+2 oy
571 göst.
Diğer kategorisinde (1,088 puan) tarafından
3 yaşında ki oğlum uyandı su içmeye suyunu içtikten sonra bende yanında yatabilir miyim dedim yatabilirsin anne dedi sarıldı öptü seni çok seviyorum dedi. Bende ona onu sevdiğimi söyledim Sonra kıçını döndü sağa döndü sola döndü düz yattı rahat edemedi anne sen gitsene dedi bana. 

Gideyim mi dedim evet git rahat değilim dedi. Çıktım odadan. 

Hayatlarında ufakcık bir anı gibiyiz. İlerde öpmemize.bile izin vermeyecekler odalarına kapanacaklar  yüzlerini görmek için kaç takla atacağız kim bilir. Ve zaman çok hızlı geçiyor büyümüş beni yataktan kovuyor

8 Cevaplar

+1 oy
(4,235 puan) tarafından
Neden hep bu gunleri ozleyecegiz guzellemesi yapilir bilmem. Belki ileride anlarim bu durumu. Bence her yasin her donemin kendine has bi guzelligi var. Elbette bebeklik donemleri cok guzel saf ve masumlar. Ama anneyi en cok yoran donem. 

Ben lise yillarinda okuldan gelince annem cay yapar yanina biseyler hazirlardi en cok o zamanlari ozluyorum ikimizde cok rahattik. Genis genis cay keyfi yapardik. Haftasonlari ben kalkar kahvalti hazirlardim kahvalti keyfi yapardik. Cok ozluyorum annemle balkonda ki 5 cayi saatlerimizi. 

Benim kizim da buyuse de soyle karsilikli cay keyfi yapsak diyorum. Calisiyorum ,yorucu bi gun gecirdim. İsten gelince iftar vaktine kadar kizimla ilgilendim. Yemekten sonra biraz dinlenip cay iceyim dedim geldi masaya cikti cayimi devirdi. Cay icemedigim gibi bi de masa hali temizledim :(
-Reklam-
0 oy
(411 puan) tarafından
Benmkixe dört yaşında 3 aylık da kızım var opulmeyi hiç sevmiyo sırf kardeşini kiskandgi için benide op dio sonra gidip anında yüzü u yikio ne guzel geçen seneye kadar şap şap opuyodum çok üzücü aslnda
(1,088 puan) tarafından
Evet ya zaman çok hızlı akıyor. Şimdi biraz nefes almak istiyoruz bunaliyoruz bazen ama büyüyorlar ve yavaş yavaş bizden kopuyorlar
0 oy
(3,097 puan) tarafından

Küçüklük halleri evet bazıları çok zor huysuz ama eminim ilerde bu günleri çok özlüycez :( hele erkek anneleri olarak :(

(1,088 puan) tarafından
Evet ya bu çok üzücü bizden kopacaklar yavaş yavaş sonra evlenecek kendi yuvası olarak ben onun hayatında ikinci planda kalacağım. Off bugünde buna üzülürüm ben
0 oy
(465 puan) tarafından
Tamda dediğini yaşıyorum şuan 17 yaşındaki kızımın yüzünü aynı evin içinde çok nadir görüyorum ihtiyaçları dışında odasından asla çıkmıyor bende 2 yaşındaki kızımla vakit geçiriyorum:))
(1,088 puan) tarafından
Bugünde bunu düşünmekten uyuyamam ben ya. Yavaş yavaş kendi kabuklarına çekiliyorlar
0 oy
(1,089 puan) tarafından
Kızımda kendi odasında yatsa da beni kovsa dedm ıçimden  :) 2 yaşında bizim ods da uyuyor bazen beraber yatiyorz. Son 2 gundr de sallamıyorm 
0 oy
(1,088 puan) tarafından
...........,.....
0 oy
(1,927 puan) tarafından
Bende kızımdan izin alarak öpüyorum.. Bazen hayir istemiyorum diyor çok tuhaf oluyorum. 2.5 yasında daha ama ilerisi hüzünlü. 
0 oy
(2,094 puan) tarafından
Allahım yarabbim yerim ben onu büyümüşte sen git rahat edemiyorum diyormuş okuken içim sevgi doldu valla❤️ inşallah benimkide büyür bir an önce daha 2.5 aylık

İlgili sorular

0 oy
33 cevap 1,115 göst.
3 Ağustos 2023 Aile kategorisinde 525253 (93 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 831 göst.
24 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Herhangi biri (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 96 göst.
17 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Minik20 (5,351 puan) tarafından soruldu
+2 oy
10 cevap 263 göst.