0 oy
157 göst.
Diğer kategorisinde (6 puan) tarafından
tarafından kapalı
Sorun bende mi kocamda mi bilemiyorum artık sabah teyzesinden peynir aldı geniş biseyin içinde getirdi dışarı çıktı kimse gelmedi daha kahvaltı masasına bende aldım mutfağa götürdüm geldi eşim peynir nerde diye bas bas bağırdı işine mi gelmiyo useniyin mu getirmeye benim istediğimi bilmiyon mu dedi bana bağırdı bende sinirlendim of dedim kalktım gittim getirmeye arkamdan geldi boğazımdan sıktı öyle mutfağa götürdü beni ağladım işte eşim surekli böyle şiddet geçen hafta Ankara'ya gittim geldigim gün dayak yedim dövdü ilişkiye girmedim diye dedim yoldan geldim bende insanım çok yorgunum anla dedim çocuk zaten trende durmadı o gün dövdü beni baya ağlamıştım boynumu yuzumu çok sıkmıştı sürekli böyleyim yani

Buda bugün olan mesele pazar günü bacisinin kızının sözü vardı bende onların kızının elbisesini giydim buğun de gelmiş senin elbisen yok mu da başkasının elbisesini giyiyon geçen kocan sana bir sürü kıyafet aldı felan ben üst aldkm elbise değil ama kaç ay önce de istedim alınmadı herkes elbise giyiyor ben niye surejki beni çocuk gibi azarlamakrindan bıktım 
notu ile kapatıldı: Aynı sorunun tekrar tekrar paylaşılması yasaktır. Sorunuzu paylaşatıktan sonra cevaplanması için beklemeniz gerekmektedir.

1 cevap

0 oy
(55 puan) tarafından
Neden şiddete karşı susuyorsun tepki göstermedin ne kadar olursa olsun hiç bir kadın şiddete katlanmak zorunda deyildir fiziksel şiddet sözlü şiddet pskolojik şiddet şiddetin her türlüsü şiddetdir sen her istediğinde kullanacağı bir cinsel obje değilsin yada ona ait bir eşya değilsin sen bir kadınsın ve en önemlisi bir annesin kimseye muhtaç da değilsin istersen her şeyi yaparsın 
(6 puan) tarafından
Beni işine geldiği gibi kullanıyor akşam beraber olup sabah düşman olur ailesiyle oturuyom zaten onların yanında beni azarlıyor 25 yaşındayım çocuk değilim artık ben
(55 puan) tarafından
Zor allah yardım etsin ama çocuğun da varmış onun için al karşına konuş böyle olmaz çünkü sanada yazık o bebeğe de yazık tramva yaratır bebekte ailenle konuş ya bu deveyi güdecen ya bu diyardan gidecen canım allah yardımcın olsun
(6 puan) tarafından
Aynen öyle evimi ayirsan bu kadar olmuyoruz nedense ailesinin yanında olunca bana böyle yapiyo
(55 puan) tarafından
Belki ailesi göz yummasa böyle olmaz birazda ailesin de var canım annesi babası diyecek böyle davranma diye aynı yaştayız şuan senin yaşadığını bende yaşadım bebeğim doğunca ama ben tepkimi herkese koydum sana ne desem bilemedim canım rabbim yardım etsin bol bol yasin oku ne niyetle okursan o niyetle kabul olur canim
(6 puan) tarafından
Allah razı olsun bacım
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 213 göst.
23 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Haticesenyigit (6 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 371 göst.
10 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
26 cevap 598 göst.