0 oy
83 göst.
Diğer kategorisinde (259 puan) tarafından

Haliya Kahve dokuldu bu hali lekesine kesin bu cikarir dediginiz yontem var mi ben ne yaptiysam cikaramadim belki etkili bi cozumu vardir halım cok kötü gozukuyor :'(

9 Cevaplar

0 oy
(1,748 puan) tarafından
Bilmiyorum canım denemedim ama lekelere asperox iyi gidiyor istersen onu dene tanıdığım halı lekelerine vuruyordu anında çıkıyordu 
(11,257 puan) tarafından
Icine hapsediyor o da ya
-Reklam-
0 oy
(1,975 puan) tarafından
Asperox sari olanı çıkarıyor 
0 oy
(16 puan) tarafından
Bulaşık Makinesi parlatıcısı canım en etkili çözüm o

Ama bimin veya a101inki olsun diğer marka finish vs mavi olduğu için leke bırakır 
0 oy
(11,257 puan) tarafından
Camasir suyu camasir deterjanı bulaşık deterjanı elini yikmayacak sıcak suya koy ve lif bez neyle siliyorsan cümbür cümbür değil ama biraz sulu kalsın bez öyle sil ben her şeyi öyle silerim mis gibi oluyor çay mı dönmedim kahve kola ne ararsan hiç kalmadı leke halimda
0 oy
(2,805 puan) tarafından
Makina parlatıcısı kesin çıkarıyor canm ama renksiz olsun genelde biminkini kullanıyorum 
0 oy
(2,651 puan) tarafından

Cifin spreyi var canım her lekede işe yarıyo

0 oy
tarafından
Arkadaşımında beyaz halısıydı yeni evliydi o zamanlar kahve dökmüştüm o kadar üzüldüm ki o zaman kayınvalidesi halıyı ilk limon ile sildi baya böyle suyunu sıka sıka sonra üzerine havlu örttü sabaha kadar kalmıştı daha sonradan da bulaşık deterjanı ile sabah yine silip üzerine yeni havlu kapatmıştık çıkmış onda. 
0 oy
(3,393 puan) tarafından
Bulaşık makinası parlatıcısı canim bolca dök sil 
0 oy
(6,512 puan) tarafından
Beyaz sirke + pril+ tuz bunları karıştır lekeye dök sil 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 199 göst.
28 Mayıs 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde Büşraaaa (2,938 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 201 göst.
0 oy
4 cevap 52 göst.
7 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Ozgeselblog-insta (15 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 336 göst.
11 Ocak 2022 Diğer kategorisinde duygudemirbag47 (467 puan) tarafından soruldu

379,695 soru

11,366,163 cevap

34,846 kullanıcı

...