0 oy
356 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar kaynimin boşanma konusu var herşeyi biliyorm bnd gece görümce aradi eşimi eşim yataktan kalktı balkona gitti o soğukta yarım saat konuştu çağırmaya giyim hemen teli kapatmak istedi bnmde zoruma gitti yani sırf bn duymayim diye balkona gidiyor bnmi abartiyorim normalmi sizce n konuştu değil bnden gizli konuşması bni kıran 

20 Cevaplar

+1 oy
(3,034 puan) tarafından
Bence normal yani kardeş olarak özel konuşmak istemiş olarak. Açıkçası bende kardeşimle eşimin yanında rahat rahat konuşamam
-Reklam-
+1 oy
(1,540 puan) tarafından

Haklısın cnm benimki kim ararsa arasın hoparlörü açar öyle konuşur bende yokmuşum gibi dinlerim onları:D

+1 oy
(5,575 puan) tarafından
Böyle şeylerin zorunuza gitmemesi gerekiyor. Ailevi bir konu sonuçta duymanı istememesi gayet normal bir şey bunda alınacak güvenecek bir şey yok. Konu erkekler olunca, aman her şeyimizi kocanıza söylemeyin ailevi sorunlarınızı söylemeyin dersiniz, ama size dönünce olay her şeyi bilmek ister siniz 
0 oy
(3,333 puan) tarafından
Bence normal ya ben garipsemem.
0 oy
(772 puan) tarafından
En sinir olduğum durum bazen bizimki de yapar derim demek ki aile olamamışız 
tarafından
Bnd onu anlamıyorum işte cnm bni biliyor bn dedikodu yapan her halt anlatan biri degilimki kime şöylicem sanki niye böyle yapıyor bnd anlamadim
(772 puan) tarafından
Bazen ben frenlerim sakinleştiririm yangına körükle gitmem ama yok görümcemden kaynaklanır tek olduğun yere geç kimse duymasın der bende dellenirim o zaman gündüz arasın neden eve gelince arıyor derim
0 oy
(347 puan) tarafından
Kız benm eşim 3 yıldır annesiyle önemli birşey olsa teli yanımda sesi kısar dışarı gider konuşur salonda olsam balkona gider veya odada olsak salona gider sen düşün artik
tarafından
Sn alismissindir artik kız;) şaka bı yana gerçekten çok zor
0 oy
(2,803 puan) tarafından
Oo benimki 8 yildir evliyiz hala anasi bacisi arasa cikar terasa bir saat konusuruz yeni evliyken cok sorun ediyordum suan etmiyorum ne konusurlarsa konussunlar banane : )
0 oy
(5,726 puan) tarafından
Canım normal. Kardeşler arasındaki her konuşmayı eşin bilmesine gerek yok. Ben de ablamla konuşurken başka odaya giderim çünkü özel şeylerden bahsedebiliyor. Onun özelini ben niye eşime anlatayım. Aynı şekilde onların özelini eşim niye benimle paylaşsın 
0 oy
(796 puan) tarafından
Normal yani bnde eşimin aıle sorunlarını demem gerek yok 
0 oy
(3,247 puan) tarafından
Ne kadar karı koca da olsan herkesin bi sınırı bi yeri olmalı. Alınganlık yapılmamalı. İllaki ailemizle ilgili bilinmesini duyulmasını istemediğimiz özel şeyşer olabilir. Veya karşı taraf kimseye söyleme diye tembih etmiştir. Karşı tarafın özeliyse saygı duyulmalı. 

Bir de her şeyi bilmek başa bela. Bilmiyorum haberim yok en güzeli en masumu en temizi. 
0 oy
(11,089 puan) tarafından
Bu kaynının sevgilisini bilip de destekleyen görümce miydi? 

İçim içimi kemirse de bişi demem. Gizli konuşsun bakalım eninde sonunda bana ulaşıyor çünkü bizimkilerde laflar :) 
0 oy
(20 puan) tarafından
Eşim her zaman hoparlörü açar öyle konuşur ben kaçarım ordan dinlemek istemem.  Çok da önemli değil. Duymasan daha iyi bence.  
0 oy
(1,443 puan) tarafından
Bunun benzeri benim başıma geldi ama eşim değil kaynımdı aileyi hepsini salona çağırdı birde kapıyı kapattı o gelmesin dedi siiz tek gelin dedi sonra annesine dedim ben demekki bu aileden değilim ki dışlandım ama bunu da unutmayın eşim herşeyi bana söyledi ayıp ya dedim evin bütün yükü ben deyken böyle karşılanmak hiç hoş değil diye azarladm milleti o gün bu gündür yollarımızı ayırdık ben eşimle mutlu olayım gerisi umrumda değil 
0 oy
(1,175 puan) tarafından
Valla ben meraklı biriyimdir ve anlatmasını isterim:) yani anlat diye söylemem çoğunluk kendisi  anlatır kimseye de bahsetmeyeceğimi bilir 
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Yani beni ilgilendirmiyor her şeyi bilmeme gerek yok. Ben kendi aileme dair her şeyi eşime anlatmıyorum onun ailesine dair her şeyi de merak etmiyorum 
0 oy
(360 puan) tarafından
Gayet normal ozelleri olabilir bence 
0 oy
(734 puan) tarafından
Özel olablr yani sonuçta başka kadın yok eşinin ablası yani illa sana söylemek zorunda değil bende görümceyim bende özel durumu payşlmam abimin eşiyle 
0 oy
tarafından
Ayyy kardeşiyle konuşuyor ne var bunda ben olsam birşey demem içeri girerse sorarım birşey mi olmuş derim o kadar 
0 oy
(15,029 puan) tarafından
Senin bilmediğin veya gizli kalmasını istedikleri biseyler var demek ki.  Bn de bozulurdum biraz. Ama diyecek bir şey yok 
0 oy
tarafından
Demekki özel bi konu var öyle gizli saklı konuşuyor 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 253 göst.
23 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Yalandunya34 (487 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 144 göst.
15 Aralık 2023 Aile kategorisinde fatmahilall12 (214 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 246 göst.