0 oy
831 göst.
Diğer kategorisinde (2 puan) tarafından
İyi günler kizlar burdan biriyim ama tanıdıklar olduğu için yeni hesap açmak istedim oğlumun babasıyla 5 yıldır evliyiz severek evlendik güya ama ben saplantı haline getirmiştim Sanki beni çok sevmediğini bildiğim halde direttim 6 yıl görüştükten sonra benim hadi hadi dememle gelip istediler evlendik evlenince düzelir kafası cahiliyet Allah'ım canımı alaydi öyle dusunmeyeydim 19 yasimdaydim çıkmaya başladık 25 yaşında evlendik sonra çocuk diye tutturdu bende gene değişir kafası tamam dedim çocuk oldu gene değişmedi herşey daha kötüye gitti oğlum iyiki var pişman değilim ama anlaşamıyoruz adam sürekli küsüyor günlerce başka odada yaşıyor resmen ufacık şeylere bile yatak ayırıp asla bulunduğum odaya gelmiyor benimle kotuyken oğlumun bile yüzüne bakmıyor yani onada küsüyor Aralık ayinda evi terk edip boşanma davası açtım ailemde kaldım bir süre sonra tekrar deneyelim aile terapistine gideceğiz felan deyip beni ikna etti sadece 4 kez gittik her tartışmada beni evden kovuyor abimi bile arayıp gelin kızınızı alın dedi gene gittim ama oğlum çok ağladı eve gidelim diye ateşlendi 4 yaşında evine aşırı bağlı bir çocuk davadan sonra ilk 3 ay çok iyiydi mükemmeldi sonra anasının bacisinin doldurusuna gelip iyice düşman oldu bana kısaca evliliğim hep evdeyim asla soyal hayat yok evime kimse gelmez ne benim tarafim ne onun tarafı sürekli gel git olaylarından 2 tarafta soğudu asla benim düşüncelerime isteklerine önem vermez eve geldikten 3 aya kadar resmen arkamda fino k.pegi gibi dolanıyordu herkes hayret ediyordu bacısı doldurunca herşey dahada b.k oldu ben üzülmüş muyum kirilmismiyim umrunda değil birşeyi istemisim tinlamaz hakaret eder hakaret ettiği halde ben üzülüp trip atarım oda trip atıyorum diye dahada trip atar günlerce gene konuşmaz ayrılırsam sevgiliyle ne yasadiysak abime aileme anlatmakla tehdit eder karekter yoksunu aileme gidince asla para yollmaz hatta kartı alıp gittim bir ara şifreyi değiştirmiş elimde bez mama kasada kalmıştım öylece sosyal yardımını bile kestirmeye kalkmış yani hem kötü davranıp hem gittiğim zaman zulüm edip mecbur etmeye çalışıyor kendine benim kafamda da kalbimdede bitti ama oğlum asla evden çıkmak istemiyor çok etkilendi dava sürecinde annemin evi inşaat çok harabe ve bundan dolayı orayı asla istemiyor TOKİ çıktı anneme bayramdan sonra teslim diyorlar öyle şaştım kaldimki yüreğim yanıyor oğluma az önce anneanneye gidelim dedim kendini yerlere atarak istemiyorum diye ağlamaya başladı zaten kaç gündür atesleniyor ben ne yapayım ne edeyim şaştım annemin tokiside teslim edilmedi bir turlu suanki evi küçümsemek değil asla ama çok fazla kötü böcek fare ne ararsanız mevcut kovuldum ya oğlumun haykirislarina rağmen çıkıp gidecem yada annem tokiyr çıkana kadar yuulzsuzluk edip kalacam ne yapayım ben bir anne için çok zor öyle arada kaldimki sizde annesiniz bir kadın değilde bir anne yüreğiyle cevap verin ne olur :(

22 Cevaplar

0 oy
(7,768 puan) tarafından
Annenin evine gideceksin başka çare yok başta demişsin ya keşke zorlamasaydım falan şimdide zorluyosun oğlunu bahane ediyorsn farkında değilsin bir dakika bile kalma orada
-Reklam-
0 oy
(6,382 puan) tarafından
Bir kadın olarak böyle bir adamın yanında dk durmam. Çocuğum için bile katlanmam. Çocuğumu da alır giderim. Onurum gururum herşeyden önce geliyor. Annene gidersin fare böcek ne varsa temizlersin çocuğunda bir suret sonra alışır. Böyle biriyle hayat mı geçer. Gir işe çalış ye iç gez sosyal hayatın olsun. 

İlgili sorular

0 oy
33 cevap 1,117 göst.
3 Ağustos 2023 Aile kategorisinde 525253 (93 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 223 göst.
20 Mayıs 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+2 oy
8 cevap 572 göst.
4 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Oglumalis (1,088 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 82 göst.