0 oy
76 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (457 puan) tarafından
Tam sütten  kesmeye nıyetlenıyorum bişey oluyor grip oldu köpek dişleri gelıyor zaten yemiyor vıjdanımda rahat değil =( 22 aylık oluyor

6 Cevaplar

0 oy
(984 puan) tarafından
Kardeşim 3 yaşına giricek annem daha yeni kesebildi. Salça sürdü göğsüne. Acıyor kanadı falan dedi. Gece çok ağlarmış ama annem vermemiş hiç. Biraz istikrarlı olmak gerekiyor sanırım 
(457 puan) tarafından
Ben hazır değilim sanırım
-Reklam-
0 oy
(1,538 puan) tarafından

Bende bi kaç ay evveli kestim hamile kaldığım için kızım 18 aylık idi ilk başta zorlandım geceleri çok ağladı ama sen net olmazsa o yüz bulunca emecek benimki keseli 4 ay olucak nerdeyse hala göğsümü görse üzerime koşar oynamaya çalışır korkuyorum ki çocuk doğunca ikisi emmeye çalışmaz :D

(457 puan) tarafından
Unutmamış mı kuzu=)
(1,538 puan) tarafından
Yok anacım zilli şimdi emmesine izin versem yok demez geceleri de elini göğsüme sokup öyle uyuyo ondan vazgeçirmeye çalışıyorum bu sıralar kısmetse 4 aya kadar doğumum var doğuma kadar unutturmam gerek tamamen
0 oy
(12,706 puan) tarafından
1 yaşinda kizim yaşını bekledim hem hamileyim kestım 1 hafta oldu heralde

hiç aramadı 
0 oy
(10,975 puan) tarafından
Bendeeee kesemiyorum 28 aylık.neler yaptım salçalar ,ojeler ,o bir taş gibi birşey var onu bile aldım onunla bile emdi .ben vazgeçtim vallaha.kendi bırakacağı zaman biraksin diyorum artik
tarafından
Hayatta bırakmaz 6 7 yaşa kadar emen çocuklar var . Kesmen lazım..
Oğlum 22 aylık kestim süte de çok düşkündu hayatta biraktiramam diye düşünürdüm ilk etapta gece ilk uykuya geçişten süt içmeyi kestim emmeden uyumaya alıştı. Çok direndi ilk bir kaç gün uyuması en az bir saati buluyordu. Sürekli emmek isterdi ama vermedim hayır süt bitti kalmadı dedim. Asıl zorluğu o zaman çektim bir kaç hafta sonra da türk kahvesini sulandırıp sürdüm görüntüden tiksindi emmedi. İlk üç gün saat beşe kadar uyudu uykuya geçişte yine süt istedi memi hasta olmuş dedim. Her istediğinde ayagimda salladım. Böyle alıştı o arada eline sık sık birşeyler vermen lazım. Kendisi hayatta bırakmaz
(40 puan) tarafından
Kesin çözüm sabır taşı alsana aktardan ben aldım üç gün oldu sürdüm bı kaçtı o tadı alınca daha da gelmedi çok da düşkündü memeye
(10,975 puan) tarafından
Hah işte sabır taşıyla bile emdi benim yanlışlıkla parmağıma bulaşmış bir damla yaladim da nevrim döndü o nasıl emdi vallahi anlamadim
(40 puan) tarafından
Her istediğinde süreceksin bi iki emer sonra birakir
0 oy
tarafından
Ben tam bu dönemde kestim bizde dişler durma aşamasına gelmişti ama dış yoktu kestim. Onlar tam çıkınca kesersin. 
0 oy
(40 puan) tarafından
Ben üç gün oldu kestim 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 52 göst.
25 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 514 göst.
7 Nisan 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 81 göst.