0 oy
155 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,042 puan) tarafından
Kizlar dişimi çektiler altlığı üstlü cok zor bir çekim oldu 4 aşağıda 3 yukarıda dikisim var ağzımı açamıyorum şişlik ve morarma var ne yapsam iyi gelir ağrısından duramıyorum iki tane bebeğim var 

5 Cevaplar

0 oy
(3,626 puan) tarafından
Çok fazla yapabileceğin birşey yok kuzum benimde ameliyatla alındı 20 lik dişlerim bir hafta on gün çekmiştim bu sikintilari
(1,042 puan) tarafından
Oo cok fazla imis  nasil ameliyatla alındı damagi kesip mi almışlardı
(3,626 puan) tarafından
kuzum benim dişlerim gömülüydu çıkmamıştı sürekli şişme yapıyordu evet dediğin gibi kesi atılarak çıkartıldı dişler dikişli olmustu
(1,042 puan) tarafından
Benimde öyle yaptılar
-Reklam-
0 oy
tarafından
20 lik diş çektirmedim ama dişten bende çok muzdaribim tüm dişlerim dolgu idi dolgular düştü dişler kırıldı şimdi nerdeyse hepsi kök diş kaldı çekimi hiç kolay değil yaparlarsa ameliyat İle tüm dişlerimi çektirmek istiyorum kök diş çekimi aşırı zor sezeryan gıbı genel anestezi almazsam yaptıramam ölene kadar gider böyle o derece psikolojimi bozdular dişçiler
(1,042 puan) tarafından
Ya benim dişlerde oyle uyusturduktan sonra çok zorladılar dayanamadım istersen üniversiteye git genel.anestesi. altında aldır dedi ama az kaldı deyince devam edin dedim
tarafından
Ne kadar uyuştursalarda açıyor dayanılacak gibi değil ameliyatla hepsini alırlarsa alsınlar yoksa ayık kafayla asla katlanamam ne acılar çektim diş konusunda
0 oy
(376 puan) tarafından
İlk iki gün ağrı  geçmiyor canm malesef tamamen geçmesi de 10 günü buluyor ben geçenlerde 1 tane çektirdim 10 günde anca geçti diyebilirim keşke aynı anda çektirmeseydin ikisini tek çare ağrı kesici
(1,042 puan) tarafından
Evet içiyorum alveres aynı zamanda emziriyorum ama yinede çok zor geçiyor
(376 puan) tarafından
Evet cok zor arveles 2 tane içiyordum yoksa fayda etmiyordu.dikişlere dikkat et enfeksiyon kaptırma canm
(1,042 puan) tarafından
Onun için özel bir şey yapmm gerekli mi çok zorluyor suan beni
(376 puan) tarafından
Dişlerini fırcalayabilirsin bide yemeklerden sonra ağzını çalkala ama tükürme çalkalyıp yut tükürmek iyileşmeyi geciktiriyor doktor öyle demişti
0 oy
(11,013 puan) tarafından
Buz koymayı dene canım.doktor kardeşime öyle demişti ilk iki gün sıvı besleneceksin.ilac verdiyse kullanmaya calis ki muhtemelen yazmıştır.
(1,042 puan) tarafından
Evet antibiyotik ve ağrı kesici verdim ağzımı bile açamıyorum bana da dedi buz koyayım ben o zman
0 oy
tarafından
Saat başı 15 dakika buz koyun. 3 güne toparlarsınız
(1,042 puan) tarafından
Twsekkur ederim buz hic koymadım da koyacagim

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 59 göst.
16 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Annelerrr (279 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 159 göst.
7 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 73 göst.
17 Haziran 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Aşkı❤evladı⚘ (2,191 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 72 göst.
31 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Eda34 (379 puan) tarafından soruldu

385,335 soru

11,522,616 cevap

35,190 kullanıcı

...