0 oy
319 göst.
Diğer kategorisinde (1,011 puan) tarafından
Kayınvalidem bakıyordu( kavga oldu  hakaret edip durdular saygısızlık diz boyu bı önceki postumda var. eşim asla verilmeyecek bu çocuk da gidilmeyecek de o kadının evine birdaha diye sinirli).. Şimdi ben ne yapcam. Ögretmenim oğlum 3 yaşında. Yanımda goturemem çok hareketli okulda asla durmaz kreş şu bu olmaz okul bitiyor. Eşim kayinbabamgille aynı isyerindeydi gerekirse ben gitmem işe yaranacam mı onlara sanki  ama yine bırakmam çocuğu ona diyor gitmese iş nolcak laf söz yine binbirturlu sıkıntı. Okulların kapanmasına 4 hafta var ortada kaldım resmen. Annemgil burda değil gelme durumu yok 

6 Cevaplar

0 oy
(6,512 puan) tarafından
Okulunda anaokulu varsa oraya bırak 
(369 puan) tarafından
En mantıklısı ki okul zaten bi öğretmeni asla mağdur etmez
(1,011 puan) tarafından
Yaşı küçük benim okula olmuyor canım. Bir de oğlum çok fazla hareketli en küçük yaş grubuna versem dahi sınıfın düzeni bozulur benimki yerinde oturmuyorki  öğretmenlerden laf duymak istemiyorum son anda... Kayıt da yapacaklarını düşünmüyorum açıkçası zaten son ay icin
(1,011 puan) tarafından
Yani idare ile aram gayet iyi aslında ama çok çıkmaza girdim her şeyi düşünüyorum cikamiyorum işin içinden :( eşim işe gitmese sıkıntı olur mu ki. Gerekirse işe bile götürürüm orda dükkanda durur diyor ya valla kafayı yiycem
(6,512 puan) tarafından
1 ay idare edin canım
-Reklam-
0 oy
(2,132 puan) tarafından
Eşin bakacak canım 4 hafta başka çözüm yok gibi gözüküyor. Kendi demiş zaten ben bakarım diye 
(1,011 puan) tarafından
İşte bir dünyanın laf tantanasını edip de yine can sıkarlar mı ki. Kaynanam kayinbabam... Yapacak karakterdeler de.. eşimi ilk defa bu kadar katı görüyorum zaten bırakmaz annesine yani o dediği laflardan sonra evine adım ne zaman atar o bile muamma :(
(2,132 puan) tarafından
Önceki postu okumuştum canım demişler zaten diyeceklerini bundan sonra da derler ama karakterleri bu demek ki. Eşin ben bakarım diyorsa boşver o göze alıyor demek kendi anne babasının lafını
0 oy
(5,314 puan) tarafından
Tanıdığın bi komsun yada. Dostun yok mu 4 hafta ucretli baksın 
(1,011 puan) tarafından
Kayinvalidemgile aynı binada oturuyoruz. Komşuya verirsem bu sefer sorun büyüyecek. Millete rezil ettiniz diye... Zaten 1 ay sonra taşınacaktım taşınmayı yediremedi patlak verecekti verdi onuda bugün sağ olsun
(1,279 puan) tarafından
Ücretli olarak eve tanıdığın birini davet etsen, eşyalarımızı toplamamıza yardımcı olacak vs diyebilirsiniz. Önceki postu bilmiyorum ama evladını çileden çıkartacak laflar ettiyse bundan sonra diyeceklerini hiç umursamayın.. eşin eğer iş yerine gitmezse olay daha fazla büyüyebilir..
0 oy
(4,651 puan) tarafından
1 ay esin bakabilir o zaman. hem sular biraz durulmuş olur.  Hem.senin okul kapanmış.olcak..4 hafta dediğin su.gibi gelir geçer zaten 
(1,011 puan) tarafından
Nasıl durulacak bilmiyorum da eşimi ilk defa böyle görüyorum:( zaten evlendigimizden beri laf sözleri vardı kaynanamgilin bütün çocuklarına yapıyor bı bize kasıtlı değil. Diğer evladı gelip gitmeyi kesti bu tavrından dolayı bi biz giderdik günahtır boşverelim aklı başına gelir diye. Ama gelmeyince gelmiyormuş işte :( eşimde şuan aşırı sinirli bir daha ne evine adım atacam ne de bu çocuğu gösterecem demeye başladı. Diğer torununa hasrettin buna da kalırsın daha sen herkese çok kalırsın bu davranışlarına diye saydiriyor :( ya normalde eşim asla böyle birisi değil böyle laflar diyecek ama canına susadı gibi oldu :(
0 oy
(48,671 puan) tarafından
4 hafta esin idare etsin uzun zaman degil
0 oy
tarafından
Kuzum sen nerdesın ya getır ben bakarım valla kıyamam ne zor durum bu
(1,011 puan) tarafından
Ya varya çaresizliğimi anlatamam şuanda ortada kaldım resmen :( çok sessiz olmakta iyi değilmiş valla ya olan bize oluyor

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 99 göst.
5 Mart 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Melek06 (664 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 240 göst.
20 Haziran 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 822 göst.
14 Kasım 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 336 göst.

379,744 soru

11,368,063 cevap

34,850 kullanıcı

...