0 oy
484 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (2,340 puan) tarafından
Kızlar ellerim titriyor az önce test yaptım pozitif çıktı hamileyim ikinci çocuk isteyerek cevaplarınıza cevap veremeyebilirim çok heyecanlıyım zormu iki çocuk çok heyecanlıyım ellerin titriyor

29 Cevaplar

+3 oy
(12,486 puan) tarafından

Yooooo çok rahat :'(

(4,102 puan) tarafından
Heralde cok rahat diyerek biz yanmişız baskasinin bizden mutlu olmaya ne hakki var diye soyledin sanirsam:))) bizim basimiz yandi neden baskasinin yanmasin ki? Evet cok rahat kimse benden daha luks be rahatlikta yasamasin:)))puhaha
(15,047 puan) tarafından
Ya çok güldüm cevabına ☺️☺️☺️ doğuma 28.gun kaldı. Ondan sonra ben de senin kadar rahat Olcam ahdhdhdhd
(12,486 puan) tarafından
;) casperiye çok güldüm Allah iyilğni versin ahahaha aaaaa linkin sen yeni doğuracaksın hemi sjsjsjsjsj en rahatı ilk aylar bacı öyle rahat öyle rahat ki böyle bişi yok sjsjsjsjsj
(15,047 puan) tarafından
Valla ilk çocukta o kadar rahattım ki ilk aylarda. Kolik falan . İnşallah bu öyle olmaz ☺️
(2,340 puan) tarafından
Peki teşekkür ederim :)
-Reklam-
+3 oy
(119,168 puan) tarafından
hayirli olsun hos geldin ayvayi yiyenler klubune
sizide en kosa surede aramizda gormek istiyoruz efenim
tarafından
Ulan kendine arkadaş mı arıyorsun benim yerime Rabbım kuzuma kaderime versin inşallah hemde ikiz olsun inşallah (aminnnnn) ☺
kadere versin rabbim ilk donunu ve hunisini ben alcam
tarafından
Hahahahahaa ikincisi de benden yaza ona gidiyorum lennn ☺☺
(2,340 puan) tarafından
+1 oy
tarafından
Hayırlı olsun canım sağlıkla sağ salim kucağına alırsın inşallah 
(2,340 puan) tarafından
Amin inşallah canım :)
0 oy
(8,564 puan) tarafından
Benim 2 tane . 1 sene arayla oldu .  

Basta üzülmüştüm ama suan iyikiii olmus diyorum beraber büyüyorlar. 

Illaki zorluklari var 
(13,824 puan) tarafından
Evet kolay  degil ama dedigin gibi ikisi bir buyumus oluyot bizim de 27 ay aralari .
(732 puan) tarafından
Benim de oğlumun bir yaşında 6 ay sonra falan artık yapayım diyorum ☺️
(13,824 puan) tarafından
Vallahi benin ikinci surpriz oldu 27 ay aralari dahs kucuk olsa zor olurdu daha da 3.5 yas ve 16 ayliklar tabiki kolay degil zorluklari cok ama isteyerek yapanlata bjr sey diyemicem:)
(2,340 puan) tarafından
0 oy
(6,954 puan) tarafından
Bebeğe bağlı canım ben zorlanmadım inşallah böyle de devam eder.
(2,340 puan) tarafından
0 oy
(7,256 puan) tarafından
Kolay değil ama çok güzel şuan büyük babasının arkasından ağlıyor kuuck ona gülüyor asonra oturur abur cubur yeriz benim en iyi arkadaşlarım oldular 
(2,340 puan) tarafından
0 oy
(597 puan) tarafından
1sene zorlandım ben yürüdükten sonra keyfini çıkartmaya başladım onları beraber görmek her şeye deyer
(2,340 puan) tarafından
0 oy
(1,248 puan) tarafından
Asiri zor yemek yemeyi dusa girmeyi unut hele gazliysa uykuyu unut kucagnan birakamazsn ve onu kiskanan bi abla surekli elleme sevme diye bagryo herkes baktirmiyor bile hersey sana kaliyor inanki cokmzorr 2 aylk olduk mental cokus cocuk yormuyor ama buyuk yoruyor seni daha cok
(2,340 puan) tarafından
(1,248 puan) tarafından
Rca ederimm
0 oy
(1,937 puan) tarafından
3 çocuklu bir anne olarak söyleyeyim elbette ki zorlukları olur ister istemez ama her şeye değiyor yani evlat bambaşka
(2,340 puan) tarafından
0 oy
(9,504 puan) tarafından
İkinci kızım 2 aylık şuanda tek zorluk büyük kızım ilgi istiyor oyun istiyor küçüğü de memede kalmak istiyor saatlerce orta yol bulamadım. Jayırlı olsun bu arada 
(2,340 puan) tarafından
0 oy
(196 puan) tarafından
İlk çocuğun kaç aylık bu arada hayırlı olsun canım evlat işte zorlukları da vardır elbet benimki 10 aylık ama kardeşi olsa ilerde çok sever hem bebeğin de yalnız büyümez birlikte arkadaş olur birbirine 
(2,340 puan) tarafından
3.5 yaşında :)
(196 puan) tarafından
Hım e zorlanmassinki onada iyi gelir inşallah kıskançlık olmasa tabiki, tabi o doğduğuna ona ilgi biraz daha fazla olucak ama  belli etmeyin kardeşini sevdiriin büyük diye sorumluluklar yüklenmeyin bunu yapan çok arkadaşımi gördüm ondan diyorum ilerde içe kapanık özgüvensiz kendini ifade etme gibi sorunlar çıkabilir dediğim gibi ben de düşünüyorum bı kaç yıl sonra ama çok araştırma yapıyorum bu konuda sizde fırsat buldukça bişeyler okuyun kitap falann var imkaniniz varsa alın onları okuyun çocuk gelişimi ile ilgili içinizi ferah tutun aileniz büyüyo olumlu yönde bakın
0 oy
tarafından

3 çocukla selam:D bedenim sağ cok şükür 

tarafından
Ruhun :-)))
tarafından
Ruhum belkide can çekişiyor sjsjsj
tarafından
Hahaha kız şarkıdaki gibi okudum :))
(2,340 puan) tarafından
0 oy
tarafından
Ayy darısı bana post actım bende ıkı aydır istiyorum olmuyor ya
(2,340 puan) tarafından
İnşallah darısı sana :)
0 oy
tarafından
Çok zor hemde nasıl ama ömür boyu süreck hali yol ya diyerek tesellilerdeyim :) not = kızım 33 aylık oğlum 11 aylık 
(2,340 puan) tarafından
0 oy
(4,431 puan) tarafından
Sen kendini zora alıştır kolay çıkarsa bahtina sağlıkla gelsin canım yani zor elbet ama çocuğuna bağlı bı durum bazı çocuk var mum gibi sözden bı adım dışarı atmıyor bazısı var bnm.kizlar gibi düz duvara tirmaniyor:))
(2,340 puan) tarafından
0 oy
(1,798 puan) tarafından

Zor olmasa gerek ki 3. Cuyu yaptım :woot:

(2,340 puan) tarafından
0 oy
(418 puan) tarafından

2 ay sonra göreceğiz beybi bakalım nasıl bir şey :D

(2,340 puan) tarafından
0 oy
(736 puan) tarafından
Valla canim tek basina cok cok zor ben cok zorlandim ama annen kaynanan varsa bakcak yardim etcek bisey yok aman aman . İlk cocuk ihmal etmemek icin yardim sart
(2,340 puan) tarafından
0 oy
(2,467 puan) tarafından
2 tanede ne var canım ben 3 tane yaptım herşey o kadar mükemmelki sana anlatamam o derece:(
(2,340 puan) tarafından
0 oy
(2,856 puan) tarafından
Off bacım 

Bana bişey oluyor galiba 

Dur bayılıp geleyim 

Çünkü benimde ikinci yolda 

Az kaldı

Herkes sen kafayı yersin

Huni takarsın diyor bana 
(2,340 puan) tarafından