0 oy
449 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (53 puan) tarafından

İyi geceler

Saç bakımı için öneriniz varmı bıktım artık .. kabarık yıpranmış tarasam yine karışık ..porsuk porsuk saçlarım .. bıktım artık .. 

İstiyorumki dümdüz parlak ama nerdeee genetik bende bbu saç .. bildiğim bileli böyle kuaförde saçımı kestirdim aldırdım kırıkları ama çok kabariklar yaa

image

7 Cevaplar

+1 oy
(100 puan) tarafından
Saç mayonezi kullanıyorum ,kuaför bile ne kullandıgımı sordu o kadar güzel bakım yapıyorki ,trendyola yazarsan çıkar ,keratin brezilya yaptırdıgımda bile 3 gün sonra eski haline dönmüştü
-Reklam-
0 oy
(8,993 puan) tarafından
Keratin bakım yaptir Brezilya fönü çektir 4 ayla 6 ay arası dümdüz kaliyo yumuşacik oluyo kolay taraniyo
(53 puan) tarafından
Ben çok yaptırdım hiç bir işe yaramadı .. hemen yine aynı oldu tuzlu şampuan kullandım yok olmadi
tarafından
Zaten tuzlu şampuan kullanırsan eski haline geri döner canım :) tuzsuz şampuan kullanacaksın . Sen kuaförüne denk gelmemişsin
(53 puan) tarafından
Tusuz yazacaktım telefon yanlış yazmış :)
0 oy
(54 puan) tarafından
Benimde böyleydi duzlestirsem duz durmazdı falan korona oldum saçım döküldü şimdi cansız falan üzülüyorum çok nişasta sicak su yumurta hakiki zeytin yağı karıştır parlaklık  veriyor besliyor saci 
(54 puan) tarafından
Aynen canım sorma malesef  avuç avuç döküldü saçım smdide hamileyim zor geliyor maske falan yapamiyorum halim olmuyor zor geçiyor biraz
(53 puan) tarafından
Ben badem yağı hindistan cevizi yağı Argan yağı ve Hint yağı aldım geçen onlark uyguluyorum arada  bakalım nasıl olacak sende yap bakalım belki saç uzatır inşallah
(54 puan) tarafından
Hindistan cevizi yagi aldim bende durulanmayan bakim kremi aldim smdilik oyle geçiyor hamileligim biterse insallah saglikla bende gozumu açtığımda ilgilenicem  kalan saçımla
(53 puan) tarafından
İnşallah ♥️
(54 puan) tarafından
❤❤❤❤❤
0 oy
(4,997 puan) tarafından
Gidip keratin fön çektir. Bak brezilya fönü değil keratin fönü. Düzenli olarak da saç maskesi yap. Öyle evde yapılanlardan değil paketli satılanlardan. Her gün durulama gerektirmeyen saç kremleriyle tara. 
(53 puan) tarafından
Teşekkür ederim ♥️
0 oy
(748 puan) tarafından
Dr tayyar öz un keratin saç bakım ürünü var dene istersen bi
0 oy
(1,013 puan) tarafından

image

sac mayonezi hangisini kullanıyorsun acaba
(100 puan) tarafından
Merhaba canım ,kullandıgım saç mayonezim bu .
Duştan sonra saçıma sürüyorum eşit şekilde ,sarıp istersen başına birşeyte geçirebilirisin 20 dk bekleyip tekrar suyla duruluyorum ,

İlk haftada 2 kere sonra haftada bire düşürürsün .

Saçım sarı oldugu için dibim çabuk gelmesinden bile anlıyorum uzamasına bile etkisi var
(1,013 puan) tarafından
Olur canım aliyim teşekkürler
0 oy
(1,013 puan) tarafından

image

bade hanım hangisi saç mayonezi dediginiz benimde saçım bu arkadaşın ki gibi almak istiyorum kullandığınızın resmini atarsanız sevinirim 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 109 göst.
6 Haziran 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 127 göst.
9 Mart 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde sweet rainbow (85 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 104 göst.
0 oy
1 cevap 75 göst.
10 Ağustos 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,822 soru

11,339,167 cevap

34,803 kullanıcı

...