0 oy
238 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar eşim son zamandan benden tamamen koptu zaten başta da mutlu değildik ya iki gündür ondan bir çikolata istiyorum almadı bana marketin yanından geliyor yani ben geçen gün dedim ki ben de seninle dışarıya geleceğim markete istemedi sonradan gel dedi ya biz o evden çıkana kadar benim başıma neler neler getirdi hadi bilmem ne kayınpederim kaynananın yanında nasıl davrandın bana üstelik yolda hadi gel falan yengemlere git ben abim markete gideceğiz dedi yine sesimi çıkartmadım gittim daha 7'ye kadar orada kaldım bana bir yazma bir bez bir bebek elbisesi getir dedim biliyor musunuz gitmiş en eski yazma mı bebeğin de en eski elbisesini almış poşete koymuş getirmiş umursam hacıasına neden millet karısını arar evde ne lazım bunu alsam mı şunu alsam mı ne getirsem sana ne istiyorsun diyor da benimkisi neden beni hiç aramadı 2 yıldır bir kere bile bana alo dememiş ya işte benim böyle bir hayatım var her gün kahr.oluyorum tabii ki de aileme söyledim geçen gün abimin düğünü düğünü geldiler beni aldılar 4 gün öncesinde ben de dayanamadım bütün valizimi aldım gittim bana bir elbise almadı düğün elbisesi sadece bir tane kiraladı çocuğuma almadı ben düğüne 2 gün kalmış çocuğu elbise almayacak mısın dedim öyle bir yaptı babasının yanında çocuk ne anası elbiseden ya şimdi abimlere gideceğim dedim benimle konuşma dedi falan neyse arabaya bindim gitti mi bana 700 TL atmış al çocuğa para attım hiç ayakkabı paramı bile düşünmemiş ben ne yaptım gittim çocuğun parasıyla ayakkabı aldım kumbarasindan ya anlatacağım çok şey var ama uzuyor böyle bir eşim var bana bir TL bile vermiyor bir elbise almıyorum bir toplu iğne bile almıyor bir şey almıyor ne yapacağım ben böyle bir devam mı edeceğim ev içindeyim bir ömür küçük olduğum için

4 Cevaplar

0 oy
(1,056 puan) tarafından
Kaç yaşındasın ki
(1,056 puan) tarafından
Sende mi vanlisin kız ben de vanliyim
(1,056 puan) tarafından
Bı kere eşin sana vuramaz buna hakkı yok zaten ..sen sadece eskisi kadr ilgi gösterme üstüne düşme ..Yemeğini ver önüne nasılsın diye sorma o aramadan arama ....Degisecektr eminm cnm
tarafından
Allah'ını seversen öyle mi oldu benim de aynen öyle bana bir tle bile vermiyor işte ben de bu en sonki kavgada gittim babamın evine babamın evi Van'da da ben abimin evine gittim işte düğün vardı dedim ya Alperen orada 4 gün kaldım babam dedi hadi kızım git ben babamı diyemedim Baba benim böyle bir sorunum var deseni var babam beni öldürürdü babam öyle insan değil işte maalesef benim ablalarım akşama kadar şiddet görüyor onlara bir şey yapmadı bana mı yapack
tarafından
Aramiyorki ben de arim iki yıl oldu abbim hile gits bile 2. Gunlugune aramaz
(1,056 puan) tarafından
Kız ne bilim Belkı değişir
-Reklam-
0 oy
(1,148 puan) tarafından
Parasımı yok acaba erkekler genelde parası olmayınca param yok demezler unuttum gibi vs bahane üretirler
tarafından
Ya bilmiyorum ki ne yapacağım ya acaba sizi sevmiyor mu diyeceğim ama çocuksu oluyorum biraz evlilik o kadar farklı bir şey ki 2 yıldır evliyim çok çekiyorum ya küfür yok bağırma yok çağırma yok şiddet yok ama çok baskı var ilgi yok alakasız zaten sanki biz eş değiliz
0 oy
tarafından
Zaten hepsi bu kaynana doldurması vallahi odur yani o kadar ailesine düşkün ben a diyorum sus diyor konuşma başım ağrıyor şöyle böyle bir sohbetimiz bir oturmamız ben 2 yıldır evliyim dışarısı görmedim sadece market ev bir pazar falan gideriz beraber o da sardık gitmiyoruz bilmiyorum benden tamamen kopmuş yani bilmiyorum ben de sorun kesinlikle Yok ya biz bir de melek gibi insanlarız hani kötü bir insan olsam derim tamam harf falan olsam sinirli olsam o kadar sakın zaten bu saflığımı böyle yaptı eşim günah dedim hep tutumlu olduğum için zaten onlar geldi başıma şimdi bana bir şey almıyor yemin ederim geçen gün Ablam bana bir elbisesi ver kız kardeşim verdi bana bir tanesini sen niye böyle milletin içine geliyorsun ev halinle dediler biliyor musunuz yok ne giyeceğim ne yapacağım ben ya niye böyle oldu şiddet yok şiddet daha olmadı ben geçen gün babama gittim gelmeyeceğimi sinyalini verdim hiç korkmadı bile hiç aramadı bile Ama gel beni al dedim dedi hemen geldi
(168 puan) tarafından
Çünkü geleceğinden emin olduğu için arayıp sormuyo baksana gel dedim hemen geldi diyosun geleceğini biliyo. Madem Baba'nın evine gidemiyosun aynı evin içinde el gibi ol o nasıl davranıyorsa sende öyle davran umursama muhattap olma bu zamana kadar ne yapiyosan yapma. Odada mi uyudu bırak kaldırma üstüne de bişey örtme donsun g*tü hiç umursama. Aynı masada yemek yeme önüne koy sen ondan önce yemiş ol. Bebeğinle ilgilen eşini görmemezlikten gel. Ve para isterken verirmisin deme para bırak para ver de net konuş mecbur birakacak
tarafından
Başka napim uyguladım ise yaramiyor
(168 puan) tarafından
Bakara süresi aç evde bol bol dua et. Eşini sen daha iyi tanıyosun ne yapman gerektiğini sen daha iyi bilirsin
0 oy
(3,543 puan) tarafından
22 yaş... Hayatın başındasın inan. Gir sınava yaz açıköğretimden... İşine gücüne bak. Eyvallahın kalmasın. 
tarafından
Nasıl yani
(3,543 puan) tarafından
Yani eğitiminize devam edin. Okuyun, işe girin keyfinize bakın. Emin olun davranışları değişecektir.

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 674 göst.
2 Temmuz 2020 Aile kategorisinde Esrabeyza (94 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 214 göst.
25 Kasım 2021 Aile kategorisinde Umber (2,252 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 292 göst.
0 oy
10 cevap 143 göst.
3 Kasım 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde nur.99 (203 puan) tarafından soruldu

384,750 soru

11,508,827 cevap

35,166 kullanıcı

...