0 oy
407 göst.
Aile kategorisinde (691 puan) tarafından

Kızlar boşanmam şimdi ona göre fikir verin kocam çok kötu saçma Şaban bahaneler bulup benimle kusuyor günlerce  iki gün önce  ben sigara içiyorum oda içiyor bana dedi sigaranın  başını kopar öyle için dedi bende öyle yaptım ben yapmadım die küstü iki gündür küs hiç konuşmuyor   dungece de kız hastaydı bende sabaha kadar uyanık kaldım uykusuzdum ve bebe kızdım  sabah saat beşte eşimde birden beni düvdu saćimi çekti yumru attı saçimin dibi ağrıyor şuan. Bana diyor sen bebeği hasta ettin şimdi sesini çikaramasin ben ne yapayım şimdi  nasıl başa çıkacak daha önce küsüp ailemin evine gitim darp raporu alıp uzaklaştirma aldım. Aile durumumuz çok karışık babam arkamda durmadi şimdi yine çekip gitsem kan bile dükülür ne yapsam hadi bana yardımcı olun Allah rızası için:'(

8 Cevaplar

+1 oy
(5,046 puan) tarafından
Yani bu adamı bırakmak dışında başka bişey yapamazsın..
(691 puan) tarafından
Nasıl yapsam defalarca boşanma derecesine geldik  babam bile kabul etmedi o yüzden cesaretimi toplayip bu evde çıkamıyorum
(5,046 puan) tarafından
Baban yoksa devlet var. Biraz idare edip sonra çalışır kendi paranı kazanır evladına da gül gibi bakarsın. Evet çok zor biliyorum ama hem kendi hem çocuğunun sağlığı için bence yapmak zorundasın
(691 puan) tarafından
Benim amcamın eşi kadın sığınma evinde kaldı  adı kötuye çıktı benim kendi ailemde oraya düşen kadınlara kötü gözle bakiyorlar
(5,046 puan) tarafından
Ya adam seni öldürse daha mı iyi!? Deliriyorum şu o ne der bu ne der muhabbetine ya. SEN ÇOCUĞUNU DÜŞÜNMEK ZORUNDASIN.! ŞİDDET OLAN EVDE ÇOCUK BÜ YÜ TÜL MEZ!!
(691 puan) tarafından
Zaten beni bu hale sokan Milet baskısı benim de pek cesaretim yok bazı şeylere adım atmaya aslında bir adım atsam gerisi gelecek kafamı toplayamiyorum bir türlü haksilsim şiddetin olduğu yerede çocuk büyütuzlmez
-Reklam-
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Yani tek çare boşanmak baban ardında değilse devlet ardında 
(691 puan) tarafından
İşte bende o cesaret yok bilmiyorum artık çok guçsuzum yoruldum inan biri etimi parça parça koparsa bile ağlamam gelmiyor artık
(2,152 puan) tarafından
Kesinlikle katılıyorum.
(7,768 puan) tarafından
Malesef çaresizliğe alışıp boyun eğmişsiniz lütfen kendinize bunu yapmayın
0 oy
(2,152 puan) tarafından
Birsürü kadın dernekleri var ya araştırabilirsin
(691 puan) tarafından
Nasıl araştiracam nereye başvuru yapacam
(2,152 puan) tarafından
Google dan araştırcaksın ondan önce devlete bir git araştır soruştur ailemle kalmak istemiyorum de. Bana yardım edin de. Ailemin bu durumu duymasını da istemiyorum de
0 oy
(13,825 puan) tarafından
Siddet bile var bu adama napilirki
(691 puan) tarafından
Bilmiyorum tek bildiğim şey çok yoruldum ve hiç bir şeye gücum yok ağlamaya bile takatim kalmadi
(13,825 puan) tarafından
Yuksek ihtinal esinde bunun farkinda kaybetmw korkusu yok ezmis seni Allah yardimcin olsun
(691 puan) tarafından
Sağol Allah razi olsun ama her yolu denedim olmuyor bazen zorlamamak gerekir
(13,825 puan) tarafından
Surekli siddet olan bir evde iki yol var cnm ya cekeceksin ya da bitireceksin baska bu adama napabolirsin degisir mi yani degismez sindirmis seni malesef hakkinda hayirlisi olsun
0 oy
(531 puan) tarafından
Kızlar kendinize dayağı nasıl yakıştırıyosunuz kimsenin size el kaldırmaya hakkı yok bir insana niye bu kadar bağımlı kalıyorsunuz binlerce kadın var ailesi arkasında durmasa bile kendi ayakları üzerinde durup çalışarak hem evladını büyütüp hem okutup hem evlendiren lütfen kendinize bu eziyeti reva görmeyin biz kadınız diye niye kendimizi güçsüz ilan ediyoruz belki kuvvet olarak güçlü değiliz ama erkeklerden daha mert daha çalışkanız bugün döven yarın Allah korusun öldürürde benim gözüm de bir kere yapan her zaman yapar hayatınızı kendi ellerinizle karartmayın o ailede yaşayan çocuklara da yazık öyle huzursuz ailede yaşayan çocuklar hep sokakta ortalık çok kötü 
0 oy
(7,041 puan) tarafından
O ne be kavgaya bahane ariyo adam sigaranin başını koparmadi diye kusulur mu şiddet olaylarına girmiyorum bile girersem kötü konuşurum eşin yasenden soğumuş iyice ya da psikolojik sorunları var 
0 oy
(1,763 puan) tarafından
O sana vurunca sen de ona vur sopa al yanına kız madem boşanmayacaksin itilmiş kakilmis gibj yaşayacaksın sen de vur 
0 oy
(3,052 puan) tarafından
Böyle bir adam sana küstü diye üzülme. Madem başka çaren de yok. Gece al bebeğini başka odada yat kapıyı da içerden kilitle. Biraz da sen tavır al. Madem çekesin bu adamı bari boyun eğme. 

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 407 göst.
0 oy
6 cevap 669 göst.
11 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Mehmetcan Emir (886 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 169 göst.
16 Nisan 2024 Aile kategorisinde Baharyagmuru00 (1,072 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 385 göst.
4 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Hsg (2 puan) tarafından soruldu