0 oy
196 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (287 puan) tarafından
Kızlar bildiğiniz csbuk zayıflatma formülü soylermisiniz yaaa sabah Tarcinli kahve yapicam başka bildiğiniz formül varmı 

11 Cevaplar

0 oy
(1,152 puan) tarafından

Tarçınlı kahve ile araklı orucu birleştirirsen bide üstüne hamur kızartma ağır cuburu kes benim gibi 22 kilo verirsin bacım, tecrübe ile sabit :happy:

(392 puan) tarafından
Ne kadar sürede verdin canim ve nasıl yaptın☺️
(683 puan) tarafından
Aralıklı orucu bi ben beceremedim nasıl oluyor bi anlata bilirmisin canım
(1,152 puan) tarafından
7-8 ay gibi bir sürede verdim, bir gün 24 saat ve aralıklı oruçda 8 saat yemek yiyip 16 saat yemiyorsunuz bu 16 saat gözünüzü korkutmasin bunun nerden baksan 10 saati gece uykuda geçiyor ben de sizi gibi detayları bilmiyorumdum YouTube de Nisanur menges'in saat sayarak kilo verme diye bir videosu var ordan konuya hakim oldum hatta linkide paylaşim

https://youtu.be/ovTSQAdv7aU
(683 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim
(1,152 puan) tarafından
Rica ederim bol eksiler :))
-Reklam-
0 oy
(2,886 puan) tarafından
Yememek :))) 

Limonlu ılık su aç karnına 
0 oy
(696 puan) tarafından
Emziriyormusunuz
0 oy
(1,555 puan) tarafından
Ben emziriyorum cnm. Leslie yapiyorum her sabahm bi de yediklerime dikkat ediyorum. Cok aham saham bi diyet yapamiyorum ama ona ragmen 2 kilo verdim 2 haftada
0 oy
(17,811 puan) tarafından
Tarçınlı kahve ekmeksiz hayat bol su bol mekik
0 oy
tarafından
Süreli oruç deniyordu galiba sabah 12 de yemeğe basliyorsun i saat yiyorsun sonra sadece sıvı ile besleniyorsun su ayran kahve çay gibi yemek yemiyordum sabahları kahvede etkili oluyor birazda yediğine dikkat edince mesela ben ilk 14 gün bir Gr kilo veremiyorum sonrasında çok hızlı vermeye başlıyorum ama direk yemiyorum vereyim olmuyor bazı bünyede 
0 oy
(212 puan) tarafından
Günlük yürüyüş yap hızlı tempoda su ya tarçın salatalık zencefil at 

Elmayı tarçını salatalık zencefil az karabiber nane bunları kaynatıp içiyordum gün içinde 2 litre filan 10 kilo verdim bu detoks suyu ve yürüyüşle 
0 oy
(8,986 puan) tarafından
Sabah kalkınca limonlu su aralıklı oruç düzenli egzersiz rutini =bol su
0 oy
(683 puan) tarafından
Kız 1 tatlı kaşıgı kahve, 1 tatlı kaşığı kakao 1 çay kaşıgı tarçın sıcak suyu kaynat cezveye bu malzemeleri koy üzerine sıcak suyu dök 1 fincan olcak şekilde çok güzel ödem attırıyor ve tok tutuyor birde bol su tüket 
0 oy
tarafından
Çabuk verilen kilo yağdan gitmez. Çabucak da geri alınır. Sürdürülebilir bir sağlıklı beslenme planı oluşturularak, kaslar korunarak yavaş yavaş kilo verilmeli
0 oy
(3,703 puan) tarafından
Hepsi hikaye. Yemeyeceksiniz. 

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 311 göst.
25 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde elifgndz (35 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 117 göst.
10 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hilalkz (267 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 127 göst.
27 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Elif6060 (287 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 200 göst.

380,259 soru

11,384,935 cevap

34,884 kullanıcı

...