0 oy
539 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde tarafından
yeniden gösterildi

İşlevsel olarak 1 numarayı ama görüntü olarak 2 numarayı beğendim ve kararsız kaldım şöylede bir sıkıntı var 2 numarayı netten alacağımız için kendimiz kuracağız 1 numarayı aldığımız yer yapacak bı sebeble eşim 1 den yana ama son kararı bana bıraktı sizce hangisi görüntü mü işlevsellik mi 

image

32 Cevaplar

0 oy
(1,010 puan) tarafından
1.daha kullanışlı 
tarafından
Teşekkür ederim canım
-Reklam-
0 oy
(1,541 puan) tarafından
Bol çekmeceli iyi bence benim çekmeden az olmuyor eşimin çekmese fazla çok kullanışlı oluyor
tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
(7,019 puan) tarafından
Ben 1 numarayı daha çok beğendim 2 numara benim oğlumun kine benziyo sigmiyo içine 
tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
(829 puan) tarafından
Ben alacak olsam ilkini alirdim daha çok sıra olani ve çekmeceli olanı her zaman tercihimdir 
tarafından
Teşekkür ederim evet ilk olan daha kullanışlı
(829 puan) tarafından
Üç veya dört çocuğun kıyafetlerinj rahatlıkla alır şimdiden hayırlı olsun
tarafından
Çok teşekkür ederim:)
0 oy
(54 puan) tarafından
1 daha çok rafi var gbi kullanışlı uzun süre kullanabilir gibi duruyor 2 de daha şık güzel kullanışlı plmasi daha iyi olur 
tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
(48,683 puan) tarafından
evet ikinci guzel duruyo ama çocukların esyalari da cogaliyo iviri ziviri cok oluyo biri alin
tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
(11,266 puan) tarafından
Herkes bol rafli diyor ama ben asarak daha rahat ediyor mini miniler katlasan katlanmiyor koysan konulmuyor her şeyi asılı benim tek tük var katlı olan 
tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
(212 puan) tarafından
Birisi 3 kapak biri 4 kapak işlev olarak sadece kapak fazla ihtiyacın hangisiyse ben bebek odama 3 kapak alıcam yeter diye düşünüyorum
tarafından
Teşekkür ederim canım ben uzun süreli kullanmak istiyorum ama güzelde olsun istiyorum o sebeble kararsız kaldım
(212 puan) tarafından
Boyut olarak bilmyorum ama uzun süre kullanmak için büyük daha çok alanı olanı almak mantıklı gibi :)
0 oy
(1,645 puan) tarafından
Ne kadar büyük okadar iyi :)
0 oy
(5,132 puan) tarafından
Bu ordadaki uzun kocaman askılık  kısmına hiç gerek yok ya,  odaya en az 2 raf daha güzelce sığar, o zaman daha kullanışlı olur
tarafından
Askılığı kullanıyorum ben ama çocuk için dediğin gibi fazla uzun
(5,132 puan) tarafından
Evet bana göre fazla uzun, böyle dolabım vardı ne kadar raf varsa  düzen daha iyi oluyor
0 oy
(800 puan) tarafından
Valla nasıl kullanacağına bağlı benim kızımın askılı 4 rafli askı kısmına giyilecek kıyafetleri asıyorum dışarıda veya misafirlik tişört pantalon kazak onları bile askıya asıyorum rafları da evde giyebilecek şeyler Bi bölümü pijama bir bölümü eşofman tayt vs bir bölümü hırka yelek vs bir bölümü de normal evde giyebilcegi ama dışarıda giydirmicegim tsort kazak vs var 
0 oy
(4,067 puan) tarafından
Bende 1 numara olandan var çk memnunm Bi tarafını kızm içn Bi tarafında oğlum içn kullanıyorum iyki almşm dediğim şeylerden biride bu dolp. Trendyol dan almştım kurmasına bast gelmişti bize
tarafından
Teşekkür ederim canım bende onu alacağım galiba

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 84 göst.
5 Ekim 2022 Aile kategorisinde Ruhugencanne.. (620 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 70 göst.
10 Eylül 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 305 göst.
6 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Smyra01 (1,777 puan) tarafından soruldu