0 oy
42 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kizlar ben az regl oluyorum spiral taktrinca kesilirim diye korkuyorum kesilmemek için bakirmi daha iyi acaba hormonlu olan kesiyomus sanırım siz hangisini kullanıyorsunuz

Bide hastanede taktırmak için kendimmi alıp gitmem lazım spirali

1 cevap

0 oy
(7,375 puan) tarafından
Canim hormonlu olan teyzemde var menopoza soktu teyzemi hemen çıkardılar ben şuan hormonsuz kullanıyorum 2 buçuk yıldır var bende adetsiz taktırdım benden dışardan almamı istemediler bazı hastaneler dışardan almani istiyormuş kan testi yaptılar direk taktılar bide hormonlu herkese takmiyorlar devlet Hastanesi'nde sadece hastalığı olan kişilere takıyorlar zaten 
(499 puan) tarafından
Doktorum bana adet olunca gel hormonlu takalım dedi ama bu yorumdan sonra   erken menopoza girmekten korktum. Bakır baba hiç yaramamıştı
(7,375 puan) tarafından
Hormonlu teyzem başlarda oluyordu birden bire kesti ve menopoza soktu daha 35 yaşında teyzem doktor direk çıkardı bu yaşta bu doğru değil dedi
(499 puan) tarafından
Yaa daha çok gençmiş üzüldüm onun için :(
(7,375 puan) tarafından
Çocuk istemiyordu zaten 2 tane vardı da bu hormonsal sıkıntılar yaptı ondan çıkardılar
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 33 göst.
0 oy
1 cevap 69 göst.
27 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Bebeklerinin annesi (75 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 104 göst.
16 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde _Reyhan-0 (1,717 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 53 göst.

384,958 soru

11,513,766 cevap

35,174 kullanıcı

...