0 oy
196 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (2,903 puan) tarafından
Kızlar doğumdan sonra mı oldu kendim evde ağdayla aldım bıyıklarımı ondan mı oldu bilemiyorum ama bıyık gibi duran leke var aynaya bakmak istemiyorum. Buna çözüm bulan var mı kulaktan duyma değil de gerçekten deneyip fayda gördüğünüz şeyleri paylaşır misiniz.

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Agda ile alıp sonra güneşe ciktiysan leke olmuştur 
(2,903 puan) tarafından
Hatırlamıyorum ama olabilir bilemedim daha almam zaten evde ama buna bir çözüm bulmam lazım
tarafından
Eğer güneş lekesi ise zor, araştırıp iyi bir leke açıcı almalisin
(2,903 puan) tarafından
Farmasiye bakıyorum ordan alicam denemeamaçlı
-Reklam-
0 oy
(601 puan) tarafından

aldiktan sonra mi oldu yani ertesi gunu falan belki yara gibidir kizzz ben salaklik edip epilasyonla almistim biyigimi bu dipten derimi kaldir yara oldu biyik gibi durdu:D akillandim tabi simdi agdayla aliyorum bugun yaptim kendim kaş biyik tertemiz misss:D

(2,903 puan) tarafından
Yeni olan bir durum değil yaklaşık 5 aydır var malesef
(601 puan) tarafından
him bilemedim
0 oy
tarafından
Ağda öyle yapıyor sanırım ben asla ağda sürmem bıyık tarafına ip ile alırım çünkü yaşlandıkça bıyık bölgesi ağda yüzünden buruşuk olurmuş
(2,903 puan) tarafından
Evet onu da duydum az çıkıyor zaten bir de sarışınım ben pek belli olmuyordu o yüzden sık almıyorum diye kendim yapıyordum evde ama hata etmişim
tarafından
Beyazlatıcı kremler var onları dene bi canım
(2,903 puan) tarafından
Farmasiden alicqm bakalim ise yarar insallh
0 oy
tarafından
Nasıl bir leke ki eğer cımbızi çok degdirdiysen kararma yapmış olabilir güneş kremi kullan mutlaka
(2,903 puan) tarafından
Kararma şeklinde baya bildiğin düdük üstünde ince bir bıyık var gibi. Cımbız kullanmiyorum bıyıkta
tarafından
O kararmalar demir yada metal degdinde daha çok olur cnm büyük ihtimalle ozaman ağda leke yaptı güneşe çıktıysan şuan da bile daha belirginlesmesini istemiyorsan güneş kremini ihmal etme pirinç kuru yap bı sure ve kremler var ten açıcı işe yarıyor şuan burada söylenen kremler belki senin cildine iyi gelmeye bilir alovera varsa evinde gece yatmadan sur kuruyunca yıka bunlar fayda eder Allah in izniyle
(2,903 puan) tarafından
Güneş kremi de hic alışkanlık etmemişim yalnızca denize giderken sürerim ama genel kanı hep krem kullanımı yönünde dikkat edicem artık. Aleo vera var aklıma gelmemişti deniyim onu da teşekkür ederim yorumun için
0 oy
tarafından
Arkadaşım soydurdu o bölgeyi kesin çözüm olmadı ama bir kaç ton açıldı 
(2,903 puan) tarafından
Çok çok teşekkürler acaba ne kadar kalacak yüzde
tarafından
Sorayım onu sormayı unuttum yazarım onuda :)
tarafından
Annem gece sürüp sabah yıkıyormuş
(1,046 puan) tarafından
Geçiyormu peki
tarafından
Annem çilleri için yaptı tüm yüzüne sürdü 1 haftada fark vardı cildinde
0 oy
(2,493 puan) tarafından
Aynısı benim de oldu. Çok kötü duruyor ya. Farmasinin cilt beyazlatıcı serisi var. Onun peeling ve toniğini aldım o açtı biraz rengini
(2,903 puan) tarafından
Ya onu ben de alacağım düzenli kullanımda ise yarıyormuş. Ne kadar süre kullandın bir de kullandığın kremlerin tam ismini yazar mısın.
(2,493 puan) tarafından
Farmasi white correct serisi canım. Uzun süredir kullanıyorum. Ben peeling ve toniğini aldım. Set halinde daha güzel olur tabii. Önce güzelce peeling yapıyorum sonra tonikliyorum. Bıyık bölgeme daha bi özenle yapıyorum

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 82 göst.
20 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Gokce09 (249 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 196 göst.
6 Eylül 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 85 göst.
0 oy
8 cevap 664 göst.

378,244 soru