0 oy
196 göst.
Aile kategorisinde (196 puan) tarafından
Kızlar soruyu yeni sordum ama kimse yazmamış oğlum sürekli babasıyla uyuyo benle yatmaz ona daha çok ilgi duyar benj sevmediğini istemediğini düşünüyorum bu durum beni çok üzüyo çok kıskanıyorum oğlumu babasından hep babasıyla koyun koyuna yatar bana gelince yatmaz ağlar sevmiyo beni istemiyo sanırım zaten ne anam sevdi beni ne babam ne eşim çok doluyum ne yazcagimi bilmiyorum ağlaya ağlaya yazıyorum ama iyi değilim 

8 Cevaplar

0 oy
(196 puan) tarafından
Ve bu arada eşim de bu durumu farkedip yürümeye baslasin daha seni aramaz sürekli bende dedesi gile götürcem der 
tarafından
Yok korkma bizimkide öyleydi şimdi 21 aylık benden ayrılmıyor babalarını az görüyorlar ondan oluyor bizleri sürekli görüyorlar eee babası gelince mutlaka oyun oynuyordur birde babalar gidecek korkusu geliyor yani seni sevmediği için değil canım sen hep yanında oldugun için öyle davranıyordur benim oğlumda beni aramazdi yeni yeni basladi anne anne diye
(196 puan) tarafından
İnşaallah benimki öyle olur çok takintiliyim bu konuda
tarafından
Takma canım niye takıyorsun sen annesiysen o da babası bebek sonuçta zamanla değişir hiç kendini üzdügune değmez bence
(196 puan) tarafından
Babası fazla ilginmiyo sürekli telefonla oynar ama ben akşama kadar oyun oynarım ama gene babasına gider inşallah ileride bana düşkün olur çok ihtiyaçim var oğlumun sevgisine
-Reklam-
0 oy
tarafından
Benim oğlumda babasını daha çok sever babasını gördü mü yüzüme bakmaz 19 aylık şu an bende bazen senin gibi duygu seli yaşıyorum sonra kendine gel daha çocuk diyorum :-):-)
0 oy
tarafından
Hayatım çocuk psikoloji uzmanıyım sana bu konuda ayrıntılı cevap vereyim , öncelikle oğlun  kaç yaşında canım ? 
(196 puan) tarafından
Aslında ikisinin aynı olduğunu biliyorum sanmıştim bilgilendirdiginiz için teşekkür ederim psikiyatriye bölümü psikolok ayrı mı devlet hastanesinde psikiyatri bölümü var oraya gidicem sizce gitmelimiyim
tarafından
Psikiyatri bölümü ilaç ile tedavi ediyor, psikologta dinleyerek yol göstererek psikoterapi ile tedavi ediyor
tarafından
Gidip gitmemek tamamen size kalmış , gidin isterseniz ama ilaç desteği almayacağınızı belirtin canım
(196 puan) tarafından
Tamam o zaman çok teşekkür ederim öneriniz için ilaç desteğini kabul etmem ve gerek duymaz inşallah doktor
tarafından
Mürvet hanım çok teşekkür ederim güzel bilgileriniz için ☺️☺️
0 oy
(17,447 puan) tarafından
Bı evladın annesini sevmemesinin imkanı yok. Onlar için hayatta herkesten önemli iki insan var biri annesi biri babası. Babasına daha düşkün olabilir. Ama bu seni sevmediğini sana da düşkün olmadığını göstermez. Kendini böyle geri çekme. Evladınla güzel vakitler geçirmeye calis. Güzel anılar biriktirin. Beni sevmiyo mu diye tereddüt etmene hiiiic gerek yok. Sen onun hayatındaki en önemli insansın. Babası da öyle elbette. Oğlum da bugünlerde babasına çok düşkünlesti. Bacım babacim deyip gidip sarılıyo. Sen haklısın babacim diyo. Benim nasıl hoşuma gidiyo ama. Çünkü ikimize de ihtiyacı var.  
0 oy
(2,651 puan) tarafından
Oğlum 19 aylık dibimden ayrılmıyo aklı yetmeye başladıkça anneyi daha çok istiyolar eşine bakma sen boş konuşuyo anca 
(196 puan) tarafından
İnşallah ya çok karamsizlaştim bı an annelik işte çok manyak bişey
(2,651 puan) tarafından
Kesinlikle öyle. 2 yaş sendromuna girdi bi de herşeye bağırıyo uyku saati gelsin diye saatleri sayıyorum resmen ama uyuduğunda da özlüyorum
0 oy
(1,264 puan) tarafından
Ayy keske benm kizimda oyle olsaa azcik uyuta hasretkm dinlenmk istiyorim  
(196 puan) tarafından
Kaç yaşında bebeğin canım
(1,264 puan) tarafından
19 aylk
0 oy
(8,851 puan) tarafından
Ne taktın tek derdin bu olsun bu akşam o kdr ama çocuklar önüme çıktı Instagram'da gezinirken benim oğlumda 3 buçuk yaşında babasına sarılıp baba meni diyo baba benim demek istiyo dit buydan diyo o kdr babasına aşık ki babası evdeyse ona yapışık babası olmadan uyumuyo vala hiç takmıyorum sadece dili çözülsün istiyorum beni sevmesede sevmesin üzülme.bu kdr daha küçük birde büyüseler en bizi sevecekler inşallah:)
(196 puan) tarafından
Yok bacım vala ben oğlumun bana düşkün olmasını isterim bikmam sadece babasına çok düşkünlüğü benim yetersizliğimden olduğunu düşünüyodum
(8,851 puan) tarafından
Yok ya yetersizlikle alakası yok eminim çok iyi bir annesin bırak bir zmn geçsin üstünden biraz büyüsün ben takmıyorum ilk başta üzüldüm ama şimdi bıraktım
0 oy
(908 puan) tarafından
Benimki de babasınj konuşturmaz bıle çok düşkün ama ben bir numaraym çünkü gurbette tek ben varım hayatında baba arada görüyor çok özlüyor ama bana  brısey dedirtmez iyi birşey bile olsa:D

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 301 göst.
26 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Birsel.. (40 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 57 göst.
4 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Frezya (695 puan) tarafından soruldu
+1 oy
9 cevap 331 göst.
0 oy
11 cevap 271 göst.
20 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Kubrabas (194 puan) tarafından soruldu

397,142 soru

11,877,971 cevap

35,994 kullanıcı

...