0 oy
173 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (573 puan) tarafından
Kızlar 15 aylık bebeğimin orta parmağında dolama çıktı doktora götürdük dolama olmuş dedi krem yazdı bir hsfta kullan dedi pazartesi bir hafta olacak ama bugün parmağındaki şişlik daha çok artmış beyaz olan yerde sarıya dönmüş bu nedrn olur lütfen yardımcı olur musunuz lütfen 

7 Cevaplar

0 oy
(9,117 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım.. bence tekrar doktora götür. 
-Reklam-
0 oy
tarafından
İçinde ki iltihabın akması gerekiyor. Beyazdan sarıya dönmesi normal.

Biz küçükken annem soğan pişirir cücüğünü gece bağlardı sabaha hiç bir şey kalmazdı 
0 oy
(4,023 puan) tarafından
Dolamanin ilacı lokum veya soğan sarmak canim tabi bebek sarditirsa 
(573 puan) tarafından
Evet annemde söyledi canım ama sardırmıyor maalesef gece sardım ama çıkardı bugün parmak kenarı delinmiş gibi olmış sanırım krem akıtıyor
(4,023 puan) tarafından
Benim çok çıkar canim fındık kremi sürerdik kara melem diye de biliniyor
(573 puan) tarafından
Evet canım onları hep duydum ama daha küçğk olduğu için hem bağlatmadı hemde doktor görsün kendi başıma bişey yapmak istemedim korktum biraz ama krem çok iyi geldi bugün tam bir hsfta oldu ve baya delinmiş patlamış dolaması
0 oy
(12,620 puan) tarafından
Hangi kremi verdi ismini yazar mısın 
(573 puan) tarafından
Stofen diye Bi krem canım antibiyotikli Bi kremmiş kendi özel çocuk doktorumuz yazdı bugün kenarı patlamış gibi olmuş sanırım temizleyecek
(573 puan) tarafından
Stofine imiş canım
(12,620 puan) tarafından
Benim kızın parmakları da dediğin gibi olmuştu fucidin ile funderyl diye iki krem vermişti 2 güne iyileşmeye başlamıştı ondan sordum canım hani geçmediyse bunları dene
0 oy
(90 puan) tarafından
Benim küçükken parmağım dolama olmuş annem hep der tuzlu asma yaprağını sardık hemen indirdi içini temizledi 
(573 puan) tarafından
Bugün böyle kenarı delinmiş gibi olmuş doktor stofen diye Bi krem yazdı antibiyotikli Bi krem mış yarın bitiyor kullanım süresi iyice sarılaştı sanırım temizleniyor gibime geldi
0 oy
tarafından
Tekrar götür canm istwrsen . Geçmiş olsn çok
0 oy
(4,588 puan) tarafından
Gece bebe uyuyunca soğanı ısıt içine biraz beyaz sabun köy ve ya tuz serp sabunu yir mir sar bişi kalmaz o büyük ihtimal.sisirip akittiracak ondan sismistir
(573 puan) tarafından
Evet canım bugün parmak kenarı delinmiş gibi olmış sanırım akacak
(4,588 puan) tarafından
Ondandır canım geçmiş olsun

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 143 göst.
14 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Damla... (736 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 329 göst.
30 Temmuz 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy