0 oy
66 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
İlk sezeryanımda karnıma bastırmadılar ve göbeğim kaldı kavun kadar. İkincide bastırdılar sanki daha fazla parça çıktı ve baya rahatlamış hissettim. Şimdi göbeğim baya küçüldü ama ilk sezeryanda kalan da gider mi acaba kızlar. Biraz daha gitse süper olacak 

2 Cevaplar

0 oy
(72 puan) tarafından

Durdukyere gitmez ki sağlıklı beslen düzenli spor yap :)

tarafından
Daha 15 gün oldu spor için erken. Bunda baya gitti göbeğim o yüzden ilkten kalan da gider mi esas sorum bu. Ayrıca iki çocukla tek başımayım ne bulursam yiyorum :D
(72 puan) tarafından
Korse tak bence birde cok yeme göbek yaparsin
tarafından
Nedense hep zayıflıyorum :D emzirdiğim için sanırım
-Reklam-
0 oy
(330 puan) tarafından
İlk gebeligimde dogumdan sonra karnim sirtima yapisti remsmn ama 3 ay faln gecti ay i kiloda olmama ragmen gobegim cikti anlamadim gitti. Ne yaptiysam o gobek kaldi suan 2. Ye hamileyim bunda nasil olur bilmiyorum ama tayit Korse kullanmayi düşünüyorum 
tarafından
40ı çıkınca ben de korse düşünüyorum. Benim dışarıdan belli olmuyor ama ben biliyorum o sıkıntı
(330 puan) tarafından
Benimde oyle disardan belli olan bir gobegim yoktu ama ben rahatsiz oluyordum özellikle oturunca
tarafından
İnşallah erir ya

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 146 göst.
18 Mart 2021 Diğer kategorisinde Nehir13 (51 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 201 göst.
1 Mart 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Elif&hanim (5,491 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 38 göst.
3 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mldnz (445 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 83 göst.
30 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Safiye__ (441 puan) tarafından soruldu

383,097 soru

11,466,622 cevap

35,069 kullanıcı

...