0 oy
119 göst.
Diğer kategorisinde (2 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Dogumum haziranda olacak. Yaz bebekleri ne kadar kalınlıkta giyinmeli. Üşümeden terlemeden kaç kat giydirebiliriz?

5 Cevaplar

0 oy
(2,677 puan) tarafından
8 Ağustos doğdu kızım sadeve hastane çıkışı giydirdim. Hiçbir zaman uykudam kalkınca yelek giydirmedim bu biraz da sizin elinizde ben kalın giyinmeye alışsın istemedim 
(2 puan) tarafından
Teşekkürler
-Reklam-
0 oy
(1,135 puan) tarafından
Bir-iki aylık olsun evin icinde tek parça zibinla bile durur yazın 
(2 puan) tarafından
Teşekkürler
0 oy
(1,334 puan) tarafından
Benim bebeklerim kis bebegiydi bilmiyorum ama bence kisa ya da yarım kol zibin onun üstüne de ince takim tulum giydirebilirsin zaten 40 i felan cikincda da yavas yavaş kısa kollu seylerde giydirebilirsin bence cok kalın giydirmeye alıştırma emin ol usutup hasta olmaz ben kışın bile giydirmedim 
(2 puan) tarafından
Teşekkürler
0 oy
(2 puan) tarafından
Teşekkürler 
0 oy
(1,389 puan) tarafından
Benimde dogumum haziranda olacak insAllah bende ne giydrecrgmi bilmiyorum uzun kolıu ama ince zibinlar var onlari giydririrm her halde 
(8,099 puan) tarafından
Canım ben temmuz 5 te doğum yaptım yeni doğan bebek kendini ısıtamaz o yüzden belli bir süre uzun kollu giydirdim adiler tulum lar eşcik şapka çorap üzerinide örtüyordum 2 3 gün sonra sadece çıtçıtlı badi ile durdu daha sonrada kısa kollu giydirdim bence deneyerek ve sırayla yap en mantıklısı
(2 puan) tarafından
Başta hastane çıkışı setinin icindekiler yeterli olur sanırım. Battaniye ,yelek gerek olmaz . Anladığım kadarıyla
(8,099 puan) tarafından
Hastanede istiyorlar ben temmuzda bile nohut battaniye ve hastane çıkışının içindekini kullanmıştım yanş ebe istedi bizde verdik
(2 puan) tarafından
Anladım . Evde o şekilde mi devam ettin. Ağustos ayında falan

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 151 göst.
29 Mart 2022 Diğer kategorisinde Toprak34 (84 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 156 göst.
21 Ocak 2024 Diğer kategorisinde ryaaygt (246 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 151 göst.
5 Ekim 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 191 göst.
8 Nisan 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Pppppp (940 puan) tarafından soruldu

379,265 soru

11,352,506 cevap

34,824 kullanıcı

...