0 oy
212 göst.
Diğer kategorisinde (6 puan) tarafından
tarafından kapalı
Sorun bende mi kocamda mi bilemiyorum artık sabah teyzesinden peynir aldı geniş biseyin içinde getirdi dışarı çıktı kimse gelmedi daha kahvaltı masasına bende aldım mutfağa götürdüm geldi eşim peynir nerde diye bas bas bağırdı işine mi gelmiyo useniyin mu getirmeye benim istediğimi bilmiyon mu dedi bana bağırdı bende sinirlendim of dedim kalktım gittim getirmeye arkamdan geldi boğazımdan sıktı öyle mutfağa götürdü beni ağladım işte eşim surekli böyle şiddet geçen hafta Ankara'ya gittim geldigim gün dayak yedim dövdü ilişkiye girmedim diye dedim yoldan geldim bende insanım çok yorgunum anla dedim çocuk zaten trende durmadı o gün dövdü beni baya ağlamıştım boynumu yuzumu çok sıkmıştı sürekli böyleyim yani

Buda bugün olan mesele pazar günü bacisinin kızının sözü vardı bende onların kızının elbisesini giydim buğun de gelmiş senin elbisen yok mu da başkasının elbisesini giyiyon geçen kocan sana bir sürü kıyafet aldı felan ben üst aldkm elbise değil ama kaç ay önce de istedim alınmadı herkes elbise giyiyor ben niye surejki beni çocuk gibi azarlamakrindan bıktım 
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

2 Cevaplar

0 oy
(66 puan) tarafından
Şiddet in bahnesi sebebi olmamalı. Esin ya kötü biri yada hasta bu denli şiddet uyguluyorsa. Ne yapacağına  gelirsek "ya bu deveyi güdücen  ya bu diyardan gidicen"  kaldığın sürece şiddet devam edecek anlattıklarına bakılırsa. Buarada yasin kac acaba ?
(6 puan) tarafından
Arkamdaydi ailem bı ara boşanma derecesine geldik ben yine kandım buna evi ayircam demişti yine koydeyim anlicsgin keşke gelmeseydim
(66 puan) tarafından
Yanii bi kere denemissin ayrılmayı denenecek yeri de kalmamış zaten senin için tek çözüm boşanmak gibi görünüyor . Cocuk varmi ?
(6 puan) tarafından
1 buçuk yaşında oğlum var
(66 puan) tarafından
Çocukta bunlara sahit oluyor olmasada olacak onun içinde iyi bi ortam değil kendin icin değilse bile oğlun için kendine başka bi hayat kur
(6 puan) tarafından
Korkuyo bagriyo oda
-Reklam-
0 oy
(6,516 puan) tarafından
Yani kusura da bakarsan bak yaa hala ezik gibi biye cekiyon bu adamı seni ezmesine niye müsade ediyon bacım Allah için senden başka yok sen bir tanesin az kendine değer ver Allah için yaa 
(6 puan) tarafından
Ben gittiğimde suç bende oluyo kimse bilmiyo ben neler çekiyorum birde köye geldik ailesi de burda calismiyo da
(6,516 puan) tarafından
Olsun yaa suç bendeyse bende de karışanlara ben boşanmak istiyorum de bu kadar basit şu ölümlü dünyada kendine bu kadar eziyet ettirme Allah'a havale et o haysiyetsizi de
(6 puan) tarafından
Öyle yapıyorum yaşattığıni yaşa dedim bana böyle davrandığın için

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 157 göst.
23 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Haticesenyigit (6 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 371 göst.
10 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 344 göst.
+1 oy