0 oy
782 göst.
Aile kategorisinde tarafından
düzenlendi
Kızlar kaynımın düğünü için abiye bakıyorum bunları beğendim düğün ve kına için sizce hangileri dah

34 Cevaplar

0 oy
(7,403 puan) tarafından
Bayıldım hepsi çok güzel tam benlik hepside ama 2 yıl seçerim diğerleri daha çok vücuda oturuyor 
tarafından
Teşekkür ederim canım 2 mi güzel diyorsun bi beden büyük alırım vücuda oturmaz cnm bende sevmem gotum başım öne çıksın
(7,403 puan) tarafından
2 dökümlü onu düğüne seçerdim ben olsam kesimine filan bayıldım 1 numaranın bordosu filan var mı onuda kinaya al ateş eder yada en sondaki in bordosu
tarafından
Bordo renk nişan da giydim o yüzden istemiyorum bordo
(7,403 puan) tarafından
Hmm zümrüt yesilide güzel oluyor kinaya yada 1 i seç bence kına için renginde güzel ama düğün bence 2 abartı demişler ama eltisin sen olacak o kadar
-Reklam-
0 oy
(2,873 puan) tarafından
Hepsinde çok güzel ama ikincisi bir harika hem rengi hem modeli bende abimin düğünü için böyle birşey istiyorum 
tarafından
Ya çok abartı diyolar kararsız kaldım
0 oy
(3,004 puan) tarafından
Hepsi guzelmis sen zaten zevkli kadinsin. Sanki 2.gibi bi abiye daha once giymistin diye hatirliyorum. Ayakkabi konusunda konusmustuk bi ara ordan aklimda kaldi :)
tarafından
Teşekkür ederim canım evet buna benzerdi dur fotoğrafını yukarı sabitlerim çok mu benziyo:)
(3,004 puan) tarafından
Bence cok benziyor benim aklima hemen o elbisen geldi baska bak istersen ama cok guzelmis :)
0 oy
(2,401 puan) tarafından
Sorması ayıp fiyatları ne kadar bende bakıyorum da düğün için 
tarafından
Siyahı 1.800 TL diğer bejler 4.000 TL ama bejini kiraliycam
0 oy
(367 puan) tarafından
1 e bayıldım canım alacağın site güvenilir mi link atar mısın bana da :)
tarafından
Teşekkür ederim canım modazehra sitesinde var abiye sitesi güvenilir
0 oy
(17 puan) tarafından
Kesinlikle bir ve üç çok güzel bana da link atabilir misin canım düğünümiz var da bizim de 
0 oy
(5,132 puan) tarafından
2 numara fazla süslü sanki :) 

Diğerleri güzel ama çok mu dar, tesettüre uygunluk konusunda... 

1.elbise de tam görümce elbisesi :) 

Elti elbisesi de olur :d
0 oy
(694 puan) tarafından
Yaşın kaç canım yaşına göre söyleyelim en üstteki 25-30 yaş için gayet güzel olur Onun bir altındaki genç işi 25'den yukarısına gitmez Diğer ikisi 25-30 yaş araları
tarafından
24 yaşındayım cnm
0 oy
(6,620 puan) tarafından
2 numara müthiş yaa bayıldım w⁠(⁠°⁠o⁠°⁠)⁠w
0 oy
tarafından
2.cok guzel cnm
0 oy
(2,104 puan) tarafından
İlk defa bi tesettür abiyesi begendim burda hepsi hoş ama kabarik olani eledim kendin icin bile giyebilirsin onu siyahlarda her yaşta giyersin zaten genç olduğunu düşünüyorum : ) o yüzden bir numara diyorum 
0 oy
(6,480 puan) tarafından
Bir hariç hepsini de beğendim canım 
0 oy
(1,250 puan) tarafından
Sedece siyahi beyenmedim onun dışında hepsi çok güzel ama ben olsam 1.yi alırdım baya zarif duruyo

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 76 göst.
11 Kasım 2022 Aile kategorisinde nurr001 (2,008 puan) tarafından soruldu

396,309 soru

11,854,804 cevap

35,949 kullanıcı

...