0 oy
155 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (66 puan) tarafından

Kızlar kızım  1 buçuk yaşın sa öksürük  var balgam var birde kızım da sabah başladı aferin şurubu kullanıyorum iki ay önce buhar ilacı yazmıştı dr onu kullandım ama şimdi kullansam mi bilmedim korktum birşey olur diye nefesi açılsın diye kullansam birsey olurmu 

image

5 Cevaplar

0 oy
(435 puan) tarafından
Ventolin nefesini açar canım bende oğluma kullanmıştım korkma ajsi bi durum olsa dktr yazmazdı rabbim şifa versin
(66 puan) tarafından
Sağol kuzum İnterneten  araştırdım baktım yan etkisi var diyor dr söylemeden kullanmak istemiyorum  ama ulaşamıyorum kızım da böyle görünce kötü oluyorum birsey olmaz yani kullanayım unutmadan önce
(435 puan) tarafından
Canım hangi ilacı kullanırsan kullan yan etkisi var bu ilaç cigerdeki kesecikkeri acar daha rahat nefes almasını saglar netten pek bişeye inanma iyi kotu herşey yazılı orda doktorun uygun gorduyse kullan inşaallah bişi olmaz
-Reklam-
0 oy
(3,400 puan) tarafından
Oğlumun her öksürüğü de kullanırım canim sadece ventoloni kullan diğeri daha ağir nefes darlığında kullanılır 
(66 puan) tarafından
Ventolini tek mi kullanayım  ozaman bilmiyordum bunu teşekkür  ederim canım
(3,400 puan) tarafından
Evet kuzum ventoloni 20 dakika da bir 3 kere arka arkaya verebilirsin hiç bı sıkıntı olmaz 10 dakikadan fazla tutma yeter
0 oy
(189 puan) tarafından
Aferin ile buhar ilaçları birlikte kullanma aferin i bırak buhara başla bence ben çok kullandm
0 oy
(10,371 puan) tarafından
Her hastalık buhar ile geçmez kullanmayın dr yazmadıkça. Ağır o ilaçlar 
0 oy
(7,300 puan) tarafından
Oğlum suanlik ilaç kullanamıyor öksürüğü vardı ventolinle buhar vererek geçirdim ben 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 246 göst.
16 Nisan 2021 Tatil-Seyehat kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 42 göst.
18 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Ayparca (48 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 56 göst.
28 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Fatmanurun Annesi (478 puan) tarafından soruldu
+1 oy
3 cevap 98 göst.
15 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Happymommy (1,893 puan) tarafından soruldu

380,044 soru

11,376,759 cevap

34,862 kullanıcı

...