum valla ya benden 10 yaş büyük abla var maşallah yani kadının biseyi yok ben ölü gibiyim ☺️
(101 puan) tarafından
Ahahahah
0 oy
tarafından
Çoğunlukla tek başıma yapıyorum 4 aydan sonra ve yavaş yavaş tek tek yapıyorum her gün bir yer olacak şekilde olduğu kadar 
(101 puan) tarafından
Gelen giden olunca malesef bendee
tarafından
Bende misafir ağırlıyorum yemegede kahvaltıyada ama düzenli yapınca bide gün içinde gezinirken illaki bı yeri toparlayip duzeltince aşırı yormuyor ve detaylı yapmayada gerek kalmıyor birisi gelince diye ayriyetten yapmama bile gerek kalmıyor ki bayada yemek yapıp dağıtan biriyim evi
0 oy
(6,919 puan) tarafından
Düşük tehlıkem var diye eşim yapıyordu basit işleri ben yapardım öyle yemek kahvaltı  bulasık gibi 
0 oy
(3,320 puan) tarafından
Yemek bulaşıklar bende  eve  makine atma kısmı  eşim yapıyor   
0 oy
(5,691 puan) tarafından
Şuan 27 haftalığım + yaramaz Bi oğlum var ve daha yeni eve taşıncam temizlik yapmam lazım ev çok kirli Bi de burdan eşyaları toplayıp oraya götürüp yerleştirmem lazım. Yarım saat ayakta kalsam halsiz, düşüyorum nasıl yapıcam bilmiyorum valla hiç gözüm kesmiyor
(101 puan) tarafından
Ayyy sen anlatırken yoruldum benn
0 oy
(852 puan) tarafından
Dinlene dinlene yapıyorum canım benim de içim rahat etmez bir yeri temizlediğimde diğer yer gözüme batıyor bende yormamaya çalışıyorum kendimi
(101 puan) tarafından
Ha işte olay bu. Bir yer yapıyorum ev elime yapışıyor
(852 puan) tarafından
Evet bende de oluyor duramıyorum bir yeri yapıyorum bakıyorum diğer yer dağınık öbür yer dağınık öyyle gidiyor gün boyu ama ben dinlene dinlene yapıyorum misal kıyafet dürerken oturarak gibi dinlene dinlene
0 oy
(12,523 puan) tarafından
8+4um dün kız yokken dip koşe girdım halıları yıkamaya verdım 

bi şey yok bende gerçi ilk hamilelikte de olmadı
0 oy
tarafından
Canım benim hiç ağrım sancim olmadığı için dogurana kadar kendim yaptım. 
0 oy
(72 puan) tarafından
Büyük temizlikleri eşimle beraber yapıyoruz normal ev temizliği ni kendim yapiyorum toplamaya çocuklarım yardım ediyor bende süpürüyorum :)) 3 çocuğum var 31 haftalık hamileyim en rahat hamişligim diğerlerinde kaynansmlarla beraber oturuyordum artık kendi evimdeyim çok şükür:) çamaşırları yıkamak benden asmak eşimden toplamak çocuklardan :)) 
0 oy
(6,815 puan) tarafından
Hamile değilim ama hamileyken yapmıyodum :) zaten çoğunluk kaynanamda kaliyoduk eve gelen giden de yoktu 2 kişi akşamdan akşama evde olurduk 15 günde bi ayda bi eşim süpürür silerdi ben evde oldukça banyo tuvalet yikardim bi mutfağım kirlenirdi o da yemek yapardım evde oldukça haftada 1 2 akşam yatmadan topladım yerini girgirlar fayanslari elimle dolanirdim bu kadar 
0 oy
(284 puan) tarafından
Yapacak kimse olmadığı için mecburen yapıyorum

. Oda oda girdim ve ara ara yaptım diyebilirim. Dün mesela mutfakta sabahtan akşama kadar uğraştım belim aşırı derecede ağrıdı bugün yine mutfağın kalan yerlerini yaptım. 38. Haftamdayim
0 oy
(2,785 puan) tarafından
36 haftalık oldum bu gün ağırlaştım bide doğum temizliği yapmaya başladım koca balkon yatak odası mutfak kaldı bide bana sor çok zor oluyor pasoo yatmak istiyorum canım tezgaha yaklaşamıyorum bi yandan çok çabuk yoruluyorum 30.haftadan sonra zor oluyor bacım şuan yine iyi günlerinde ilk hamileliğimde turp gibiydim bunda ağırım 
0 oy
(829 puan) tarafından
Canım benim doğuma uygulama ya göre 55 gün var iki yaşında kızım var bundan 4 ay öncede eşim kaynimin alacak verecek meselesi yüzünden kurşunlandı ameliyat oldu platin takıldı yürüyemiyordu ben onu lavaboya göturuyordum çok zorlanıyorum bu halde ev işi yapmak çok zor ve çok yoruluyorum ağrım olunca bırakıyorum biraz iyi olunca devam ediyorum doktorum verdiği ilaçlarla ayaktayım Rabbjm yardim ediyor 
0 oy
(547 puan) tarafından
36 haftaligim dinlene dinlene yaptım 

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 203 göst.
0 oy
6 cevap 128 göst.
0 oy
2 cevap 128 göst.
19 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Nurnisamm (881 puan) tarafından soruldu
0 oy