0 oy
59 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (437 puan) tarafından
Ek gıda dönemindeyiz haliyle kabızlık başladı. Elimde kansuk fitil ve dupholac surup var. Suruptan daha önce hiç vermedim fitil de bir kere verdim akşam ama sabah anca yaptı. İkiye bölmüştüm fitili 8 aylık oldugu için. (Ortadan böldüm yaa dikine mi bölmem lazım onu da bilmiyorum) şimdi bezini açtım popo kenarına kaka gelmiş ama yok devamı.. temizleyip vazalin sürdüm ama hala yapmadı fitil mi versem acaba kaka yapmaktan korkutmak istemiyorum 3 güne anca kaka yapıyor 

4 Cevaplar

0 oy
(437 puan) tarafından
Kimse yok muuu
-Reklam-
0 oy
tarafından

Doktorumuz bize tribudat sueup verdi biz erken başladık biraz ek gıdaya mecburi  :) bide  popo çatlağı için 2 tane krem vermişti fito ve anestoll bunları karıştırıp poposuna sürüyordum ve bizim de kaka problemimiz var geçen gün biraz pirtla kaka yapmış farkettim ama tanecik kadar temizledim bu iki kremi karıştırdım hani bebek kulak çöpü varya a 101 'in onu eziyorum böyle 1 2 cm oluyo kremi ona bulayıp poposundan ıçeri biraz sürdüm direk kakasink yaptı 

(437 puan) tarafından
Ben öyle popo uyarmak istemiyorum ona alısmasın diye çok zorlamadıkça da fitil surup vermek istemiyorum bagırsaklar tembelleşir diyorlar. Canı yanmasın diyr kullan diyolar
tarafından
Yok canim oyle uyari vermek amacli degildi benimkisi dedim ki acaba yine popo çatlağı mi oluştu arada krem sürüyorum popo deliğine o arada yaptı kakaladı bekledikçe ucu sertleşiyor ya canlarını acıyıp yapmaktan korkuyolarmis tutyolarmis ben de kalayı görünce acaba kuru mu diye sürdüm öyle yaptı demek istedim
0 oy
(12,492 puan) tarafından
Duphalac iyi aslında günde 2 kere versen gayet rahat yapabilir 
(437 puan) tarafından
Kaç ml versem etki ederki acaba.
(12,492 puan) tarafından
Prospektüs de ayına göre ne kadar verileceği yazıyordur ona göre verirsin
0 oy
(544 puan) tarafından

image

Lütfen kaka demiyelim

İlgili sorular