0 oy
245 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
2 gün oldu geleli daha doğru düzgün temizlik yapamadık misafir eksik olmuyor arkalarında bir sürü çocuk oğlumun oyuncaklarına zarar veriyorlar durun diyorum annelerine diyorum hiç aldırış etmiyorlar seste asla uyumaz oğlum çocuk uykusuzluktan delirdi artık ne yapacağını şaşırıyor ayakta duracak halim yok artık elin cocuguna bakmak zorunda mıyım ben ya delirecem keşke geri gitme şansım olsa bulaşık hiç bitmiyor makina yok ne yapacağımı şaşırdım 

4 Cevaplar

0 oy
(11,638 puan) tarafından
Allah kolaylık versin canim oyuncakları kaldır istersen diğer şeyler için de maalesef önerim yok duzen değişince öyle oluyor salıncak kursaniz gene de mi uyumaz 
tarafından
Kucağımda uyumak istiyor o da beni de kendini de yoruyor çocuklara hiç oyuncak almazlarmis oyuncak görünce saldiriyorlar geçen sene 2 büyük sepet getirdim Küçük bı poset götürdüm arabalar paramparça oldu doğru düzgün bir oyuncak koymadılar kızınca kötü oluyorum bakın cocuklariniza diyince de aldırış eden yok laf olsun yeter
(11,638 puan) tarafından
Kaldır canım oyuncakları en iyisi şimdi oyuncaklar da pahalı ucuz bisi kalmadı Allah kolaylık versin zor işin
tarafından
Kaldırınca da çocuk sinirleniyor seçtim biraz sakladım uyudugunda
-Reklam-
0 oy
tarafından
Tekmisiniz yaylada
tarafından
Hayır yerli olan komşular var
tarafından
Yaylaya çıkmak zorundqmiydin
tarafından
Evet sehirde durulmaz cok sıcak klima yok pencere de küçük havasız ev mecbur geliyorum cocukla
tarafından
Çocuk bir kaç güne alışır ya
0 oy
(1,204 puan) tarafından
Kim onlar kaynınin çocukları mi
tarafından
Yok kız ben boşandım komşunun cocukları
0 oy
(5,498 puan) tarafından
Ayni yerdemi duruyorsunuz hepiniz. En iyisi oyuncaklari kaldır ama uyku duzeni zor oturur maalesef.

Gitmeme gibi bi şansın varmıydı eger olsaydi keake gitmeseydin
tarafından
Eşimden boşandım cocuk var gelmek zorundayım
(5,498 puan) tarafından
Yayalada ne iş yapıyorlar. Komşumun demissin onlarla mi kaliyorsun anlamadim
tarafından
Kız onlar burda yerliler bizde fırıncıyız mevsimlik fırın calıstırıyoz yaylada onlarda yazlı kıslı burda sürekli gelip rahatsız ediyorlar yaramaz cocuklar birlikte kalmıyoruz evimiz ayrı ama cok yakın
(5,498 puan) tarafından
Anladim canım kizacaksin cocuklara baska caresi yok . Ailelerine soylersin çocuğa rahat vermiyorlar diye

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 222 göst.
5 Ağustos 2023 Tatil-Seyehat kategorisinde Melekkk (10,307 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 1,102 göst.
22 Ocak 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 731 göst.
26 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde ❤️prensesingunlugu❤️ (193 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 854 göst.
3 Haziran 2023 Aile kategorisinde Belinay esila (34 puan) tarafından soruldu

384,853 soru

11,511,608 cevap

35,174 kullanıcı

...