0 oy
223 göst.
Moda kategorisinde (1,541 puan) tarafından
Kizlar ben internet alış veriş yapmıyorum eşim aliyor ben ila giyecem üzerine bakacam internet bakarım ama neler var diye bir türlü almam benim gibi olan var mi

12 Cevaplar

0 oy
(9,500 puan) tarafından
LC Waikiki dennalıyorum genelde
-Reklam-
0 oy
(6,827 puan) tarafından
Tsettueluyswm moda swlvimden al kalıbı falan güzel oluyo hemde hesaplı piyasaya göre 
(1,541 puan) tarafından
Canım anlamadım
(6,827 puan) tarafından
Aaa kusura bakma bacım hızlı yazcam diye kargacik burgacik yazmışım tesetturluysen moda selvim diye bi site var ordan alabilirsin diyorum bedenleri kalıp gibi oranın güzel geliyo
(1,541 puan) tarafından
Teşekkür ederim canim
0 oy
(9,626 puan) tarafından

Ben genelde internetten alıyorum aldığım yerlerin kalıplarını bildiğim için beden konusunda pek sıkıntı yaşamıyorum trendyol veya waikiki defacto koton gibi yerlerden alıyorum eger dışarı çıkınca mağazalarda hoşuma giden şeyler olursa alırım tabi benim annemde senin gibi çorap dahi almaz internetten illa görcek:D

(1,541 puan) tarafından
Geçen corap aldim internet ama kıyafet alamıyorum
(9,626 puan) tarafından
Ben çok rahat alıyorum ya dediğim gibi bana kalıbı olucak yerleri bildiğim için rahat alıyorum mesela çocuklara da hep telefon üzerinden alışveriş yaparım çok nadir gidip alirim,onlara da civil e bebek ve waikikiden alıyorum onlarında kalıplarını bildiğim için değiştirme durumum olmuyo aldıklarım oluyo ama oldu da büyük küçük geldi mağazaya gidip değiştiriyorum cok yakin olmasa da biraz yakın mağazaları var gidip değiştiriyorum hemen
0 oy
(995 puan) tarafından
Bende internetten hiç almadım kendimize çocuklara alıyorum ama bazen bedenler farklı oluyor deneyip öyle aliyoruz
(1,541 puan) tarafından
Değiştirmek var ugrac dur
0 oy
(68 puan) tarafından
LCwaikiki ve DeFacto iç çamaşırı içinde Penti ve hepsini de internetten alırım genelde değişim iade mevzusu olduğunda mağazadan yapılabiliyor bi problem yaşamadım bu güne kadar. Hem istediğim modeli internette bulmsk daha kolay her mağazada her modelin stoğu olmuyor maalesef 
0 oy
(1,653 puan) tarafından

Resime bakıp kumaştan anlıyorum ona görede alıyorum 

moda senadan aldığım herşeyden çok memnun kalmışımdır pijama takımı aldım geçen internetten yine güzeldi mağazadan çoktandır alışveriş yapmadım:woot:

(1,653 puan) tarafından
15 20 üründen birinin kumaşını sevememiştim ama gerisi aşırı kaliteli valla
0 oy
(48,494 puan) tarafından
esimin dolabindan ☺️ adamin tshirtleri ben eskittim ☺️ modamizbir patirtidan alıyorum ben hemen pat diye karar verenlerdenim esim de sen gibi illa görecek 
0 oy
(7,357 puan) tarafından
Sefamerveden alıyom ben arada carşıda bazen uygun oluyo denk gelirse de carsıdan alıyom
0 oy
(1,975 puan) tarafından
Carsidaada alıyorum nette de canm nerden isterse
0 oy
(1,009 puan) tarafından
Bit pazarı oluyor Perşembe den Perşembeye uygun güzel şeyler oluyor 
0 oy
(520 puan) tarafından
Mango ve zara yi cok severim  
0 oy
(3,051 puan) tarafından
Her şeyi lc den alırım kendime ve kizima eşim altinyildiz genelde. Lc hem kolay iade yapabiliyorsun hem internetten alınca daha uyguna geliyor 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 115 göst.
0 oy
11 cevap 261 göst.
0 oy
7 cevap 174 göst.
0 oy
6 cevap 147 göst.

378,249 soru

11,321,239 cevap

34,765 kullanıcı