0 oy
66 göst.
Diğer kategorisinde (326 puan) tarafından
Kac saat sonra emzirdiniz.birde dis çekimi çok zor oldu kendimi çok kastım.suan halen agrisi var

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
2 ya da 4 saat demişti sanırım doktor. Benimki ameliyat ve dikişli idi. 
tarafından
Zor oldu mu acaba
tarafından
Zordu bacım. Ben bebeğimi emzirebilmek için verilen ağır dozdaki ağrı kesiciyi alıp içmedim. Parolla atlatmaya çalıştım. Annem bebeğime baktı 1 hafta. Ben sadece emzirdim
tarafından
Ayyy çok geçmiş olsun :( benimde altlı üstlü çektirmem ustekilerden biri çürümeye başlamış alttakilerden biri tam gömülü hiç görünmüyor o çok zordur eminim ama sıkıntı yaratmıyor o şimdi durabilir. Altta ki diğer diş de yan çıkıyor, geçen eşim için diş doktoruna gittik de benimde filmim vardı sordum baktı zor mu dedim altta ki zor kemiği siyircaz vs dedi ben gerisini dinlemedim kendimi kaybettim zaten duyunca. Korkuma korku ekledi 2 hafta ağrıdan kendine gelemezsin dedi bana çok korkuyorum
tarafından
Benimkinde gömülü dişti. Ben de dişten diş hekiminden herşeyin den korkarım ama inan iyi ki çektirmişim. Çok ağrım oluyordu. Aldı bir hafta çektim ama kurtuldum. Yine olsa yine çektirirdim. Verilen ağır etkisi çok olan ilaç içilince eminim rahatlatır
tarafından
Bende sırf o yüzden emzirmeyi kesmeyi bekledim 2 ay oldu emzirmeyi bitireli ama ben hâlâ cesaret edemedim
-Reklam-
0 oy
(5,538 puan) tarafından
2 saat sonra emzirdim ben canım doktor öyle dedi 
0 oy
(541 puan) tarafından
2 saat sonra emzirdim canım . Hatta yarın bı tane daha cektiricem 
0 oy
(765 puan) tarafından
Üç tanesini briden çektirdim  dikisliydi korkudan titriyordum canım benim bir hafta falaan ağrı yaptı şişti sonra düzeldi ama ne kadar sonra emzirdm bilmiyom
0 oy
(4,436 puan) tarafından
Bir kaç güne geçer ağrısı. Anesteziden 4 saat sonra emziriyorum ben. 

İlgili sorular

+1 oy
8 cevap 104 göst.
3 Şubat 2022 Diğer kategorisinde ❤ELOŞ❤ELOŞ❤ (1,424 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 54 göst.
13 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ayse Duran (59 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 165 göst.
0 oy
4 cevap 80 göst.
27 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Periiii89 (857 puan) tarafından soruldu

381,440 soru

11,419,763 cevap

34,975 kullanıcı

...