0 oy
253 göst.
Diğer kategorisinde (490 puan) tarafından
Hâlâ numaraları silmemis ve mesajlaşma oluyorsa yengeniz numarasını silmemisse tepkiniz ne olurdu ve o görümceniz eşyalarınizi çeyizini zi dahi annesiyle birlikte çalmis ve size geri vermemiş se ne derdiniz yada gayet normal mi karşılardiniz yengeniz de numarası olmasını 

8 Cevaplar

0 oy
(10,873 puan) tarafından
Konuşmuyor olabilir.illa numara durması konuştuğu anlamina gelmez ama konuşuyorsa ve böyle bir durumlar yasandiysa konuşması uygun değil.
(490 puan) tarafından
Aynen haklısın
-Reklam-
0 oy
(5,300 puan) tarafından
Karismazdim ama yengeyede samimiyet kurmazdım. 
(490 puan) tarafından
Aynen öyle
0 oy
(6,919 puan) tarafından
 Akrabalık mi var arada 
(490 puan) tarafından
Akrabalık yok
0 oy
(4,986 puan) tarafından
Yengemi uyarirdim 

Artık samimi olma zamanı değil kendine başka arkadaş bul derdim 
0 oy
(1,540 puan) tarafından
Valla benim ***** görümcem de eşimin eski nişanlısı ile görüşüyor bizde eşimle birlikte görümcem ile görüşmüyoruz 

Eskiye dair iki nişanı var eşimin kadın ikisi ile de görüşüyor
0 oy
(6,909 puan) tarafından
Şöyle soyleyim geçen sene kaynım Nisan attı benim Allah var kızla iyiydik kız istemiyo beni falan diye beni aradı bende tüh ben senin gibi kimseyle anlasamam tam kendime göre eltim oldu falan diyodum dedim üzüldüm olsun biz yine konuşuruz dedi sonra Nisan atıldı düşündüm tamam kız iyi güzel kafa dengi ama ilerde kaynımin hayatına biri girer o kıza ayıp olmaz mı dedim onun yerine kendimi koydum ben olsam art niyet ararım dedim valla direk sildim ne o aradı ne ben şuan gerçekten de kaynımin hayatında biri var ciddi de ilerliyo ailelerle tanıştılar bize sık sık gelir giderler bu da iyi kız ne biliyim gerçekten de hoş olmazdi ya 
0 oy
(1,995 puan) tarafından
Kim kimle konuşursa konuşsun ucu bana dokunmasın yeter. Yengemle de arama mesafe koyardım. Ben bir şeyler yaşamış olabilirim ama iki insan görüşüyor diye de tepki koyamam. Mesafemi koyar geçerim. 
0 oy
(1,003 puan) tarafından
Kesinlikle konuşmamasi gerekir. Bana normal gelmiyor konuşulmasi..art niyet ararim. Ve kızarım da yani yüzüne söylerim 

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 357 göst.
3 Kasım 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 434 göst.
29 Mart 2024 Diğer kategorisinde Ayselaras (200 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 467 göst.
24 Mart 2024 Aile kategorisinde Nevbahar21 (517 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 561 göst.