0 oy
80 göst.
Diğer kategorisinde (928 puan) tarafından
Oglum asla elimi tutmuyor oyuzden gittgim heryer zehir oluyor varmi oneriniz herseyi deniyorum pesinde kosturuyom resmen arabalavizir vizirzorla kolundan tutuyom.atiyo kendini yerlere bana ypaiyor ama esime yapamiyo kendi yurucekmiş yani önden önden gidiyo daha kapida basliyoz bagrismaya he bi araba gornce kenara geciyo dikiliyo bekliyo tabi guvenemem daha akli ermiyorki

3 Cevaplar

0 oy
(6,926 puan) tarafından
Arkadaşın kizida öyleydi   büyüdükçe değişti 
-Reklam-
0 oy
(5,120 puan) tarafından
Elini tutmazsa eve geri döneceğinizi söyle. Nerde olursan ol tutmuyorsa eve dön. Bu yaş grubu bağımsızlık seviyor. Benim kızım da arada bir yapıyor ama eve gidiyoruz o zaman diyince gelip elimi tutuyor. Sakin sakin anlat neden tutması gerektiğini. Güvenli bir yere geçtiğinizde şimdi elimi bırakabilirsin ama çağırdığımda tekrar elimi tutmalısın de. Biraz otorite kurmak lazım
(928 puan) tarafından
Bi gun gerckten tutmucak sokcam eve aglaya aaglaya cikartmicsm.bidaha asla bak o kafana yerlescek en iyisi oyle bi deneyim eve gotrurum deyim bakaym bidaha yapiyomu
(5,120 puan) tarafından
Kızarak bağırarak olmaz o iş canım. Güzel güzel sakin sakin anlat. Evden çıkmadan önce söyle mesela. Çıkıyoruz ama elimi tutman gerekiyor bazı yerlerde ama ben güvenli olan yerlerde elimi tutmadan yürümene izin vereceğim diyebilirsin. Ağlatarak üzerek çözülmüyor maalesef
(928 puan) tarafından
Ben aglicagma o aglasin ya gercekten guzelde konsuyom bak sakinsakin evde ama disari cknca hepsni unutuyo resmn nyse cok sagolun denicem bakalm hepsni
0 oy
tarafından

image

Ay sen bu postu açınca şey geldi aklıma geçenlerde biri burada paylaşmış onunda çocuğu böyleymiş trendyolda afedersin ama tasma gibi birşey satılıyor çocuklara takmak için bi bak istersen ya çocuğa birşey olmasın bari ben arabalardan korkarım 

(6,746 puan) tarafından
Cemrenin annesiydi sanırım
(928 puan) tarafından
Allah korusun bide oyle bi islek yerde otruuyozki heryer vizir vizir araba motor sctor kayniyor ya kan ter icinde oluyorum eve döndugumde ya
tarafından
Evet evet Esma oydu. Ozgen bence dediğime bir bak eğer böyle yaparsa hiç indirme evde kalsın birşey olmasından iyidir yani
(6,746 puan) tarafından
Evet o zaman Özgen gerçekten bak ozaman ona sende
tarafından
Bak foto attım yorumun üzerine

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 49 göst.
17 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Ozgen (928 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 96 göst.
21 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Minnoşbiranne (1,137 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 134 göst.
6 Haziran 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

384,707 soru

11,507,896 cevap

35,164 kullanıcı

...