+2 oy
574 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

image

Biri kucağımda biri ayağımda :D biri susuyor diğeri başlıyor hahaha.. Geçen banyo edeyim duruyorlarken dedim girmez olaydım kıyamet koptu çocuklar ağlıyor eşim kapıyı çalıyor çık artık diye ter içinde kaldım ter banyosu yaptım resmen galiba bu daha fragman :D

33 Cevaplar

0 oy
(4,924 puan) tarafından

Benimde biri 27 aylik diğeri 29 günlük :D

tarafından
Maşallah Allah bağışlasın :)) benim daha minik 1 haftalık yolun başındayım Allah ilerisi için yardım etsin :))
(4,924 puan) tarafından
Tek mi bakıyorsun öyleyse çok zor
tarafından
Yok kayınvalidem ile yaşıyorum ama yinede baş edemiyoruz :) görümcemin çocuklarda burada
-Reklam-
0 oy
(10,775 puan) tarafından
Benimkide biri geziyor her yeri dagıttı biri ateşi. 
tarafından
Benimki neyseki birisi sadece yatıyor sürekli :D
0 oy
(458 puan) tarafından
Allah yar ve yardımcımız olsun inşallah 
tarafından
Main inşallah :)))
0 oy
(119,112 puan) tarafından

oooo hayat yeni basliyo cereenn :D

tarafından
Vallahi öyle :))))
0 oy
tarafından
Hahahhaa olsun kız her halleri ayrı güzel maşallah size ❤️❤️❤️
tarafından
Çok güzeller gerçekten :) Rabbim eksikliklerini göstermesin
0 oy
(17,646 puan) tarafından
:D ne güzel demişsin bu daha fragman hele film bi kopsun :D
tarafından
Hahah şuan yolun başındayım 1 haftalık bebe sakin anca yatıyor ama 5 6 aylık olunca film ozaman başlıyor
(17,646 puan) tarafından
:) el ayak olsun temelli zor
0 oy
tarafından
Bende 2 çocukluyum bir kız bir oğlan aralarında 2 yaş var ikiz gibiler benziyorlar çok
tarafından
Benimkilerde öyle aralarında 16 ay var abla kardeş benziyorlar ikiz isteidm olmadı ikiz gibi oldular :)))
0 oy
tarafından

Benim de oğlum dogdugunda kizim 13 aylik olacak :ermm:Allah kolaylik versin 

tarafından
Rabbim yardımcımız olsun  :))
0 oy
tarafından
Benim 3 tane var olur mu Ve ben gece yarısı banyoya giriyorum maalesef herkes karnını doyurduktan sonra ben sofraya oturuyorum Çocuklar uyuduktan sonra tuvalete giriyorum veya durduklarında tuvalete giriyorum böyle şeyler
tarafından
Ben yine iyi kötü rahatım evde bakan ilgilenen nene dede amca baba var ihtiyaçlarımı görüyorum ayrıca biri çok küçük daha anca yatıyor ama büyüdüğü zaman nasıl olur bilmem :)
tarafından
Bnde kimse yok maalesef en kucgu 6buck aylik bnmde
0 oy
(15,823 puan) tarafından

Cokkk güzel bı manzara masallahh ❤️❤️❤️Film yeni basliyorr evetttt :D

tarafından
Rabbim isteyen herkese nasip etsin ❤️ :)
0 oy
(5,721 puan) tarafından

Anca ikiz annesi anlar seni:D

tarafından
Hahaha ikiz daha zordur ya ':))))
0 oy
(12,485 puan) tarafından
Oooo daha oyunları başlayacak kavgaları olacak yok o oyuncak benim bu oyuncak benim dövüşleri olacak şikayetler delirmeler yani bunlar daha iyi günlerin :) 
tarafından
Bende onu diyorum bunlar daha çok çok iyi günlerim çünkü daha 1 haftalık bebe anca yatıyor ayaklanınca mesele başlıyor :))
0 oy
(22 puan) tarafından
Benimde biri 14 aylık biri 1 aylık b:D
tarafından
Benim gibi işte :) daha yolun başındayız Allah yardım etsin bize
(22 puan) tarafından
Amin inşallah yorgunluktan uykusuzluktan bir ayda 65 kilodan 50 kiloya düştüm :D
0 oy
(4,889 puan) tarafından

Ben tek seferde girdim o telaşa :D

tarafından
Haha bende çok istedim öyle olsun ama böyle oldu ne güzle aynı anda büyürlerdi tekrar aynı telaşa düşmezdim :))))
0 oy
(7,098 puan) tarafından

Hahahhaha ay askim korkma korkma fragman tabiki :D

Daha bunun huni takma derecesi de var :woot:

tarafından
Bekliyorum güzel günleri :D
0 oy
(1,601 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun inşallah canm benim iki tane şuan oğlum uyuyor kızımda evi dağıtma peşinde
0 oy
tarafından
Bacım felaket tellalligi olmasın ama kucgmda bir ayaklnsin gör sen şenliği :D zaman nasıl geçiyor anlamiyorm totomun üstüne oturaniyorm WC ye girmeye bile zamn yok akşam olsada babaları gelse diye bekliyorm valla :D ama yinede iyki varlar ❤️
0 oy
tarafından
Çok zor tabi iki çocukla ama bi okdr da güzel yaa maşallah rabbm nazarlarfan korusun ikisinide 
0 oy
(1,615 puan) tarafından

Aaaay hahahahhaha resmen kendi fotoğrafını gördüm:D ahahahahha benimde var böyle fotoğraf ayağımda kızımı uyuttum emzirerek te oğlumu bakalım 3cğ doğunca onu berende uyutcam :D:woot:

0 oy
tarafından
Ne kadarlık cnm? Allah bağışlasın.En çok korktuğum durum.Masallah.

İlgili sorular

0 oy
29 cevap 484 göst.
22 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Minnoşun Annesi ❤️ (2,337 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 365 göst.
0 oy
21 cevap 452 göst.
0 oy
17 cevap 299 göst.
22 Mart 2024 Aile kategorisinde Asya15 (95 puan) tarafından soruldu

378,113 soru

11,317,261 cevap

34,763 kullanıcı

...