0 oy
702 göst.
Diğer kategorisinde (193 puan) tarafından
Geçen yazdığım gibi tırla yolculuk yaptık kızlar. 32 haftalık hamileyim kızım 10.5 aylık. Kızım çok zor bir bebek hiç uyumuyor tırla sırf 2 gün kafa dinlemek için çektim onca yolu. Kocam zaten tır kullandı. Ankaradan çıktık saat 5 te. Gece 11 gibi bursaya vardık. Kuzenim bursada sabaha kadar eşim uyudu ben kuzenimle oturdum hiç uyumadım sabah 6 ta yola çıktık tekrar bandirmaya geldik 2 saate, yükü boşalttı kıza baktım ordan erdeğe geçtik tatil için 1 saat. Tabi bu yolculukta kızım sadece 3 kez yarım saat uyudu. Erdeğe geldik tırı parkettik. Pansiyon kiraladık eşyaları taşıdık kızıma simit krem falan aldım. Derken akşam üzeri 3 oldu. Sahile gittik hiç ağız tadıyla denize giremedim eşim alkol aldı ben baktım. Dün 12 tane içti bugünde 18 tane bira akşama kadar. Zil zurna sarhoş oldu. Yetmedi bizi uyutmadı 2 gündür horluyor öyle bir horlama yok sanki birisi son gücüyle bağırıyor. Kızım korkuyor diye terastaki salıncakta uyutuyorum şuan uykusuzluktan ölmek üzereyim saat 6 gibi tekrar yola çıkcaz Bandırma'da yük bulana kadar beklicez akşama kalırsak ertesi gün yola çıkcaz ankaraya. Geldiğime geleceğime pişman oldum içme diyorum herkesin içinde küfür ediyor bağıra çağıra. Sözde ben tatil yapacaktım eşim yaptı ben kahrını çekiyorum. Siz benim yerimde olsanız ne yapardınız? 

7 Cevaplar

0 oy
(6,978 puan) tarafından
Videoya cek o halini ayikken izlet.
(193 puan) tarafından
Biliyor zaten ama bir şey değişmez onun için
(6,978 puan) tarafından
InsaAllah bu zikkimdam tez zamanda kurtulur, Allah sana sabir versin
(193 puan) tarafından
Yok bırakmaz sanmıyorum her şeyi bırakır onu asla
(6,978 puan) tarafından
Allah hidayet versin, sen dua et, kalpler Allah in elinde
-Reklam-
0 oy
tarafından
Allah sabır versin Birde en önemlisi rabbim yoluna çevirsin İnşallah
(193 puan) tarafından
Amin deli oluyorum uykusuzluktan yemin ederim
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Yorum yapmak istemiyorum hiç Allah yardımcın olsun canım okurken ben yoruldum sinirlendim yani. .
(193 puan) tarafından
Ben biraz anlayış gösterir tadında bırakır diye düşündüm ama çok yanıldım
(7,791 puan) tarafından
Ya bira ya ben desen napar ki icmese belki daha güzel geçerdi
(21 puan) tarafından
Hamile bir karın birde küçücük çocuğun var yanında ve sen içiyorsun yetmiyor bide bağırıyorsun insanların içinde kusura bakma bacım yanlış kişiyle evlenmişsin  allah yardimcin olsun üzüldüm gerçekten en duygusal döneminde yaşadığın şeyler zor
(193 puan) tarafından
İçmese en azindan 2 gün kaldık bir gün birimiz dinlenir kafa dağıtır denize girerdik uykumuzu alırdık bir gün diğerimiz. Ama nerde bende o şans
(21 puan) tarafından
Icmek her zaman acizliktir bana göre aciz insanlar içkinin  arkasina saklanir.  kuzum hem eşini hem ailesini tanıyorsun ne die ikinci çocuğu yapıyorsun buda ayrı bir yanlış bence bu hayata elin oğlunun kahrını çekip onlara çocuk doğurmak için gelmedik kendinizede önem verin biraz.
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Keşke gitmeseydin ne diyeyim. Hem hamilesin. Biraz da eşine kızdığın için çıkmıştın galiba yola. Öfkeyle kalkan zararla oturur olmuş bu. Benim eşim de içer içkisini ama tadını kaçırınca ayarı veririm açıkcası. Ağzıyla içmeyen cinsten demekki eşin de. 
(13,202 puan) tarafından
Biz de öyle 35. Haftada riskli sayılır mutfak duvarı sildim oralı olmadı kayınvalidem. Ve alt üstüz. Eşlere güven olmuyor maalesef bakım konusunda söz verdiydin desen ben bütün gün yollarda direksiyon sallıyorum ben de yorgunum der.. Onun yerine annene gitseydin daha az yorulurdun inan ki.
(193 puan) tarafından
Annem yok ki
(13,202 puan) tarafından
Ayyy kuzum çok özür dilerim üzmek asla istemedim. Nolur hakkını helal et.
(193 puan) tarafından
Yok canım benim onemli değil kader bu napayim kaderim böyle 1.5 yaşımdan beri çekiyorum hayatı
(13,202 puan) tarafından
Hayırlısı olsun duanı et bolca. Arada oluyor öyle huzursuzluk.
0 oy
(2,736 puan) tarafından
Evinde  otursan  daha  iyiymiş  :)
(193 puan) tarafından
Evde ayri bir dert inan bana karnım burnumda hala hizmetçilik yapıyorum kaynanama çocuklu olduğum halde
(2,736 puan) tarafından
Yazık  günah  ya hicmi vicdan yok el insaf
0 oy
(4,666 puan) tarafından
Allah sabır versin canim 
0 oy
(12,777 puan) tarafından

Ben zaten hem kucuck çocuk hem karnımda ki ile hiç yola çıkmazdım hata sende o halde tatil olmaz hele virüs zamanı v4 kocanın da içtiğini biliyor dün fır az çok olacaklar belli  zaten

Demişsin evde temizlik yapıyorum zaten sen en baş birlik oturmak ile hata etmişsin bide içki içen koca hayatında yanlış üstüne yanlış yapmışsın k bakma bide 2. Çocuk Allah yardımcın olsun 

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 1,096 göst.
22 Ocak 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 126 göst.
29 Eylül 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+12 oy
29 cevap 1,219 göst.
25 Haziran 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 1,238 göst.