0 oy
137 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde tarafından
Bebeğim 2 aylik olduğunda kardeşim gibi olan bir arkadaşımın düğünü olacak. Düğün boyunca illa acıkır emzirmek gerekir diye düşünüyorum. O yüzden normal abiyeler uymaz gibi geliyor. Sizce nasıl giyinmeliyim? Nasıl elbise tercih etmeliyim? Az da kaldı hala ne yapsam bilmiyorum. Tesettürlü değilim ama çok açık da giyinmiyorum bana öneri verir misiniz?

5 Cevaplar

0 oy
(7,865 puan) tarafından
Bence sık giyinmelisin madem o kadar yakının illaki biri olur yanında mecitte gelin odasında hatta kuzenim evde emzirmisti birini bulursun fermoarini aciverir zaten tesettürlü değilsen çok yüksek bi fermuar da olmaz kendin de açabilirsin olmadı üstüne büyükçe bi örtü al salonda en arkalara git eşin üstünü ortsun orda emzir mis gibi 
tarafından
Düşününce öyle yapmak en mantıklısı. Zaten kolay açılan bir şey alsam düğün yerinin ortasında açamam sonuçta...
-Reklam-
0 oy
(7,649 puan) tarafından
Üsten düğmeli elbise alabilirsin var benim öyle elbisem var duğunlere giderken onu giyodum bide emzirme önlüğüm vardı onu yapıyodum sorun yaşamadım
tarafından
Ben de öyle bakıyorum ama çok günlük duruyorlar gibi geldi
0 oy
tarafından
Alt üst ceketli takımlar var çok şık onlarda da olabilir
tarafından
Bana hiç uymuyor onlar kiloluyum da
0 oy
(6,717 puan) tarafından
Benim bebeğim 2 aylıktı abimin düğünü oldu süt sagdım babaannesi ne bıraktım bebise o baktı. Senin bırakma şansın yok mu çok küçük daha 
tarafından
Farklı bir şehirde olacak ve bakacak kimse yok ne yazık ki. Gidip kalacağımız için
0 oy
(733 puan) tarafından
Sağım yapabilirsiniz, askılı abiyelerden kullanabilirsin birde emzirme önlüğü alırsın yanına sıyırıp hemen halledersin, çok şık takım elbiler var alt üst gömlekle marjinal bir görüntü yaratabilirsin gömleklede emzirmek kolay oluyor. Ektra bir tavsiye bebeği birine bırakırsan daha iyi olur kuzumun kulakları gütültüde zarar görmesin yada kulaklıklar var ses geçirmeyen bir araştır ayına uygun olurmu bilemedim
tarafından
Ben de o ortama götürmek istemiyorum ama bakacak kimse yok ve farklı şehirde. Gitmesem olmuyor gitsem zor jste. Kulaklık fikrine bakacağım ya da eşim ilgilenecek sessiz bir köşede.

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 289 göst.
19 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde duygudemirbag47 (467 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 73 göst.
0 oy
3 cevap 482 göst.
23 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde ★✿☞ƘƛƦƊЄԼЄƝ☜✿★ (443 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 224 göst.
10 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Isteoylesine (192 puan) tarafından soruldu