0 oy
2,301 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Arkadaşlar iyi akşamlar ben bu uygulamanin en başından beri varım burdaki herkesi iyi kötü tanıyorum biliyorum şimdiye kadar çok kavga edenler oldu sonra hakkınızı helal edin deyip barıştılar kimse kimsenin kul hakkina girmedi kimse kimseye saygısızlık yapmadı. Ama ana sayfaya bir giriyorum 5 tane aynı post açılmış kişiye özel post açılıyor lütfen ya biraz dikkat edelim tamam gebelik dışı diye konuşmuyoruz ama çok abartıp kul hakkina girdiginizin farkında mısınız ? Önceden dertler konuşuluyor çözüm ariyanlarla çözüm bulunuyor kötü olanlara destek veriliyordu gayet amacindaydi arada espiri yapıp gulunuyordu tam kivamindaydi. Şimdi ise boş saçma postlar sizler varsınız diye diyetleri normal bı şekilde soru bile soramiyorlar ki bu yapılan ego tatmin etmekten başka bişey değil. Bu uygulama silindikten sonra kapandıktan sonra kimse kimseyi hatirlamiycak bile. Lütfen çok konuşmak istiyorsanız özelden mesaj atın bitbirinize numaralarınizi verin ama saygı sınırını aşmayalim bu uygulamada şimdiden teşekkür ederim herkese... 

28 Cevaplar

+1 oy
(137 puan) tarafından

Ben artık girmiyorum bile cnm bı giriyorum çok boş muhabbetler bazıları çok tersleyici gibi yorum bile yapmıyorum bebeğin mesajlarına kaç haftalık olduğumuza hangi meyve olduğumuza bakıp çıkıyorum tadi kalmadı gerçekten çok güzel yazmışsın çok güzel deginmissin 

tarafından
Düzelir canm merak etme
-Reklam-
+1 oy
(1,232 puan) tarafından

Aynen katılıyorum

+1 oy
(382 puan) tarafından

Bu postu yazalım 18 saat geçmiş şimdi baktım yeni açılan postlars gene çoğu gerrksiz yere açılmış ne denir ki 

tarafından
Hiç değilse kişiye özel postları kalktı
(2,332 puan) tarafından
Ben diğerlerini de gereksiz buluyorum şahsen
0 oy
(1,933 puan) tarafından
Aynen haklısın çok seviyorsan özelden yaz hatta numarani ver watsaptan yazisin ne gerek var hergün post açmaya :D
(774 puan) tarafından
Haklısın kuzum bıkmışlar bizim sıkıntılarımızı okumaktan bize ne falan diyordu. Sonrası hakarete küfre döndü. Ne diyeceksin işte :)
tarafından
Cahiller yarisilmaz canm
tarafından
Uyarilara bak Allah'ım sen akil ver, burayi bozan iki isim var, onlar sayfanin suyunu çıkardılar, insallah kisa sürer:)
(774 puan) tarafından
Aynen uyarı ne alaka simdi onu anlamadım.işlerine gelmiyor belli ki
tarafından
Sknti yok admin görüyor canm :) onlar bize uyarı veriyor admin kaldırıyor onlar paylaşım yapıyorlar admin kapatıyor herşey ortada :)
0 oy
(1,350 puan) tarafından

Ay bazen oyle sorular oyle cevaplar goruyorum ki beni benden aliyorrrr

tarafından
Gereksiz demi ?
(774 puan) tarafından
Ne gibi sorular kuzum mesela :))
(1,350 puan) tarafından
Tabik8 gereksiz kuzum ya :)) ya nasil soyliyim hehh mesela gecen biri bi batil inan yazmis doguma gttgmi cok kisiye soylersem cok sancim olur bu tur seylere deli oluuorum . Bide bazen komiklik ugruna cok bos muhhabbet oluyor ilk zamnlar daha guzel burasiii
(774 puan) tarafından
Evet katılıyorum sana. Gebelik dışımdiye sacma sapan postlar açılıyor
0 oy
(1,690 puan) tarafından

Hay ağzın bal yesin elin altın tutsun inşallah ya valla sonuna kadar haklısın kuzucum.. ama anlarlar mı orası muamma.. 

tarafından
Bence baya anladılar :) sağol iyi dileklerin için canm
(1,690 puan) tarafından
Ay hadi inşallah anlamışlardır canım ya :):) rica ederim ne demeekk :)
0 oy
(8 puan) tarafından

Çok yerinde bir yazı yazmışsınız.. teşekkürler ben de sırf bu gereksiz postlar yüzünden uygulamayı silcektim son bir bakayım dedim yazınızı gördüm tebrik etmeden gitmeyeyim dedim.. hayırlı akşamlar..

tarafından
Hayır canm silme bos ver
0 oy
(12,867 puan) tarafından
Duygularıma tercüman olmuşsun canım :) üşenmeden bütün yorumları tek tek okudum ve gruplaşan kişilerin tek bi yorumunu görmedim ve bu hoşuma gitti  :) 
tarafından
Çünkü haklı olduğumuzu onlarda anladılar canm :)

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 190 göst.
11 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Annelerrr (279 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 406 göst.
1 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Selo De Bana (25,223 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 677 göst.
28 Ocak 2019 Diğer kategorisinde ❣♚ Dry❦Şngl ♚❣ (2,865 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 569 göst.
9 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Secoo (56 puan) tarafından soruldu

384,956 soru

11,513,706 cevap

35,174 kullanıcı

...