0 oy
161 göst.
Aile kategorisinde (167 puan) tarafından
3 yasindaki oglum bir aylik oglumun surekli yuzunu cirmaliyor cocugun suratini avucluyor tirnaklarini da sıksık kesiyirum ama cocugun suratini haritaya cevirdi.bi anda yapiyor aniden napacagimi sasirdim doktora sordum 3 yasindaki cocugun ilgisini azaltin bebeginde sixinle yasayacagini anlatin dedi anladigi kadariyla anlatiyorum ama yok basedemiyorum napabilirim basina gelen varmi

3 Cevaplar

0 oy
(7,418 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Ayni durumu baslarda yasadim 25 gunluk bebegim 3 bucuk yasinda oglum var basta cok kollamaya calistim vurma eyleminde bogma eyleminde bulundu sonradan ne olduysa surekli gidip gelip opmeye basladi sen abi oldjn prensesimiz var dedim surekli altini deistirirken oglumdan yardim osdesim bezini getiriemisin abisi kremini birlikte surelim vs gibi birlikte ilgilendik kizimla oglum simdi tam bir abi korumaya calisiyor uzeri acilsa ortuyor usur dior kapilari orter mesela usur die bilmm bunlarmi ise yaradi yoksa alistimi ama baslarda cok kotuydu yani
(13,824 puan) tarafından
Benim kucugum 16 aylik buyugun 3.5 yasinda hala alisamadi:) hala oyuncak alsin deliriyor bizimkide araba delisi bir tane alsa kiyameti kopariyor
(167 puan) tarafından
Bakalm buyuklukleri nasil olacak bi sagsalim bebege bi zarar gelmeden az buyuyeydi
(13,824 puan) tarafından
Ayni devam bizim kucukken pek anlamadi o ama bir seyleri paylasmak zorunda kalinca basladi asil
(7,418 puan) tarafından
Ay vallahi benimki simdilik iyi ama bilemeyecem
(13,824 puan) tarafından
Bizimki araba delisi birtane alsin kiyamet kopuyor okdr arabadan
-Reklam-
0 oy
(4,086 puan) tarafından
Benim kiz 6 yasinda . Oyle zarar vermiyor ama icten ice baya kiskaniyor 
(167 puan) tarafından
Yok zrar veryr malsf
0 oy
(465 puan) tarafından
Benimde 3 yaşında kızım var hamileyken her gün kardeşin burda doğucak sana arkadaş olucak falan diye diye hamileliği bitirdim doğuma giderken kardeşini alıp gelicem söz dedim taburcu olduk eve geldik kızım tabi büyük bir merakla bana bakıyordu bebeği koltuğa bıraktım kızıma senin kardesin geldi artık senin arkadaşın oldu dedim kardeşim diye sevdi ilk gün şimdi de kimseye elletmiyor benim işim varken oyuncaklarla oynatmaya çalışıyor yanına uzanıyor sarılıyor ama ne var ki küçük sıpam ablasindan biraz rahatsız oluyor ama oda alışacak zamanla 
(167 puan) tarafından
Hay masallah suphanallah bende hamileyken cok soyledim ama fayda etmedi.kiz cocuklari daha farkli galiba benim iki kizimin arasida 2 yas hic kiskanmadi ama oglum cok kiskaniyir

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 425 göst.
24 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde Nebaht (501 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 209 göst.
0 oy
8 cevap 536 göst.
13 Aralık 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 485 göst.
25 Kasım 2020 Aile kategorisinde Mira95 (168 puan) tarafından soruldu