0 oy
164 göst.
Diğer kategorisinde (120 puan) tarafından
Merhaba arkadaşlar bekarken kuzenlerim.bana.iftira.attilar.adima.fake.hesap.acilmis resmimi koymuş.butun akrabalara.kufur.edip. benim ismimi veriyordu bunu yapan kişide öz kuzenim bana iftira attı.megerse.o.yapiyormus neyse halalarim.surekli. amcamın kızlarıyla bir araya.gelip benim dedikodumu yapıyorlardı halam birgün bize.geldiginde bana bakaraktan işte biz kimin yaptığını biliyoruz die bana bakıyorlardı neyse birgün kuzenim aradı sen dedi yapiyormussun küfür ediyormussun dediler yeminler ettim bana inanmadılar.cok ağladım dedim mahkemeye verin verdiler sonra ben evlendikten sonra kendi amcamın kızı bana iftira atmak için yapıyormuş meydana cikdi halamlar geldi özür dilemedi. kimse ama.annemlere oturmaya gittmislerdi biz konuşmuyorduk onlarla çünkü bana değil amcamın kızına inanmislardi  şimdi.onlari.ben affedemiyorum hakkımı.helal.edemiyorum kimse inanmadı.bana ailem haricinde bunun günahı nedir iftiranin

4 Cevaplar

+1 oy
(6,244 puan) tarafından
Cehennemde yanmak..
tarafından
Nasıl geçti günün yazdım dönmedin bana
(6,244 puan) tarafından
Berbattttt
tarafından
Noldu kız anlat
-Reklam-
0 oy
(5,634 puan) tarafından
Bunu Allah bilir canım vebali büyük kul hakkı sende hakkını helal etmiyor sun yüce rabbimiz üç şeyle çıkmayın karşıma demiş bunlardan biride kul hakkı hep böyle duydum ben sen düşün günahın derecesini 
0 oy
(2,761 puan) tarafından
Günahını öğrenip napcan. Olan olmuş. Abdest namaz müslümanın kalesidir. Bu kalenin içine girip yoluna devam edeceksin. Sonuçta o sosyal hesaptan da olsa senin küfür edeceğine herkes inanmış. Sen insanlarda öyle bir izlenim birakmissin. Bırak kim ne ediyorsa kendine ediyor. Bundan sonra önüne bak. Kimsenin senin hakkında ne düşündüğü önemli değil. Akrabaların sana zarar veriyorsa bırak görüşme. Kimseyi mutlu etmek zorunda değilsin. 
0 oy
(984 puan) tarafından
Yanlış hatırlamıyorsam şöyle benzetme yapılıyor. 

Kardeşinin etini  yemek kadar. Yani Bi insan etini. Öyle biliyorum. 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 6,716 göst.
0 oy
24 cevap 2,248 göst.
12 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 491 göst.
5 Nisan 2024 Diğer kategorisinde BetulOpoz (522 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 466 göst.
6 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Elif34 (253 puan) tarafından soruldu