+1 oy
289 göst.
Diğer kategorisinde (4,158 puan) tarafından

Eşim minik adamı uyuttu o da uyudu bende  mutfagı toparladım çamaşır topladım yenilerini serdim eşime sabaha beslenme kutusu hazırladım ☺️

Böyle beslenme kutusu hazırlamayan da ben kadınım demesin yani ahaha☺️ yanına elmasını kahvesini de ekledim daha ne olsun ☺️

Daha odalar oyuncaklar toplanacak dedim Bi bakayım var mı gece kuşları ben gibi ☺️❤️

image

15 Cevaplar

0 oy
(7,121 puan) tarafından
Ooo ellerine sağlık kız . 

Uykum var içim bir tuhaf uyuyamıyorum aglamak istiyorum aglayamiyorum değişik bir gün yaşıyorum 
(4,158 puan) tarafından
Ahh ahh keşke vazgeçseler canım Rabbim ona çok güzel bir iş imkanı sunsun insallah hayırlı kapılar açsın her daim yanı başınızda olsun o dağlarda ayağına taş değmesin biz abimi kaybettik o yüzden de hiç istemiyoruz erkek kardeşim evdeki tek erkek şu anda ona da bir şey olursa anne babam bizler ne hale geliriz Allahım korusun hepsini :(
(7,121 puan) tarafından
Ayyyy gerçek mi balım yaaa Rabbim mekanını cennet etsin peygamber efendimize komşu etsin inşallah . Onunda yanında hep melekler olsun onları tüm Mehmetçik kardeşlerimizi korusunlar inşallah
(4,158 puan) tarafından
Aynen kuzum malesef gerçek 2017 de üniden mezun oldugum sene kaybettik hem de erkek kardeşimin doğum gününde :(((
(7,121 puan) tarafından
Ah kuzum ah gülüm Rabbim sevgisi kadar sabrını versin diyecek başka söz yok orda güzel yerlerde buluşun inşallah
(4,158 puan) tarafından
Amin kuzum amin Allah razı olsun ❤️
-Reklam-
0 oy
(774 puan) tarafından
Oh maşallah baya il görmüşsün ellerine de sağlık güzel görünüyor herşey :) bende oğlanı uyuttum namaza geç kaldım kılıp yatıcam hemen inşallah 
(4,158 puan) tarafından
Saol canım ya iş dediğim işte etrafı sabaha derli toplu bırakmaya çalısıyorum uyanır uyanmaz etrafa saldıran Bi minik yaramaz var çünkü bende :) Allah kabul etsin şimdiden canım iyi geceler ❤️
(774 puan) tarafından
Allah razı olsun canım hayırlı geceler ❣️
0 oy
(145 puan) tarafından
Müzik dinliyorum:)
(4,158 puan) tarafından
Ne dinliyorsun canım ☺️
(145 puan) tarafından
Köfn - Al aramızdan :)
(4,158 puan) tarafından
Aa bu aralar benimde dilimde sürekli o şarkı ☺️
(145 puan) tarafından
Aaa dinlemene sevindim:)
(4,158 puan) tarafından
Al aramızdan bu dağları çıkamaz yorgun dizlerim
Tükendim tükendim
Hem ilacım hem zehrimsin ☺️☺️
0 oy
(7,444 puan) tarafından

image

hırsını alamayan birileri var.. :))
(7,444 puan) tarafından
Kendi de Kürtmüş sözde :))
(1,339 puan) tarafından
Eeekendi PKK lı  galiba kendine arkadaş mı arıyı
(7,444 puan) tarafından
Sanırım :))
tarafından
Boyle cahiller oldumj dahs çok terorist derler kürtlere
(7,444 puan) tarafından
Cahillik başa bela
0 oy
(1,670 puan) tarafından
Kardeşime bekarlığa veda yaptık şimdi uzandım post okuyorum:)
(4,158 puan) tarafından
Ayyy ne güzel ya hayırlı uğurlu olsun canım bol bol oynadınız şimdi :))
(1,670 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım ♥️
(4,158 puan) tarafından
Rica ederim ☺️❤️
0 oy
(1,339 puan) tarafından
Eline sağlık eşim uyudu oğlum uyudu dün gece aniden kusmaya başladı bu gece ya görmesem kustuğunu ya bişey olursa diye uyumaya korkuyorum 
(4,158 puan) tarafından
Yaa çok geçmiş olsun canım ❤️ çocuklar hasta olmasın :(
(1,339 puan) tarafından
Keşki olmasalar ya
Sağol cnm ❤️
0 oy
(465 puan) tarafından
Kızım ateşlendi başında bekliyorum 
(4,158 puan) tarafından
Yaa çok geçmiş olsun canım ya Rabbim şifa versin keşke çocuklar hiç hasta olmasa ya :(
(465 puan) tarafından
Keşke olmasa evet ama ömrümüzden ömür götüren kim olucak :)
(4,158 puan) tarafından
Dimi canımız onlar bizim ☺️❤️
0 oy
(309 puan) tarafından
been uyuyamadım bugün oğlumla evde çok inatlaşma yaşadık çok tepki verdim şimdide üzüntüden uyuyamıyorum 3,5 yaşında herseye çığlık atıp karşılık veriyo hep ne dersem tersini yapiyo artık benmi ters gunumdeydim anlamadım çok bağırdım şimdide gozume uyku girmiyor:(
(4,158 puan) tarafından
Yaaa üzme kendini canım insanız bizim de bir sabrımız var inan benimki 15 aylık şimdiden bana bağırıyor konusmayı bilmiyor ama sesim yükselsin anında o da bağırıyor sus desem bağırıyor şimdinin çocukları acayip bence öyle anlarda başka odaya git sakinleş tepki verdikçe daha çok inat ediyorlar çünkü
(309 puan) tarafından
anlık işte şimdikiler değişikler çok bilmişler ya bu yaşta böyle daha  neler gorcez bakalım saol cnm işte üzülüo insan ne biliyim
(4,158 puan) tarafından
Bende öyle canım bazen sesim yükseliyor bazen uykusuzluk salla salla uyumuyor sinirlerim geriliyor sonra uyuyunca o masum yüzüne bakıp ne kötü anneyim bak uyudu işte diyorum annelik böyle bir delilik işte
(309 puan) tarafından
aynen bugün eşim diyo sakin ol buyuyo artık heralde kendi fikiri olcak tepki vercek bak insanlar bigecede evlatlarını kaybettiler diyo bugünden yarına çıkmaya senedimizmi var dimi ama nasıl Bi anı bırakırsak bizide öyle hatirlicaklar daha seninki çok küçük cnm Bi tavsiye kendi yerine koy çocuğunu sen öyle çocuğunun yaptığı biseyi yapsan sana nasıl tepki verilse iyi etkilenirdin ben artık öyle düşünüp hareket etcem bakalim
(4,158 puan) tarafından
aynen öyle canım çok çok haklısın ben genel olarak sakinimdir zaten ama bazen uykusuzluk yorgunluk pilim tükeniyor öyle zamanlarda da sakin kalmaya çalışacağım insallah ❤️
0 oy
tarafından

Ohh ohh baya iş yapmışsın kız. Eşimle oyun oynuyorduk. Dalmışız saat 2.15 olmuş :):) sigara içip yatış yapıcam :):)

(4,158 puan) tarafından
Gündüz iş yapamıyorum ki kuzu gece anca böyle tak tak bir şeyler yapmaya çalısıyorum :)) iyi etmişsiniz anne baba saati gibisi var mı bizimki saolsun uyumayan bebe olduğu için o yatar yatmaz eşimin de gözü yatağı arıyor direk :))
tarafından
Zor uyumayan bebe ile  Allah kolaylık versin canım.
(4,158 puan) tarafından
Saol canım ❤️
0 oy
(9,626 puan) tarafından

Çocuklarla esim uyuyo erkek kardeşim bize gelmişti sagolsun kahve yaptı onu içiyoruz :)

(4,158 puan) tarafından
Yaa ne güzel kardeşle içilen kahve afiyet olsun canım ☺️❤️
(9,626 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım ❤️ normalde hep ben yapardım ona bu seferde o yaptı bol köpüklü ☺️
(4,158 puan) tarafından
Oh valla ne güzel sende keyif yap içerken ellerine sağlık ❤️
0 oy
(12,589 puan) tarafından

ellerine sağlık canım<3

kıza mama vermeye kalktım 

bügun 4cu gün emmıyor akşam getırdım eve 

(4,158 puan) tarafından
Yaa yerim defne kuşu bu vesileyle memeyi de bıraktı sen nasılsın canım daha iyi misin nasıl gidiyor hamilelik
(12,589 puan) tarafından
çok şükür toparladım daha iyiyım sa olasın♥
hamilelik bulantı kusma yok başta iştahsızlık vardı geçtı
aynen teyzesı  hiç emmedı mama verdım sutum de geri çekiliyor
(4,158 puan) tarafından
Hadi hayırlısı olsun insallah canım o da geçmiş oldu darısı başıma benimki de çok düşkün değil zaten
0 oy
tarafından
Bebe uuyutmaya çalışan ben varım 
(4,158 puan) tarafından
Bende burdayım merak etme canım son Bi haftadır ben yataga 4 te giriyorsam bu oğlan 4. 30 da kalkıyor ağlıyor tekrar uyumuyor baya terlemişti üstünü altını değiştim sallıyorum ki uyusun namaz vakti geçmeden kalkıp namazı kılayım bana mısın demiyor yine günü aydınlatacağız belli oldu :(
tarafından
Güneşin doğuşunu izliyoruz
(4,158 puan) tarafından
Ahh analık ahh ☹️❤️
0 oy
(3,348 puan) tarafından
Dışarda öyle bir rüzgar varki  sesinden yatmak mümkün değil cnm
(4,158 puan) tarafından
Bu sene yaz gelmeyecek sanırım canım
0 oy
(1,248 puan) tarafından
Sabah 7 den beri uyanigim.iki aylik oglum.hep bu saatte uyandirir
(4,158 puan) tarafından
Belli bir düzeni varsa gece yormuyorsa o da iyi canım
(1,248 puan) tarafından
Gundyz uyku skntmz var malsf uykuya dalamiyo.bi turlu
(4,158 puan) tarafından
Daha çok minik gece gündüz kavramı çok yoktur canım zamanla olur insallah o da
(1,248 puan) tarafından
İnslhhh taaa
0 oy
(136 puan) tarafından
Oğlumds bnde Yeni uyandık kahvaltı yapcaz cnm sonra da evi toplarım da hiç Halim yok (evin odalarını gez temiz kirli deil ama içime sinmiyor) illa evi hergun silip supirmezsem içim rahat etmiyor çok halsizim rahatsızim bilmiyorum ne yaparım yemek derdim de Yok eşim yemeğe gidelim dedi
(4,158 puan) tarafından
Eşin yemeğe gidelim dediyse boş ver canım bugün kendine temizlikte izin ver takma madem temiz boşa kendini yorma bugünü kendine ve oğluna ayır beraber uzanın oynayın vakit geçirin markete gidin parka gidin :))
(136 puan) tarafından
Öyle yapacam cnm hiç Halim yok yemek derdim de Yok bugün kafm rahat
(4,158 puan) tarafından
Ohh en güzeli ☺️

İlgili sorular

+1 oy
15 cevap 303 göst.
6 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Susam (4,158 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 226 göst.
3 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Susam (4,158 puan) tarafından soruldu
0 oy