0 oy
265 göst.
Aile kategorisinde (92 puan) tarafından
tarafından kapalı
Bu saatte içimi açabilcem yok 36 haftalık hamileyim bu arada bi tane oğlum var 8 yaşındq bi tane de kızım olacak inşallah eşimle herşey çok güzeldi son zamanlarda ilgilenmiyo hiç hafta sonları arkadaşlarım ile buluşcam diyip gidiyor hafta içi işten gelince elinde telefon sürekli şu saat oldu eve gelmedi daha bir yıl ara ile kardeşini ve babasını kaybetti üstüne gitmeyim acısı var dedim ama o suyunu çıkardı şu saat oldu geliyorum geliyorum diyo ama yok kimseye anlatamıyorum ailme söyleyemiyorum oğlum çok duygusal nasıl davranmam gerek hiç bişey bilmiyorum anlatmaz ona çok güveniyorum ama hal hareketleri çok değişti bana karşı 
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

4 Cevaplar

0 oy
(5,715 puan) tarafından
Aldatmaz diyor sun ama bu saate kadar evli barklı adamın ne işi var dışarıda be bacım 
(92 puan) tarafından
Kendimi mi kandırıyorum acaba
(1,210 puan) tarafından
Post kapanmış burdan yazcam. Ya aldatıyor ya madde ayakları var. Bu kadar net bence
-Reklam-
0 oy
tarafından
Evli insanın bu saatte sokakta ne işi olur bence sorumsuzluk 
(92 puan) tarafından
Gerçekten öyle hamileyim bide 36 haftalık
(92 puan) tarafından
Hiç mi düşünmüyo başıma bi iş gelse düşsem
tarafından
Sorumsuzluk bence ciddi bir konuşma yapmalısın
(92 puan) tarafından
Şimdi geldi sarhoş olmuş iş arkadaşı ile içmiş
(92 puan) tarafından
Konuşmak işe yarasa keşke
0 oy
(744 puan) tarafından
Disarida ama nerede söyledi mi ?
(92 puan) tarafından
Arabada içmişler kafası iyi değil onun için sabaha bıraktım çok bişi demedim
0 oy
(385 puan) tarafından
Sabaha kadar evde olmayan adama aldatmaz deyip geçme lütfen hiçbir erkeğe güven olmaz bir kere bir de evde hamilesin Allah korusun ya ani birşey gelişirse ters bir durum olursa düşüp kalsan adama haber verecek kimse yok bu kadar sorumsuzluk olmaz ki Allah yardımcın olsun inşallah senin için elimizden dua etmekten başka birşey gelmez :( sen kendine dikkat et lütfen...
(92 puan) tarafından
Allah razı olsun saolun

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 229 göst.
22 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Kubrabas (185 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 476 göst.
0 oy
10 cevap 183 göst.
31 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Ilkalp (710 puan) tarafından soruldu
0 oy